Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Hradec Králové - Parkgolf "Roudnička"

Paudr

Mazák fóra
Jméno
Pavel
Klub
Parkgolf H.K.
HI (HCP)
22
ČR Východ
Hradec Králové - ParkGolf "Roudnička"
 
Upraveno moderátorem:
Devíti jamkové hřiště na louce na hranici města, mám to kousek od domu rodičů, když jsem u nich :). V létě se před sluncem nedá schovat. Nijak záludné hřiště snad kromě 7čky, která jde přes potok. Cenově pokud si pamatuju, nebylo nijka drahé. Na rychlou devítku je to fajn.

Restaurace hned u hřiště, by´t si všichni chválí, já jsem byl asi dvakrát a vždy jsem čekal dlouho ... ale kafe měli dobrý
 
Toto hřiště samozřejmě znám, po svém domovském hřišti na něm hraji nejčastěji. Já ho mám vcelku ráda, není to nic záludného. Ano, když je hic, není se kde schovat. Vloni předělávali jamky č. 2 a 3, tudíž byly další jamky zkráceny a 7 rozdělena na dva třípary. Takže se nehrála "za roh" přes vodu. Od letoška by mělo být otevřené upravené a v nové podobě.
Restaurace je kapitola sama pro sebe. Vaří řekla bych výborně, kafe je skvělé, prostředí se mi moc líbí, hlavně terasa. Ale čekat na jídlo po turnaji více než hodinu, když docházíte mezi posledními flajty a jídlo je předem objednané....hrůza. Jednou jsme se nedočkali ani kafe po jídle. Obsluha je tragická. Jsou ochotní, příjemní, ale nějak neschopní.
 
Aktuálně hřiště stále v rekonstrukci, jamky jsou zkrácené (1., 6.,7.) a je tu zjevně nějaký menší problém s vodou (kde po zimě není), protože dost míst je hodně podmáčených. Greeny jsou v super kvalitě, krásné tvrdé a parádně rolují. Restaurace má extrémně milou obsluhu a výborné jídlo!
 
Mohu jen potvrdit mile hriste, ktere jsme chodili, při cestach do Hradce, jako rychlou ranni 9ku pred prací. U snidani žádné čekání nehrozilo. Zazemi a pristup personalu super. Malý stín na kráse je elektricke vedeni pred 9 ostrovnim greenem, kdyz dráty občas "vezmou" hezkou ránu, ale aspon je to dobrá zkouška, zda se povede druhá presná ;-)
 
Aktuálně hřiště stále v rekonstrukci, jamky jsou zkrácené (1., 6.,7.) a je tu zjevně nějaký menší problém s vodou (kde po zimě není), protože dost míst je hodně podmáčených. Greeny jsou v super kvalitě, krásné tvrdé a parádně rolují. Restaurace má extrémně milou obsluhu a výborné jídlo!
Na Roudničce bývá v některých místech mokro i v době, kdy naše hřiště bylo popraskané od sucha.
 
Na Roudničce bývá v některých místech mokro i v době, kdy naše hřiště bylo popraskané od sucha.

Přijde mi to zvláštní, protože ta voda zjevně vyvěrá v kopci a stojí v kopci, tzn. asi je tu buď vysoká spodní voda a nebo nějaký prameniště.
 
Dnes devitka po ranu. Bylo dost vetrno. Stale hriste v oprave. Pekne zelene ale voda nikde nestala. Jen nektere greeny byly flekate. Asi plisen.
 
Od pátku jsme tady s přítelkyní na prodlouženy víkend. Vymyslel jsem ubytování na golfovém hřišti :) a jezdíme na výlety (Prachovske skály, Dvůr králové safari, Josefov, Jičín , Hradec....) a mezi tím si zajdu na driving nebo hřiště. Ubytování je super , restaurace dobra až na snídaně, obsluha milá, takže v pohodě.. Driving přímo před vchodem, takže taky paráda :) Hřiště je hodně jednoduche, ale příjemné , jen nechápu cenu Fee - dnes v nedeli - do 16:00, cena 390,-, po 16:00 cena 540,- začínal jsem v 18:00.. Je to drobnost, ale nechápu to nastavení :)
 
Hřiště je hodně jednoduche, ale příjemné , jen nechápu cenu Fee - dnes v nedeli - do 16:00, cena 390,-, po 16:00 cena 540,- začínal jsem v 18:00.. Je to drobnost, ale nechápu to nastavení :)

Jsi prakticky ve meste, tzn. lidi jezdi hrat casto i po praci nebo po vikendovych vyletech s rodinou. Proto je logicky vyssi cena v casech, ktere jsou zadanejsi.
 
Vůbec jsem nevěděl na jaké hřiště jedu, šlo mi hlavně o ty výlety a driving hned u hotelu ať mužů ve volné chvíli vybehnout potrenovat, ale nakonec mě hřiště hodně zaujalo.. Ne ve smyslu, ze by bylo super kvalitní, nebo obtizne, ale zahrát se tam dá dobře i tak a díky své jednoduchosti nemusí stát ani moc.. Možná by to byla cesta pro golf u nas, ne fee za 1500,- a víc za 18ku, takových hřišť je plno a i když jsou krásné, tak to asi ke golfu nové lidi nepritahne, ale jednoduchá 9ka mene náročná na údržbu za 390,- už by mohla ..
 
Minulý týden jsem byl poprvé v Roudničce v rámci awgc.cz
Drajving hned u vchodu, z parkoviště kousek na recepci. Klubovna hezká, těží z celoročního provozu (konferenční místnost, spolupráce s firmami a hodně pracovních obědů i mimo sezónu). Ceny jídla ne úplně nízké (ale zase nic drastického), asi je mají nastavené tak, aby uspokojili svojí cílovou skupinu a nechodili tam na oběd dělníci v montérkách. Po hře jsme seděli na terase a zastavovali se tam cyklisti s dětma na pití a v dětském koutku na prolejzačky.
Hřiště na pohodu. Ferveje mě hodně příjemně překvapily (čekal jsem je horší s ohledem na počasí), grýny zelené a rychlé tak akorát (odhaduju rychlost někde kolem 8 stop). Odpaliště obrovská.
Po hře jsme se dozvěděli pár informací o hřišti. Prý v rámci designu dbali na jednoduchost údržby, aby nebylo potřeba moc lidí. Mají trochu problém s vodou, ale to asi všude. Ceny mají záměrně nastavené vyšší, nechtějí se podbízet. Podle všeho jim to funguje.
Když pojedu kolem, klidně se tam stavím na hru. Není to hřiště pro dlouhé ranaře, ale na klidnou odpolední nebo večerní procházku optimální. Kousek za městem, děti sem snad můžou na tréninky jezdit hromadnou dopravou.
Takové hřiště by mělo být u každého většího města.
 
Minulý týden jsem byl poprvé v Roudničce v rámci awgc.cz
Drajving hned u vchodu, z parkoviště kousek na recepci. Klubovna hezká, těží z celoročního provozu (konferenční místnost, spolupráce s firmami a hodně pracovních obědů i mimo sezónu). Ceny jídla ne úplně nízké (ale zase nic drastického), asi je mají nastavené tak, aby uspokojili svojí cílovou skupinu a nechodili tam na oběd dělníci v montérkách. Po hře jsme seděli na terase a zastavovali se tam cyklisti s dětma na pití a v dětském koutku na prolejzačky.
Hřiště na pohodu. Ferveje mě hodně příjemně překvapily (čekal jsem je horší s ohledem na počasí), grýny zelené a rychlé tak akorát (odhaduju rychlost někde kolem 8 stop). Odpaliště obrovská.
Po hře jsme se dozvěděli pár informací o hřišti. Prý v rámci designu dbali na jednoduchost údržby, aby nebylo potřeba moc lidí. Mají trochu problém s vodou, ale to asi všude. Ceny mají záměrně nastavené vyšší, nechtějí se podbízet. Podle všeho jim to funguje.
Když pojedu kolem, klidně se tam stavím na hru. Není to hřiště pro dlouhé ranaře, ale na klidnou odpolední nebo večerní procházku optimální. Kousek za městem, děti sem snad můžou na tréninky jezdit hromadnou dopravou.
Takové hřiště by mělo být u každého většího města.

Byl jsem tam trénovat včera. Hřiště standardně v super stavu. Je to jak píšeš ,
hřiště na pohodu. Já tam chodím dost často, jsem tam členem. Pro mě to má,
jedinou nevýhodou, a to sice, že si začnu
myslet, jak už ten golf umím, pak vyjedu
jinam a tam dostanu od hřiště pěkně napráskano.
Až se budeš na Roudničku příště chystat,
dej vědět, půjdu s Tebou a budeš mít fíčko
za 1/2.
20190729_104700.jpg
 
Až se budeš na Roudničku příště chystat,
dej vědět, půjdu s Tebou a budeš mít fíčko za 1/2.
V rámci toho turnaje to bylo devět jamek za 490 :)
Sponzoruje to mercedes, tak jsou ty jejich turnaje awgc tak levné
 
V rámci toho turnaje to bylo devět jamek za 490 :)
Sponzoruje to mercedes, tak jsou ty jejich turnaje awgc tak levné

Koukal jsem na web má tam být těchto turnajů celá série. Až se po létě odstěhujeme z5 do H.K. Tak se určitě také zúčastním.
 
@Paudr tvoji nabídku bych někdy využil..

Dej vědět dopředu. Přes léto do H.K. dojíždím Jen k doktorovi a nebo na úřady, ale určitě se nějak domluvíme.
 
V pátek jsem si byla zahrát s kolegou na Roudničce. Musím říci, že je hřiště velmi, velmi pěkné. Ferveje krásně zelené, greeny taky - asi pomalejší, ale celkově se mi hřiště tradičně velmi líbilo. Moje hra už tolik ne, ale vždycky mne potěší, když na devítce zahraju první ránu na green (ostrovní jamka) :D
 
Dnes odehráno, cestou z jednání byla příležitost. Jen devět jamek, pak byl turnaj.
Hřiště v super stavu, restaurace obsluha i jídlo skvělé.
Jen ta cena, 700Kč za devět jamek ve všední den na vesnici [emoji6] mi přijde trochu moc.. Ale až pojedu zase kolem, rád si zahraju.
 
Dnes odehráno, cestou z jednání byla příležitost. Jen devět jamek, pak byl turnaj.
Hřiště v super stavu, restaurace obsluha i jídlo skvělé.
Jen ta cena, 700Kč za devět jamek ve všední den na vesnici [emoji6] mi přijde trochu moc.. Ale až pojedu zase kolem, rád si zahraju.
S tou vesnicí opatrně!😐 Až se budeš příště chystat dej vědět, rád si s tebou zahraju. A budeš to mít za 350,-
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom