Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Hradec Králové - Parkgolf "Roudnička"

S tou vesnicí opatrně![emoji52] Až se budeš příště chystat dej vědět, rád si s tebou zahraju. A budeš to mít za 350,-
Rád se ozvu. Já tam byl služebně s kolegou, až pojedu s parťákem, dám vědět.
A je to vesnice a je! Vyrůstal jsem ve východních čechách tak to musím vědět [emoji3]
 
Pokusím se v krátkosti popsat minulý golfový víkend :

V pátek slavnostní zakončení sezóny. Vyhlášení vítězů , Park golf túry , jamkovky , mistrovství klubu na rány, nejaktivnějšího golfisty ( 730 košíků na DW ) a co se mi nejvíc líbilo vítěze dětské túry. Mezi jednotlivými vyhlášeními nám harfenistka dokazovala, co všechno se dá zahrát na harfu. Moc pěkné.

20191108_184904.jpg



V sobotu od 10. hod. Exhibice Andrewa "Andyho " Malleyho . Andy trénuje slovenské reprezentanty. Bylo to velmi poučné. Vysvětlil nám , co sledovat na Track Manu, nejčastější chyby , proč je hrajeme a jak se jich zbavit atd. V závěru dostal dotaz , co se dá dělat s tím , aby byl golfový švih s míčkem stejný, jako ten cvičný. Zeptal se kdo má takový problém. Přihlásili jsme se skoro všichni. :)))
To se mi tak ulevilo , že nejsem sám takové pako.

20191109_103318.jpg


V neděli už tradiční Svatomartinský Texas.
 
Roudnička hlásí přechod na zimní greeny
a odpaliště. A také na zimní ceny.Hraje se
za 350,- Byl jsem tam dopol, ale nijak mě
to na hřiště nelákalo ani zadarmo. Asi to bylo tím, že jsem si nechtěl zaprasit hole a znovu je mejt😏.

Šel jsem pouze na DV. První košík i po rozcvičení byla docela kosa, ale pak už to šlo.Po čtvrtém už mi bylo docela příjemně .

Posílám foto s upozorněním u odpaliště
první jamky. Může se to zdát drsný, ale pomohlo to. Od instalace cedule jsem po
hřišti DV míčů našel minimum.
20191121_101502.jpg
 
Roudnička hlásí přechod na zimní greeny
a odpaliště. A také na zimní ceny.Hraje se
za 350,- Byl jsem tam dopol, ale nijak mě
to na hřiště nelákalo ani zadarmo. Asi to bylo tím, že jsem si nechtěl zaprasit hole a znovu je mejt😏.

Šel jsem pouze na DV. První košík i po rozcvičení byla docela kosa, ale pak už to šlo.Po čtvrtém už mi bylo docela příjemně .

Posílám foto s upozorněním u odpaliště
první jamky. Může se to zdát drsný, ale pomohlo to. Od instalace cedule jsem po
hřišti DV míčů našel minimum.Zobrazit přílohu 9113
Na devitce je drajvingacu plnej rybnik. 😉 Btw., proc je vsude zakaz hry drajvingovymi mici? Ze by se kradli na drivingu je mi jasny, ale jestli je to jedinej duvod, nevim. Ze by poskozovaly hriste? 🤔
 
Na devitce je drajvingacu plnej rybnik. 😉 Btw., proc je vsude zakaz hry drajvingovymi mici? Ze by se kradli na drivingu je mi jasny, ale jestli je to jedinej duvod, nevim. Ze by poskozovaly hriste? 🤔
jiny duvod neni
 
Si budete moci zahrat Roudnicku i v zime, v teple:) nebo?
 
Si budete moci zahrat Roudnicku i v zime, v teple:) nebo?
Ještě ten Trackman a je to ok ;)
 
Si budete moci zahrat Roudnicku i v zime, v teple:) nebo?
Je to tak, už jsem to i zkoušel, ale vzhledem k tomu, že to hřiště znám jak své boty, tak mě to nijak nebralo.
Každopádně je to zajímavý počin a pro mě to byl i zvláštní pocit.
 
Upraveno:
Je to jako že na roudničce si zaplatíš simulátor na trackmanu a můžeš hrát přímo jejich hřiště? Nebo jen, že na trackmanu je jejich hřiště ke stáhnutí?
 
Je to jako že na roudničce si zaplatíš simulátor na trackmanu a můžeš hrát přímo jejich hřiště? Nebo jen, že na trackmanu je jejich hřiště ke stáhnutí?
Ano od 7.1. si můžeš vybrat kde to
hřiště chceš hrát. Buď venku a nebo
v teple na Trackmanu.
 
Když tak na to koukám docela se mi to hřiště libí. Ještě jsem neměl šanci hrát, stojí to za to? Mám to kousek .
 
Když tak na to koukám docela se mi to hřiště libí. Ještě jsem neměl šanci hrát, stojí to za to? Mám to kousek .
Je to taková příměstská 9ka na pohodu. Nech to jaro. Na Trackmanu by to byla šílená raketa. Když se na jaře domluvíme tak jako host máš féé
za 1/2. A to se vyplatí. 😃😃😃.Že?
 
Je to taková příměstská 9ka na pohodu. Nech to jaro. Na Trackmanu by to byla šílená raketa. Když se na jaře domluvíme tak jako host máš féé
za 1/2. A to se vyplatí. 😃😃😃.Že?
Já přemýšlím o členství na 2020 . Chtel bych se mozna podivat jestli bude hezky pocasi .
 
Kolik hřiště má metru?
To já z hlavy nevím. Podívej se na web. Dnes od 13. hod. je na hřišti Novoroční odpal. Já tam budu. Tak když se Ti to bude hodit ? ........
 
To já z hlavy nevím. Podívej se na web. Dnes od 13. hod. je na hřišti Novoroční odpal. Já tam budu. Tak když se Ti to bude hodit ? ........
Na netu jsem cetl nejako kolem 2200m , to je asi ale blbost ne?
dnes jedu k nam do klubu na odpal. Ale napisu Ti az tam pojedu:)
 
Na netu jsem cetl nejako kolem 2200m , to je asi ale blbost ne?
dnes jedu k nam do klubu na odpal. Ale napisu Ti az tam pojedu:)
To by za 9 jamek mohlo být. 😐
 
Na netu jsem cetl nejako kolem 2200m , to je asi ale blbost ne?
dnes jedu k nam do klubu na odpal. Ale napisu Ti az tam pojedu:)
Tee time screen
C5E0305C-664F-4FF3-8FA1-D494930565A0.jpeg
 
Dnes po obědě jsem vyrazil pěšky na Novoroční odpal k nám na Roudničku.

Včera to bylo přesně 6 týdnů co jsem si nechal odstranit křečky na obou nohách a tím pádem vyfasoval i stahovací punčochy. Furt to sviňa lezlo dolů. Podvazkový pás na mě neměli. No prostě nic moc. S gustem jsem je ještě v loňském roce
zahodil a dnes konečně vyrazil bez nich🤗 To, že se bez těch fuseklí lepší chodí jsem si myslel, ale ono se mi bez nich i líp švihalo hodí na Dv. Po pár odpalech a přípitku přišla na řadu neodmyslitelná česnečka
20200101_132157.jpg
, pivko a pak hurá o5 pěšky domů.
Považuji to ve všech směrech za
úspěšné vykročení do nového roku
a potažmo i do nové golfové sezóny.

Vám co to budete číst přeji v roce 2020 hodně zdraví, pohodu, veselou mysl a v neposlední řadě: Ať to lítá!!
🏌️‍♂️🍾🥂🏌️‍♂️
20200101_132602.jpg
 
Pokusím se v krátkosti popsat minulý golfový víkend :

V pátek slavnostní zakončení sezóny. Vyhlášení vítězů , Park golf túry , jamkovky , mistrovství klubu na rány, nejaktivnějšího golfisty ( 730 košíků na DW ) a co se mi nejvíc líbilo vítěze dětské túry. Mezi jednotlivými vyhlášeními nám harfenistka dokazovala, co všechno se dá zahrát na harfu. Moc pěkné.

Zobrazit přílohu 8847


V sobotu od 10. hod. Exhibice Andrewa "Andyho " Malleyho . Andy trénuje slovenské reprezentanty. Bylo to velmi poučné. Vysvětlil nám , co sledovat na Track Manu, nejčastější chyby , proč je hrajeme a jak se jich zbavit atd. V závěru dostal dotaz , co se dá dělat s tím , aby byl golfový švih s míčkem stejný, jako ten cvičný. Zeptal se kdo má takový problém. Přihlásili jsme se skoro všichni. :)))
To se mi tak ulevilo , že nejsem sám takové pako.

Zobrazit přílohu 8848

V neděli už tradiční Svatomartinský Texas.
Ten chlapík "Andy" byl kouzelnej. V mnohém mluvil jako "rady na Golf channel", ale některé trenérské vychytávky byly super. Třeba zastavení se při hodu krikeťákem je důležité, jinak nikam nedohodíme - podobně při švihu...atd. Zdůraznil nutnost zimního tréninku - mrkněte na severské státy, kde musí většinou trénovat indoor a kde jsou na žebříčkách... A nastínil tréninkovou pyramidu na zimní období - velmi podnětné, ale to je na dlouho. No a pak vysvětloval ty čísla na Trackmanu - kdyby ho prý měli v Bratislavě, tak tam bude za ty prachy denně! Ta mašinka má i zdarma samostudium na https://trackmanuniversity.com - po přihlášení se pak dá kdekoliv na jakékoliv mašině Trackmana se přihlásit nahrát si trénink apod. Nelenil jsem a až má 2 hodiny tréniku za sebou.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom