Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Hrajete golf s druhou polovičkou?

Hrajete golf společně s rodinou?


  • Hlasovalo
    31

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Co vy? Jasně že chodíte na golf - to my táty všichni. Ale co vaše druhá polovička? Jak to máte? Raději sami, nebo s ním / ní?
 
Chodím bohužel sám, tak jednou dvakrát za rok jde žena se mnou na procházku, ale jinak jí golf vůbec nebaví :(
 
Hrajeme ( snažíme se o to) oba s manželem a jsou to ty nejlepší chvíle na golfu. Já říkám , že si chystáme zábavu, až vyletí všichni kluci "z hnízda". A vůbec nejlepší je, když můžeme hrát společně všichni, i s klukama.
 
Chodili jsme s přítelem, pak ho to přestalo bavit. Teď jsem sama, znova začínám trénovat a tak už budu chodit sama. A nevadí mi to.
 
Moje žena golf... No něco mezi nesnáším a ignoruji.

Takže na to jdu oklikou, přes děti. Jeden chodí na kurz a začíná hrát (ten vlastně s golfem v naší rodině začal). Druhý se ještě nerozhodl - zatím drží basu s manželkou, že golf je strašný, ale na Hostivař akademii s námi vždy rád zajde. Třetí se teprve naučil chodit, tak zatím mu dávam jenom míčky na hraní.

Myslím si, že to dopadne tak, že golf bude naše "chlapská zábava" a žena si užije dny volna.
 
Ano rád jsou to ty Nejšťastnější chvíle společně na golfu, sám si krásně vyčistim hlavu a s kamarády se nasmějeme.
 
Odpověděl jsem první možností, i když první slovo mělo byt spíš bohudík.
Zkoušel jsem ke golfu přivést obě děti.
Syn udělal kartu, byl rok členem ve stejném klubu jako já. Byl se mnou párkrát hrát, přitom mě znectil tím, že rány, které já hraju 7i on hrál SW. Ale nebavilo ho to, že prý až v důchodu.
Dcera začala trénovat, ale ze zdravotních důvodů musela skončit.
Takže chodím sám a nikdo z rodiny mi to nevyčítá..
 
Ad dvojnásobné náklady a poloviční radost...... Je levnější hra než 5 hodin v klubovně :) většinou hraju s někým jiným. Těch pár společných her je super :) těším se na texas a třeba ho nezkazim jako loni 😂
Ano, zvolil jsem: nosí mi hole, ale bag ji tahat nenechám! Nehraje, ale když může, tak chodí na hřiště se mnou, má ráda přírodu a naše hřiště jsou přece krásná! Mám ji rád u sebe, většinou hraju líp, než když zůstane doma nebo je v práci.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom