Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hraj Golf, změň život!

Tak zase kdyz se podivas na pocet partneru, tak to celkem odpovida.
Spise neni stastne, ze to pr sdeleni muze budit jista ocekavani, ktera je vsak otazkou zda jsou na miste.

Mj. toto neni az tak neobvykle, ze se udela turnaj pro partnery a zvou se jen partneri. Fee mozna ani nehradi, muzou byt zvani nebo je to soucast partnerstvi... na zaklade toho bych jeste nic nesoudil (byt iluze zadne velke nemam). Navic v takto komorni atmosfere casto lze i probrat nejake vaznejsi tema, kdyz se chce..
 
Aktivní spuštění a mediální komunikace projektu Hraj golf, změň život je tady!

Tento titulek jsem si nevymyslel sám, ale je k dispozici na stránkách PGA of Czech Republic. http://www.pga.cz/2019/04/02/hraj-golf-zmen-zivot/. Před 7dmi hodinami (to znamená DNES - je to důležité to datum) byla na FB zveřejněna tato aktualita:

Zobrazit přílohu 7220

Ejhle, řeknete si, ono se fakt něco bude dít. Pecka.... i nelením a obratem se přes zprávy FB zeptám, kdy a kde, protože to vypadá dobře (ano, z hashtagu golf karlštejn se to dá odvodit). A už se těším, jak se dozví strategie, co se chystá, jak to bude fungovat a šlapat. Odpověď přišla nečekaná: Turnaj je dnes (tedy v den zveřejnění) a na Karlštejně (btw. aktualita na FB byla už doplněna o datum a místo). Tak to holt neklapne. Ale co, řeknu si, asi to bylo uzavřeno a jen pro zvané a bude tam mraky zástupců z českého golfového světa, aby se to pořádně rozjelo...

Turnaj je vypsán tu: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=565221258

Zobrazit přílohu 7221

Ty jo, ranec. Tak je to PR akce pro lidi, co to mají podporovat, nebo ne? Za 4k? Panečku, to bude smetánka a horních 10.000. Takže třešnička nakonec: koukněte na počet účastníků: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/seznam-prihlasek?id=565221258 Napínat vás nebudu. Jsou tam 4 lidi. Kurna, kde je chyba?

---

Tak nějak jsem si říkal, jak to bude hezky chopeno a tak, jak se to skutečně pod rukama profesionálů otevře, a budou všichni informováni a hezky se spojíme a zkusíme tenhle golfový projekt společně podpořit a propagovat... a takhle to je zase při starém: PGA CZ si může říct - odškrtnuto, pořádali jsme pr turnaj pro media, pár lidí bylo, splněno. Ale ještě kouskem naivního kluka doufám, že je to všechno jinak, že na všech možných místech byly rozeslány pozvánky a informace a tak a jen že ke mně a ke všemgolfovým "kanálům", se kterými spolupracuji a se kterými se vzájemně informujeme, že se to nedostalo jen náhodou či omylem.

Je to trochu jinak, novináři byli pozváni na tento Media CUP 2019, jako poděkování za aktivitu a články o PGA (ne vždy pozitivní), žádné "4K" zde nikdo neplatil... Ono to ani nemá nic společného s projektem/vláknem HGZŽ, tak bych se tak moc nepohoršoval. Vítám slušné komentáře a otázky k tomuto HOAXU!
 
Tak na mě zase na facebooku vyskakuje reklama na HGZŽ. Kliknul jsem na stránky a nevycházel z údivu. Ono se na nich v podstatě vůbec nic nezměnilo za těch 7 let, co jsem i díky téhle akci začal hrát golf!
Takže pořád uvádějí staré verze pravidel, mluví o blížícím se uvedení golfu na olympiádu, používají termín občanské sdružení atd. Prostě stránky asi od toho roku 2010 (který je na nich uvedený v patičce) nikdo neaktualizoval. No, ani nevím, jestli je to smutné, nebo vtipné
 
Tak na mě zase na facebooku vyskakuje reklama na HGZŽ. Kliknul jsem na stránky a nevycházel z údivu. Ono se na nich v podstatě vůbec nic nezměnilo za těch 7 let, co jsem i díky téhle akci začal hrát golf!
Takže pořád uvádějí staré verze pravidel, mluví o blížícím se uvedení golfu na olympiádu, používají termín občanské sdružení atd. Prostě stránky asi od toho roku 2010 (který je na nich uvedený v patičce) nikdo neaktualizoval. No, ani nevím, jestli je to smutné, nebo vtipné

A tos nebyl na těch slavných schůzkách s PGA, kde se to řešilo. Já na to koukal cca před měsícem a naprosto vážně si myslím, že za takovouhle formu propagace by měl někdo dostat vyhazov!
 
U nás (Roudnička )HGZŽ funguje sqěle. Cvičitelé to mají co stíhat.Osobně jsem to sledovat a když jsem se vnuka a snachy vyptával na dojmy, tak se jim to moc líbilo. Na podzim chtějí jít na kurz Rekreačního golfisty.
 
U nás (Roudnička )HGZŽ funguje sqěle. Cvičitelé to mají co stíhat.Osobně jsem to sledovat a když jsem se vnuka a snachy vyptával na dojmy, tak se jim to moc líbilo. Na podzim chtějí jít na kurz Rekreačního golfisty.
Podle mě ten projekt má smysl, ale musí se udělat pořádně a ne jen tak napůl. Znám hodně lidí, kteří díky tomu zkusili golf hrát a vydrželi u něj.
Ale ten web je ostuda
 
ČGF tento projekt opustila, stálo to spoustu peněz a změnilo možná i trochu přístup ke golfu, bylo nám líto tento projekt nechat upadnout, tak to chceme opět oživit, ale areály se nám do projektu moc nehrnou. Zatím vidím největší problém v podpoře.

Pga se rozhodla spolupracovat s lidmi ze sociálních síti a využít moderní komunikační nástroje, jako facebook, instagram a internetové prostředí zviditelnění projektu. Jak je vidno, jde nám především o mladou generaci, která v současnosti moc nesportuje, tak aspoň navodit náladu, že golf je "Cool".

Obnovím dotazem vlákno. Tak jak se zadařilo s tímto projektem letos pod patronací PGA? Dívám se na web i na FB (poslední příspěvek z 2012) a nepřijde mi, že za rok došlo ke nějaké pozorovatelné změně, rozvoji? Nebo?

 
Obnovím dotazem vlákno. Tak jak se zadařilo s tímto projektem letos pod patronací PGA? Dívám se na web i na FB (poslední příspěvek z 2012) a nepřijde mi, že za rok došlo ke nějaké pozorovatelné změně, rozvoji? Nebo?


Za mne brutální, ale opravdu brutální zklamání. Jistě, PGA v Hořehledech si zrovna dveře nepodává, ale mám pocit, že kdyby ten projekt uplně zrušili, udělali by líp. My si to jedeme po své ose a funguje to celkem spolehlivě, letos cca 30 zájemců - ale ani jeden z webu.

Příští rok očekávám ještě větší útlum díky vzniku Kokšíňáků a především - dali jsme voucher na HGZŽ každému členovi v neomezeném množství tak, aby skutečně obdaroval každého, koho chce. Uvidíme, jestli je neutrénujeme k smrti:-D.
 
Pokusím se Vám nastínit jak se akce HGZŽ zhostil náš klub ( Roudnička ). Každý, kdo si na letošní rok koupil členství Exclusive dostal kromě neomezených míčků , slevy na trenéra, v restauraci , atd., také 10 poukazů na HGZŽ. Tyto poukazy jsme rozdali svým známým. V klubu je registrováno 700 členů, z nichž si toto členství koupilo 70%. Tak že cca. 4000 poukazů by se mělo teoreticky dostat mezi lidi. To mi přijde jako vhodná forma propagace golfu.

Já, když jsem je rozdával jako dárek na předvánočním večírku lidí bavících se sportem, jsem se snažil je dát těm, které bych si na golfu uměl přestavit. Co to přinese, to teprve uvidíme.

Tento příspěvek jsem sem dával začátkem letošního roku.



Co to tedy přineslo ????
Dnes jsem shodou okolností na toto téma mluvil s trenérem. Tak že asi takhle : Pokud jsem si to dobře zapamatoval tak se celorepublikové akce HGZŽ zúčastnilo cca 600 lidí z toho 400 na Park Golfu H.K. Chudáci trenéři poslední zájemce seznamovali z golfem ještě začátkem listopadu A teď co to klubu přineslo: Meziroční nárůst členské základny je asi 80 členů. Z toho cca 60 členů je připisováno právě
akci Hraj golf změň život. Jak je vidět, tak zase tak blbej projekt to není, jen záleží na tom , jak to kdo uchopí.
Je představa v tom pokračovat v trochu omezenějším rozsahu i v příštím roce
 
Tak že asi takhle : Pokud jsem si to dobře zapamatoval tak se celorepublikové akce HGZŽ zúčastnilo cca 600 lidí z toho 400 na Park Golfu H.K.

Problém samotné ČGF je v tom, že ani nedává klubům správné info o tom, jak případně hráče dávat do systému. Ani nemluvě o situaci, kdy samotný projektový manažer netuší, jakou slevu kluby za případně překlopení zájemce do členství dostanou. Těžko se pak klubům divit, že na to kašlou a radši to dělají po svém.
 
Problém samotné ČGF je v tom, že ani nedává klubům správné info o tom, jak případně hráče dávat do systému. Ani nemluvě o situaci, kdy samotný projektový manažer netuší, jakou slevu kluby za případně překlopení zájemce do členství dostanou. Těžko se pak klubům divit, že na to kašlou a radši to dělají po svém.
Vidíš. A to jsem před par lety přemýšlel, ze se na tu veřejně vypadnou pozici “projektového manažera” přihlásim. Nakonec jsem si nedokázal představit, jak to úspěšně vést, tak jsem zůstal jen u uvažování s tím, ze určitě existuje nějaký další fanoušek s rozumnou vizí 😂 dobre jsem udělal. Teď bych četl o sobě 😂😂😂
 
Vidíš. A to jsem před par lety přemýšlel, ze se na tu veřejně vypadnou pozici “projektového manažera” přihlásim. Nakonec jsem si nedokázal představit, jak to úspěšně vést, tak jsem zůstal jen u uvažování s tím, ze určitě existuje nějaký další fanoušek s rozumnou vizí 😂 dobre jsem udělal. Teď bych četl o sobě 😂😂😂

Já mám Tomáše rád, fakt dělá spoustu věcí dobře a myslím si, že si celkem rozumíme. Ale tohle fiasko je do nebe volající a už jsem mu to několikrát říkal. Bohužel se to za ty 3 roky nebo jak je to dlouho vlastně nikam neposunulo...a přesun pod dikci PGA to dle mého jen konzervuje v mrtvolném stavu než cokoli jiného...
 
Obnovím dotazem vlákno. Tak jak se zadařilo s tímto projektem letos pod patronací PGA? Dívám se na web i na FB (poslední příspěvek z 2012) a nepřijde mi, že za rok došlo ke nějaké pozorovatelné změně, rozvoji? Nebo?

Jak jsem psal, podpora vlastníků golfových areálů je vesměs ve stylu "Kokšíňáků", nebo ještě horší... Nu což profesionální trenéři mnou bídu, základna golfových nadšenců slábne, zatímco mladí lidé mění preference.

Východisko Michale nevidím, zájem o golf všeobecně upadl, dokonce bych to dal za vinu náročnosti této krásné zábavy. Mladí dnes chodí tak do 16-17 let, a pak hromadně opouští zelené ferveje. Mrzí mne to, ale soudné východisko nevidím, nové vize raději už nikdo neprezentuje.

Za největší chaos a nejzoufalejší pokus beru "Bav se golfem" měl nějak něco propojit, nikdo neví co a koho. Výsledek téměř nulový, jen se vyhodily peníze. Golf musí dělat osvětu a resorty si musí uvědomit, že trenéři pracují především pro ně, pro majitele, Ti se bez hráčů neobejdou...
 
Rozumím vysvětlení a obecnému pohledu.

Jak to ale konkrétně je s tímto projektem - HrajGolf, změň život: je aktuální, řeší ho PGA, rozvíjí ho, nebo jen tak nějak latentně přežívá? V tuto chvíli na mě veřejné dostupné info dělají dojem, že nežije, a nefunguje, ale když se bude někdo hodně pídit, tak na to odkázat může. Nebylo by v takovém případě (jak někde nahoře zmínil @mkopcak) ten projekt zastavit?

Výše uvedený příklad z Roudničky od @Paudr je super. Ale chápu to tak, že to je na osobní rovině konkrétní nějaké osvícené osoby z Roudničky. Řídí teď někdo HGZZ centrálně? Je tam nějaká koncepce rozvoje, nebo prostě to tak spadlo do klína (nevím, jak to je, proto se ptám)?
 
Rozumím vysvětlení a obecnému pohledu.

Jak to ale konkrétně je s tímto projektem - HrajGolf, změň život: je aktuální, řeší ho PGA, rozvíjí ho, nebo jen tak nějak latentně přežívá? V tuto chvíli na mě veřejné dostupné info dělají dojem, že nežije, a nefunguje, ale když se bude někdo hodně pídit, tak na to odkázat může. Nebylo by v takovém případě (jak někde nahoře zmínil @mkopcak) ten projekt zastavit?

Výše uvedený příklad z Roudničky od @Paudr je super. Ale chápu to tak, že to je na osobní rovině konkrétní nějaké osvícené osoby z Roudničky. Řídí teď někdo HGZZ centrálně? Je tam nějaká koncepce rozvoje, nebo prostě to tak spadlo do klína (nevím, jak to je, proto se ptám)?
Zrovna tuhle jsem si všimla v bývalém Sparu (dneska šílený název Orlice park shoping) v Hradci, že na parkovišti u tohoto obchoďáku při vlezu dovnitř je velký plakát na Hraj golf změň život, s odkazem na Roudničku. Takže jestliže to Roudnička takto propaguje ještě i jinde, není divu, že je s tím úspěšnější než jiná hřiště.
 
Rozumím vysvětlení a obecnému pohledu.

Jak to ale konkrétně je s tímto projektem - HrajGolf, změň život: je aktuální, řeší ho PGA, rozvíjí ho, nebo jen tak nějak latentně přežívá? V tuto chvíli na mě veřejné dostupné info dělají dojem, že nežije, a nefunguje, ale když se bude někdo hodně pídit, tak na to odkázat může. Nebylo by v takovém případě (jak někde nahoře zmínil @mkopcak) ten projekt zastavit?

Výše uvedený příklad z Roudničky od @Paudr je super. Ale chápu to tak, že to je na osobní rovině konkrétní nějaké osvícené osoby z Roudničky. Řídí teď někdo HGZZ centrálně? Je tam nějaká koncepce rozvoje, nebo prostě to tak spadlo do klína (nevím, jak to je, proto se ptám)?

Za celý dlouhý rok ke mně nedoputovala byť jediná zmínka.
 
Zrovna tuhle jsem si všimla v bývalém Sparu (dneska šílený název Orlice park shoping) v Hradci, že na parkovišti u tohoto obchoďáku při vlezu dovnitř je velký plakát na Hraj golf změň život, s odkazem na Roudničku. Takže jestliže to Roudnička takto propaguje ještě i jinde, není divu, že je s tím úspěšnější než jiná hřiště.
Tak tak , má pravdu předsedo 🤗
 
Zrovna tuhle jsem si všimla v bývalém Sparu (dneska šílený název Orlice park shoping) v Hradci, že na parkovišti u tohoto obchoďáku při vlezu dovnitř je velký plakát na Hraj golf změň život, s odkazem na Roudničku. Takže jestliže to Roudnička takto propaguje ještě i jinde, není divu, že je s tím úspěšnější než jiná hřiště.
To je jedna věc, ale ta druhá, to že se dostalo mezi lidi několik tisíc poukazů
na HGZŽ každý v hodnotě 300,- Kč a ti kdo
měli zájem si mohli golf zadarmo vyzkoušet ,si myslím tam sehrála tu významnější roli.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom