Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Hrajete fervejové dřevo?

Hrajete fervejové dřevo?

  • Ne, nehraju, ale v bagu mám

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (napíšu do vlákna)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    39

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Máte mezi svým nádobíčkem fervejové dřevo? Hrajete s touto holí rádi? Nebo spíše vyjimečně? A jaká značka/značky je pro vás ta pravá a proč?

---
Jinak výběr aktuálních the BEST třeba tu: https://www.golfwrx.com/649245/best-fairway-woods-of-2021-by-club-fitters-for-you/

Výstřižek.PNG
 
KZG VC-F 3, 15stupnu :)
 
Mám 5tku a hraju s ní z ferveje a na některých 3parech. Většinou s ní nemám problém, většinou
 
Ano hraji pravidelně a s oblibou, mám fw 5-19a 3-15 obé TM RBZ ve verzi TOUR na STIF shaftu. Fw3 je pěkně do podlahy hlavy , ideálně nízký let s delším doběhem. Kdežto fw5 jde pěkně do vzduchu a doběh je minimální, používám při hře na grýn do cca 180m carry. Fw 3 , když nejde drive, hraji z odpaliště do cca 230m.
V zimě používám starší typ TM FW3 ten je na regularu, nehraji zimou stif , ten bych neušvihal za nízkých teplot.
Když jsem začínal nehrál jsem fw, ale pouze H2-13 TM RBZ, bylo to pro mne takové delší/ dlooooouhé železo , k fw člověk musí dospět/ golfově a potom se stane užitečným doplňkem pohodové hry.
 
No, já bych s touto holí strašně rád hrál, bohužel to neumím, ale jeden z letošních minicílů je začít s ní hrát.
Minulý rok mi to párkrát na drivingu šlo, tak snad se zadaří.
 
Občas používám místo driveru, délka přibližně stejná, ale směrově daleko jistější rána.:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom