Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hraj v Americe!

bohumil.koval

Guru fóra
Agentura
78B552A3-5FC9-4986-9C8E-BBABF57805A2.png


Surge Sports Advising s.r.o. se zaměřuje na poradenství a rozvoj mladých sportovců skrze vzdělání v USA. Zakladatelé Jan Dám a Daniel Miškovský začali v roce 2013 pod hlavičkou „Hockeyeducation“ pomáhat mladým hokejistům do amerických juniorských soutěží. V roce 2017 proběhl první výběrový Tryout kemp a první skupina hráčů odešla za studii a hraním do juniorských a mládežnických týmů. Velmi úzce spolupracujeme s kluby a trenéry, kteří se v USA snaží hráčům v středoškolském i vysokoškolském věku pomoci po akademické a sportovní stránce. V roce 2017 se do našeho týmu přidal Garrett Poland, který společně s Janem Dámem vše koordinuje v USA a přímo se podílí na celém projektu „Hraj v Americe“.
V roce 2018 agentura rozšířila svoje pole působnosti do dalších sportů. Surge Sports Advising navázala spolupráci s dalšími středoškolskými a univerzitnímu subjekty v USA. Nyní máme možnost uplatnit studenty a studentky věnující se golfu basketbalu, volejbalu, fotbalu, softballu, americkému fotbalu, baseballu a atletice. Nabídka dalších sportů je naší agenturou spuštěna od podzimu 2019

Konečně možnost využit možností zavedené agentůry pro nadane i z jiných sportů .

Naše agentura pomáhá také studentům-sportovcům a to v následujících sportech: golf, fotbal, basketbal, volejbal, atletika, baseball, softball a americký fotbal. Přijímáme uchazeče ve věku 15-19 let na individuální pohovory, během nichž naše agentura seznámí rodinu studenta-sportovce se všemi možnostmi a podmínkami ohledně hraní a studia v USA.
 
No, než jsem se rozhodla k tomu cokoliv napsat, prošla jsem si ty stránky, ona je to vlastně jen jedna rolovací stránka. Nějak mne to nenadchlo a ani nepřesvědčilo. Ostatní sporty tam jsou jen zmíněny, a tím to hasne. Jde hlavně o hokej. Nikde žádné recenze, zkušenosti. @bohumil.koval to sem dal asi jako tip, kdybyste někdo chtěl poslat hrát děti do Ameriky, nebo proto, abychom viděli možnosti v hokeji? 🤔 Oba moji kluci splňují věkovou kategorii (teda nevím jestli se týká i ostatních sportů než jen hokeje), do Ameriky určitě jit hrát nechtějí....A kdyby chtěli, teda golf, asi bych tohle nevyužila.
 
Ano, dal jsem to sem proto, protože vím a znám lidi co se těchto kempů zůčastňují a výsledky , nebo řečeno jinak , mladí , kteří se tohoto typu možnosti zůčastňují jsou poměrně , když na sobě pracují i úspěšní , nevím jestli mohu uvést, neptal jsem se , přesto uvedu : znám se s otcem jednoho hokejisty z vašeho regionu, ten se podobných kempů zůčastňoval no a hraje dokonce sedostal i do NHL.(L.Šulák). Nemyslím si, že když mají prošláplou cestu hokejisté a totéž nabídnou pomocnou ruku a zkušenosti, že tato informace o moznosti využití těchto služeb i pro golfové mládí tady na fóru má své místo.
 
Ano, dal jsem to sem proto, protože vím a znám lidi co se těchto kempů zůčastňují a výsledky , nebo řečeno jinak , mladí , kteří se tohoto typu možnosti zůčastňují jsou poměrně , když na sobě pracují i úspěšní , nevím jestli mohu uvést, neptal jsem se , přesto uvedu : znám se s otcem jednoho hokejisty z vašeho regionu, ten se podobných kempů zůčastňoval no a hraje dokonce sedostal i do NHL.(L.Šulák). Nemyslím si, že když mají prošláplou cestu hokejisté a totéž nabídnou pomocnou ruku a zkušenosti, že tato informace o moznosti využití těchto služeb i pro golfové mládí tady na fóru má své místo.
To je asi v pohodě, však píšu, že tuším proč jsi to sem dal. Ale zároveň je těch informací ohledně těch jiných sportů tak sakra málo, vlastně skoro nic. A hlavní zaměření je na hokej, proč bych si měla myslet, že jsou schopni spolehlivě zařídit i třeba ten golf. Ale OK, to si musí každý přebrat sám, jestli je to pro něj důvěryhodné.
 
Nemyslím si, že když mají prošláplou cestu hokejisté a totéž nabídnou pomocnou ruku a zkušenosti, že tato informace o moznosti využití těchto služeb i pro golfové mládí tady na fóru má své místo.
Když si pečlivě přečteš výše uvedenou větu, kterou si napsal, tak pochopíš, proč tu má většina lidí problém pochopit to, co si napsal a hlavně co si tím chtěl vlastně říct. Tato ilustrační věta měla pravděpodobně sloužit k ospravedlnění vložení informačního letáku ohledně činnosti skautů, který si vložil dříve v tomto vláknu, nicméně významově říká, že si nemyslíš, že ten leták má na fóru své místo, a jdeš tak proti svému dřívějšímu příspěvku.
 
To je asi v pohodě, však píšu, že tuším proč jsi to sem dal. Ale zároveň je těch informací ohledně těch jiných sportů tak sakra málo, vlastně skoro nic. A hlavní zaměření je na hokej, proč bych si měla myslet, že jsou schopni spolehlivě zařídit i třeba ten golf. Ale OK, to si musí každý přebrat sám, jestli je to pro něj důvěryhodné.
Tady jde především o to, že zaběhnuty systém umístění dětí do rodin dětí , které dělají stejný sport jako ten umístěný mají zmáknutý a vše kolem toho, papírování a veškerá povolení.
 
Tady jde především o to, že zaběhnuty systém umístění dětí do rodin dětí , které dělají stejný sport jako ten umístěný mají zmáknutý a vše kolem toho, papírování a veškerá povolení.
To z toho bohužel moc zřejmé není a nenašla jsem ani žádné reference.
 
To je asi v pohodě, však píšu, že tuším proč jsi to sem dal. Ale zároveň je těch informací ohledně těch jiných sportů tak sakra málo, vlastně skoro nic. A hlavní zaměření je na hokej, proč bych si měla myslet, že jsou schopni spolehlivě zařídit i třeba ten golf. Ale OK, to si musí každý přebrat sám, jestli je to pro něj důvěryhodné.
Zeptej se, za to nic nedáš.
 
Zeptej se, za to nic nedáš.
Koho? Organizátorů? Ty si nehledáš informace o něčem, co ti někdo ukáže, nebo někde najdeš? Například na e-shop a podobně? Já už víc po tom pátrat nepotřebuju, nezaujalo mne to ani mí synové o to nestojí. Priority jsou momentálně jiné. Jen jsem se pustila do debaty, protože jsem asi jedna z mála pochopila, proč to sem Bohouš dál.
 
Koho? Organizátorů? Ty si nehledáš informace o něčem, co ti někdo ukáže, nebo někde najdeš? Například na e-shop a podobně? Já už víc po tom pátrat nepotřebuju, nezaujalo mne to ani mí synové o to nestojí. Priority jsou momentálně jiné. Jen jsem se pustila do debaty, protože jsem asi jedna z mála pochopila, proč to sem Bohouš dál.
Vyžádat si reference a víš hned co je to za projekt.
 
Koho? Organizátorů? Ty si nehledáš informace o něčem, co ti někdo ukáže, nebo někde najdeš? Například na e-shop a podobně? Já už víc po tom pátrat nepotřebuju, nezaujalo mne to ani mí synové o to nestojí. Priority jsou momentálně jiné. Jen jsem se pustila do debaty, protože jsem asi jedna z mála pochopila, proč to sem Bohouš dál.
Pochopila, ale nestálo mi za to reagovat ...
 
Tito lidé vozí mladé, sice hokejisty, v létě na kempy. Vše funguje , převezmou/odevzdají v Praze na letišti.
Tam v rolování je kontaktní formulář, zeptat se , nic nestojí a budeme chytřejší , jestli nechcete vy , já se doptám a umístíme to zde na jamku.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom