Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Hostivař

Tak jsem objevil pro me dokonaly format: Hostivar 4 jamky. Jsou to ty nove a imho defakto nejlepsi co tam maj. Zadne zaludnosti, ale pekne siroke a spousta vody.
Cisty cas 75 minut a sedim zas pekne doma s rodinkou… ani si nevsimnou.
Uz jsem byl 3x, naposledy dnes… driver 188, 209, 190… je sucho. Asi pujdu opravit anketu jak daleko drivuji.
Jestli dostavi i dalsi 2 a nechaji techto 6 zvlast, tak si snad udelam clenstvi. :)

Zareguju ti tu, ať tím neblokuju vlákno Jak jste naposledy hráli... (kam si tento post poslal).

No, vcelku chápu, že 4 jamky se ti líbí. Je pravda, že jestli budou nové dvě k nim, tak to získá určité kouzlo hry na 12j v klidu na hřišti, které jak říkáš, není záludné. Jediné, co mi přijde nedořešené na tom a to hodně, je ta otrava k jamkám dojít a zase jít zpátky. Je to hrozně daleko - a ještě tou bytovou oblastí. Tohle mi přijde, že se moc nepovedlo - jestli to by záměr už od začátku. :( Být tam někde nějaká dolní recepce - to by pak byla jiná... :up:
 
Zareguju ti tu, ať tím neblokuju vlákno Jak jste naposledy hráli... (kam si tento post poslal).

No, vcelku chápu, že 4 jamky se ti líbí. Je pravda, že jestli budou nové dvě k nim, tak to získá určité kouzlo hry na 12j v klidu na hřišti, které jak říkáš, není záludné. Jediné, co mi přijde nedořešené na tom a to hodně, je ta otrava k jamkám dojít a zase jít zpátky. Je to hrozně daleko - a ještě tou bytovou oblastí. Tohle mi přijde, že se moc nepovedlo - jestli to by záměr už od začátku. :( Být tam někde nějaká dolní recepce - to by pak byla jiná... :up:
Jsem rád, že se vám nové jamky líbí. Poslední dvě z "nové šestky" plánujeme otevřít v letos v červenci.
Co se týká plánů na formát hry, tak bychom do budoucna chtěli držet hru na 12 a 6 jamek určitě v týdnu. Chystáme se reagovat na přání zákazníků a o víkendech (stejně jako to děláme při osmnáctkových turnajích) hrát celou osmnáctku (začátek i kolec u klubovny). Cesta k novým jamkám není úplně nejkratší, jsme si toho vědomi. Do budoucna cesta nepovede přímo přes rezidence, ale z nově připravovaného parkoviště přímo dolů a cesta tak bude o něco pohodlnější a přímější. I na spodních jamkách (šestce) bude do budoucna možné využít samoodbavení přes aplikaci. Do konce sezóny zde vyroste také nový podchod (úkryt) před bouřkou s dvěma toaletami. Recepci pro spodní jamky bohužel neplánujeme.
Tak hezkou hru!
 
Jsem rád, že se vám nové jamky líbí. Poslední dvě z "nové šestky" plánujeme otevřít v letos v červenci.
Co se týká plánů na formát hry, tak bychom do budoucna chtěli držet hru na 12 a 6 jamek určitě v týdnu. Chystáme se reagovat na přání zákazníků a o víkendech (stejně jako to děláme při osmnáctkových turnajích) hrát celou osmnáctku (začátek i kolec u klubovny). Cesta k novým jamkám není úplně nejkratší, jsme si toho vědomi. Do budoucna cesta nepovede přímo přes rezidence, ale z nově připravovaného parkoviště přímo dolů a cesta tak bude o něco pohodlnější a přímější. I na spodních jamkách (šestce) bude do budoucna možné využít samoodbavení přes aplikaci. Do konce sezóny zde vyroste také nový podchod (úkryt) před bouřkou s dvěma toaletami. Recepci pro spodní jamky bohužel neplánujeme.
Tak hezkou hru!
@requo jj, je to dal nez #1 nebo #10 na Zbraslavi, ale ne zas tak moc.

@HonzaSonka Pokud bych mohl “hlasovat”, pak by bylo prima, aby 6ka byla otevrena i o vikendu, alespon rano. Ten nejvetsi benefit je si proste zaskocit pred snidani, kterou si bud dam nasledne u vas nebo zpet s rodinkou doma. Jeste idealne moznost nakupu fee na tyto jamky i v dany den pres teetime - nemusel by clovek na recepci a zase usetri par minut.

Cestu osobne vnimam jako nutny opruz, ale nic dramatickeho… hriste, co maji vice startovacich pozic proste bezne nemaji jednicku u parkoviste . Nova primejsi cesta bude asi lepsi, ale imho to je vice mene podobna vzdalenost. Jak rikam, za me toto problem neni.

Jinak moc chvalim vasi akademii. Opravdu tam rad chodim s detmi a kvalita je moc prima.
 
@HonzaSonka: Ahoj Honzo, chtěl bych se takhle nenápadně zeptat, je v nějakém běhu případná úprava jamek č. 2 a 3 - resp. instalace nějakých bezpečnostních prvků na grýn trojky, případně i odpaliště trojky? Nebo?

A pak ještě otázka - všiml jsem si, že v průchodu mezi 8 a 9 není už čaj. Dlouho. Ten je tam jen v zimě? Nebo? Bylo to moc příjemné, v létě vedro, ale tak třeba voda s citrónem? :p
 
Ahoj, úprava jamek 2 a 3 bohužel zatím v běhu není.
Co se týká čaje, tak ano, ten opravdu poskytujeme jen zimě. V horkých dnech naopak maršál poskytuje hráčům vodu. Nenecháváme ji však pravidelně mezi jamkami, ale snažíme se, aby maršál vodu měl chlazenou.
 
Dneska jsem se synem chtěl jít na akademii. Nakonec jsme si řekli, že půjdeme dozadu na 4 jamky. Velmi milá paní mi řekla, že už se hraje 6 jamek!!!!

Takže - děti do 15 let fee za 100,- kamkoliv - https://www.golfhostivar.cz/turnaje-akce/letni-akce-2022/

A nové jamky......

Tady jsou popsány docela hezky - https://magazin.golfhostivar.cz/2022/06/27/jsme-komplet/

Nádražní je vizuálně krásná. Rybník je vidět jenom od greenu. Z odpaliště není vůbec vidět. Kolem rybníku teď kvete něco (asi heřmánek). Green potřebuje podle mého ještě pár měsíců.

Zpáteční - to mi přijde takové nucené - prostě jamka z akademii, aby ses dostal zpět.

Ale závěr - hostivař je 18. Jamek (už i na mapě na teetime to ukazujou).
 
Při dnešní návštěvě hřiště jsem si po návratu k autu všiml, že akademická jamka číslo 2 už nebude nikdy víc taková herní výzva, jako byla doposud. :p

C33EB147-0904-4EE4-9081-963005B4BCB6.jpeg

Jestli si to zpětně pamatuji správně, tak místo té navezené hlíny tam byl docela slušný krpál dolů. A zastavit míček na grýnu, aby to nikam nesjelo, byl pro mě vždy dost oříšek. Jamka je aktuálně v rekonstrukci - byla tam nějaká cedule k tomu. Pozor, jedná se o akademii! Na velkém hřišti je v provozu vše. 👍

@Jirka 4, @jan (případně i ostatní) - pamatujete tuto Jamku? Vím, že na akademii sem tam s dětmi taky chodíte. Co na změnu říkáte?
 
Při dnešní návštěvě hřiště jsem si po návratu k autu všiml, že akademická jamka číslo 2 už nebude nikdy víc taková herní výzva, jako byla doposud. :p

Zobrazit přílohu 32557

Jestli si to zpětně pamatuji správně, tak místo té navezené hlíny tam byl docela slušný krpál dolů. A zastavit míček na grýnu, aby to nikam nesjelo, byl pro mě vždy dost oříšek. Jamka je aktuálně v rekonstrukci - byla tam nějaká cedule k tomu. Pozor, jedná se o akademii! Na velkém hřišti je v provozu vše. 👍

@Jirka 4, @jan (případně i ostatní) - pamatujete tuto Jamku? Vím, že na akademii sem tam s dětmi taky chodíte. Co na změnu říkáte?
Chvili jsem tam nebyl, tak jsem zvedavy. Ale souhlas, ze s ni byla standa. Umelo to pekne potrapit.
 
Bez názvu.png


---

Před chvíli přišlo do emailu. Tak sdílím. :) Líbí se mi nápad na sdílení sportoviště jako umělecké plochy. :)
 
Zobrazit přílohu 32748

---

Před chvíli přišlo do emailu. Tak sdílím. :) Líbí se mi nápad na sdílení sportoviště jako umělecké plochy. :)
Dávám tomu tak měsíc, než dají driving po koncertu zas do použitelného stavu. Zažil jsem to loni na Štiříně, kdy byl driving pronajat na koncert a do dneška to vypadá strašně.
 
Dávám tomu tak měsíc, než dají driving po koncertu zas do použitelného stavu. Zažil jsem to loni na Štiříně, kdy byl driving pronajat na koncert a do dneška to vypadá strašně.

Tak těm dopadajícím míčkům je to jedno? Nebo?
 
Tak těm dopadajícím míčkům je to jedno? Nebo?
Tak míčkům asi ano, ale sbírat se budou blbě
 
Tak těm dopadajícím míčkům je to jedno? Nebo?
Dávám tomu tak měsíc, než dají driving po koncertu zas do použitelného stavu. Zažil jsem to loni na Štiříně, kdy byl driving pronajat na koncert a do dneška to vypadá strašně.
Očekávali jsme malinko vyšší účast, ale se sešla téměř tisícovka diváků... Na drivingu (na ploše) není poznat, že se nějaký koncert konal. Trávník to ustál. :)
 

Přílohy

  • image-M3115-LVE-23.09.2022_15_20.jpg
    image-M3115-LVE-23.09.2022_15_20.jpg
    95,5 KB · Zobrazení: 118
  • noname.jpg
    noname.jpg
    130,5 KB · Zobrazení: 126
@HonzaSonka - díky za info. Btw. Jak se zadařil turnaj svítícími míčky?
 
Upraveno:
@HonzaSonka - díky za info. Btw. Jak se zadařil turnaj svítícími míčky?
Já tam byl.

22B18E6C-8204-4034-B575-2A936D052FD9.jpeg



Je to super akce. Jenom prostě letos ty míčky zhasínali. Je sranda, jak v té tmě máš blbý odhad vzdálenosti.

Zajímavé, že normálně nechám na Hostivaři vždy pár míčků v křoví. Ale svítící jsem neztratil ještě ani jeden 🤷‍♂️.

Tak díky Hostivaři (@HonzaSonka ), že každý rok se pořádá.
 
Zítra v neděli 25.9..2022 si jdu vybrat výhru z České Lípy. 12 jamek na Hostivaři.Teetime mám v 8 hod 10 min. Pokud se chce někdo přidat,budu rád ;)
 

Automobilové klenoty v sobotu 29. 4. 2023 v Hostivaři​


Automobilové klenoty, to je přehlídka vzácných automobilů, která se po několika letech opět vrací. Můžete se těšit na několik desítek vzácných předválečných i klasických automobilů zahraniční i české produkce. Součástí akce je výstava a soutěž elegance založená na hodnocení vystavených exponátů odbornou porotou i veřejností. Vrcholem přehlídky bude jízda elegance vozidel a moderované defilé prezentovaných vozidel na červeném koberci. Těšít se můžete také na živou hudbu a občerstvení.

Program a veškeré informace o akci najdete zde. Vstupenky je možné zakoupit zde.

Členové našeho klubu mají 2 vstupenky zdarma (vyzvednout si je můžete v den akce ve VIP stánku).

V souvislosti s výstavou bude omezen provoz hřiště akademie. Bude uzavřena od pátečních 15:00 a v sobotu celý den.
Hřiště i driving range budou v provozu. Parkování pro hráče bude umožněno na části standardního parkoviště a dále na ploše před vjezdem do areálu.

klenoty.png


---
@HonzaSonka - Hoď nám pak nějakou fotku, pro ty, co nedorazí... a držím palce, ať dopadne na akci počasí! ⛳🚗☀️😎
 
Upraveno:
@HonzaSonka, Honzo, prozradíš, co se chystá mezi dvojkou, trojkou? "Nově" prokáceno...

IMG_3564.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom