Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hra kdesi 11.9.2018

Stav
Uzamčeno.

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Nahlásili nám z úřadu, že 11.9. nám nepůjde celej den proud. Není tu někdo, kdo by si šel kamsi zahrát? Když píšu "kamsi", myslím spíš jako nalevo (na západ) od Prahy. Mám z různejch turnajů vyhraný vouchery na Mariánky, Malevil a Hořehledy.Tak kdyby to bylo některý z těchto hřišť, bylo by to fajn. ;)
 
Nahlásili nám z úřadu, že 11.9. nám nepůjde celej den proud. Není tu někdo, kdo by si šel kamsi zahrát? Když píšu "kamsi", myslím spíš jako nalevo (na západ) od Prahy. Mám z různejch turnajů vyhraný vouchery na Mariánky, Malevil a Hořehledy.Tak kdyby to bylo některý z těchto hřišť, bylo by to fajn. ;)
Přijeď do Rožnova, to je na západ (od Moskvy) :p
 
Přijeď do Rožnova, to je na západ (od Moskvy) :p
Nebudeš mi věřit, ale tak nějak podvědomě jsem tušil, že jedinej kdo se na mojí nabídku ozve bude @Francovka s nějakym geniálním nápadem :rolleyes::rolleyes::rolleyes::p
 
Nebudeš mi věřit, ale tak nějak podvědomě jsem tušil, že jedinej kdo se na mojí nabídku ozve bude @Francovka s nějakym geniálním nápadem :rolleyes::rolleyes::rolleyes::p
Cesty Páně jsou nevyzpytatelné... jinak burčák tu teče, trnky kvasí v bečce, uzené je připraveno:D

Jo, a kdyby jsi chtěl hrát golf, tak se dá taky:cool:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom