Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Hrajete / hráli jste někdy Fantasy golf?

Hrajete / hráli jste někdy Fantasy golf?

  • Ano, znám - hraju aktivně stále (kde?)

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ano, znám - ale nikdy mně to moc nezaujalo (proč)

    Hlasy: 0 0,0%
  • Ano, slyšel jsem o tom...

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    17

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Fantasy golf je hra, ve které každý z účastníků sestavuje tým golfistů z reálného života a poté získává body na základě výkonu těchto hráčů v golfových turnajích, přičemž hry obvykle navazují na americké PGA Tour a European Tour. Existuje mnoho formátů pro výběr hráčů golfistů a bodování. Některé formáty fantasy golfu se zaměřují pouze na golfové mistrovství, některá se zabývají celou sezónou atp. Účast na fantasy golfu může golfovému hobíkovi a nadšenci do golfu prohlubovat nadšení do golfu... + soutěžení s ostatními tipéry a koneckonců se i něco dozvědět a prohloubit své znalosti (závislost na golfu :)

Asi nejznámnější: https://fantasygolf.pgatour.com/
Hrálo se i nějaký čas na Golfee...(2013-15): http://www.golfee.cz/co-se-sustlo/na-golfee-fantasy

Znáte? Hrajete, nebo jste hráli?
 
Tak sice je okurková golfové sezóna, ale myslel jsem, že Fantasy golf je známější. Co jsem koukal, tak na golffee ho hrálo i přes sto lidí... A v zahraničí, resp. v USA je tahle tipovačka taky dost populární. A s ohledem na to, jak tady hodně z nas PGA pravidelně sleduje, jsem si tedy myslel, že to pro mnohé je samozřejmost... A ono ne.
 
Hrál jsem to jednu sezónu, ale nějak mne to nezaujalo.
 
Fantasy golf na Golfee znám a hrál jsem to tam myslím dvě sezóny......
 
Hrál jsem to jednu sezónu, ale nějak mne to nezaujalo.
Fantasy golf na Golfee znám a hrál jsem to tam myslím dvě sezóny......

Dostal jsem už potřetí podnět (po delší době), jestli bych nechtěl něco takového zprovoznit na Jamce, tak mapuji terén. Já to na Golfee nezažil, když dohledávám zpětně, tak to tam hrálo několik desítek lidí. Nicméně po dvou nebo třech sezónách to skončilo (asi jako celé golfee).

Já zkoušel později na PGA, ale tam mě to z nějakého důvodu moc nebavilo, přišlo mi to málo "akční". :)
 
Dostal jsem už potřetí podnět (po delší době), jestli bych nechtěl něco takového zprovoznit na Jamce, tak mapuji terén. Já to na Golfee nezažil, když dohledávám zpětně, tak to tam hrálo několik desítek lidí. Nicméně po dvou nebo třech sezónách to skončilo (asi jako celé golfee).

Já zkoušel později na PGA, ale tam mě to z nějakého důvodu moc nebavilo, přišlo mi to málo "akční". :)
Vím, že @FrantaH to chvilku hrál, mě to nezaujalo. A asi mě to nebere ani teď...
 
Dostal jsem už potřetí podnět (po delší době), jestli bych nechtěl něco takového zprovoznit na Jamce, tak mapuji terén. Já to na Golfee nezažil, když dohledávám zpětně, tak to tam hrálo několik desítek lidí. Nicméně po dvou nebo třech sezónách to skončilo (asi jako celé golfee).

Já zkoušel později na PGA, ale tam mě to z nějakého důvodu moc nebavilo, přišlo mi to málo "akční". :)
Fantasy Golf se nyní dá hrát i na ET.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom