Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Hradec Králové - Parkgolf "Roudnička"

Ten chlapík "Andy" byl kouzelnej. V mnohém mluvil jako "rady na Golf channel", ale některé trenérské vychytávky byly super. Třeba zastavení se při hodu krikeťákem je důležité, jinak nikam nedohodíme - podobně při švihu...atd. Zdůraznil nutnost zimního tréninku - mrkněte na severské státy, kde musí většinou trénovat indoor a kde jsou na žebříčkách... A nastínil tréninkovou pyramidu na zimní období - velmi podnětné, ale to je na dlouho. No a pak vysvětloval ty čísla na Trackmanu - kdyby ho prý měli v Bratislavě, tak tam bude za ty prachy denně! Ta mašinka má i zdarma samostudium na https://trackmanuniversity.com - po přihlášení se pak dá kdekoliv na jakékoliv mašině Trackmana se přihlásit nahrát si trénink apod. Nelenil jsem a až má 2 hodiny tréniku za sebou.
Jo, je to perfektní . Já už 7.
V kombinaci s trenérem je to výborné samostudium.😃
 
to mají jinou kvalitu? nebo čím hřiště poškozují? nebo jsem tomu neporozuměla? děkuji za odpověď R
nesmi se s nimi hrat proto, aby je hraci nekradli na drivingu
 
Já byl tento týden a na drivingáče jsem narazil jen na jamkách za klubovnou 7,8,9 tuším :D
 
Od pátku 13.3. se na Roudničce hraje na letních greenech !!!!!
Původně jsem si chtěl dát ještě do konce týdne pauzu, ale asi to nevydržím a půjdu si pinknout. ⛳

Pak že je pátek 13. nešťastný den.😃
 
Upraveno:
Od pátku 13.3. se na Roudničce hraje na letních greenech !!!!!
Původně jsem si chtěl dát ještě do konce týdne pauzu, ale asi to nevydržím a půjdu si pinknout. ⛳

Pak že je pátek 13. nešťastný den.😃
a nohy?
 
Dnes jsem se byl projít po domácím
hřišti. Hotel, restaurace, recepce vše
zavřené, hřiště otevřené!!
Na federační kartičce jsem měl nahrané troje míčky. Tak by to mělo být každý den. Na hřišti bylo docela dost lidí. Počasí super , bylo vidět
až na Sněžku.
Tak hlavně aby nám to v tomto stavu
vydrželo.

Hrálo se mi až na výjimky docela dobře, ale po 11. jamkách jsem toho měl opravdu dost.
 
Dnes jsem se byl projít po domácím
hřišti. Hotel, restaurace, recepce vše
zavřené, hřiště otevřené!!
Na federační kartičce jsem měl nahrané troje míčky. Tak by to mělo být každý den. Na hřišti bylo docela dost lidí. Počasí super , bylo vidět
až na Sněžku.
Tak hlavně aby nám to v tomto stavu
vydrželo.

Hrálo se mi až na výjimky docela dobře, ale po 11. jamkách jsem toho měl opravdu dost.

Provozovatel hřiště dost riskuje, pokud si evidentně nehlídá, to co mu ukládá ( sice ve vztahu ke golfu nelogické, ale bohužel platné) vládní nařízení...
 
Provozovatel hřiště dost riskuje, pokud si evidentně nehlídá, to co mu ukládá ( sice ve vztahu ke golfu nelogické, ale bohužel platné) vládní nařízení...
Po hřišti se pohybovaly 2 - 3 členné
flaity. Je to devítka tak že to do 30ti
určitě bylo.
 
Roudnička otevřena nejen pro členy, ale i pro příchozí včetně Dv. Podrobnosti na webu. Byl jsem to dnes testovat, ferveje super, greeny
pomalejší, ale šlo si na to zvyknout.
20200407_135832.jpg

Život se mi začíná vracet do normálních kolejí.🤗🤗🤗
 
Roudnička otevřena nejen pro členy, ale i pro příchozí včetně Dv. Podrobnosti na webu. Byl jsem to dnes testovat, ferveje super, greeny
pomalejší, ale šlo si na to zvyknout. Zobrazit přílohu 10943
Život se mi začíná vracet do normálních kolejí.🤗🤗🤗
Krásný! První služebku pošlu hned do Hradce a zajdu tam "k tobě". 😉
 
Nevíte někdo v jakém stavu je hřiště? Má restaurace otevřeno a vaří? V neděli dopoledne bychom si tam s ženou chtěli poprvé zahrát. Díky za info
 
Nevíte někdo v jakém stavu je hřiště? Má restaurace otevřeno a vaří? V neděli dopoledne bychom si tam s ženou chtěli poprvé zahrát. Díky za info
Otevřeno je, vaří. Ve středu bylo hřiště pod vodou. Jdu tam dnes po
obědě, tak snad už se to vsáklo. Navečer dám vědět.
 
Otevřeno je, vaří. Ve středu bylo hřiště pod vodou. Jdu tam dnes po
obědě, tak snad už se to vsáklo. Navečer dám vědět.
Vsáklo se to. Ferveje už jsou v pohodě. Sem tam to trochu čvachtne v nízkopoložených rafech.

Co mi dnes udělalo radost jsou nové
jamky a tyče vlajek. U dna jamky je na tyči plastový kroužek průměrem jen o málo menší než jamka. Tyč je v jamce centrována a držena tuším
6ti segmenty, takže nehrozí při neodborné manupulaci povytažení jamky. Zvednutím tyče míček z jamky vyskočí 🤗Odpadá to pracné lovení míčku z jamky.
 
Vsáklo se to. Ferveje už jsou v pohodě. Sem tam to trochu čvachtne v nízkopoložených rafech.

Co mi dnes udělalo radost jsou nové
jamky a tyče vlajek. U dna jamky je na tyči plastový kroužek průměrem jen o málo menší než jamka. Tyč je v jamce centrována a držena tuším
6ti segmenty, takže nehrozí při neodborné manupulaci povytažení jamky. Zvednutím tyče míček z jamky vyskočí 🤗Odpadá to pracné lovení míčku z jamky.
Díky moc za info. Paráda o to víc už se těšíme⛳🏌️‍♂️
 
Musím do rodného Hradce někdy vyrazit za golfem, naposledy jsem tam hrál když recepce byla v nějaké dřevěné budce.:):)
 
Zaslechl jsem nějaké "vrabci na střeše si štěbetali", že Roudnička by snad během pár let měla zaninkout, nebo se změnit a stát se z ní parcely a domy pro obyvatele HK a okolí? Netušíte, jestli to tak nějak je, nebo je to jen fáma, jak předpokládám? Nepodařilo se mi nic nalézt k tomu ofiko na webu. I když si dokážu představit, že o ty "pozemky" tam z pohledu developerského musí být zájem.

?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom