Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Hostivař

musim konstatovat, ze hriste je v super stavu, marsalku jsem nepotkal, je docela prazdno.
Za 5. jamkou uz rostou nove jamky, dokonce jsou napichnuta odpaliste a jamky, zrejme kvuli normovani?? Predpokladam, ze se otevrou pristi rok
F791247E-D42C-41EF-8ABD-54AE844EF5A6.jpeg
666A7078-2A82-4A48-972F-CCA0F7D8B71A.jpeg
F0A23E44-BF26-4653-9547-C7B197374552.jpeg
 
Nové jamky budou fajn. Dnes jsme vylezli na kopeček za odpalištěm páté jamky. A třeba na tenhle chystaný třípar se už teď těším. To je pánev! Cca 100 metrů dlouhá jamka, bych tak tipoval (foceno z jiného budoucího odpaliště :)

A769AF8E-BF3C-4BE3-9263-C950BDC0177F.jpeg
 
Upraveno:
Fakt se těším. Nevyhrabal by někdo mapku finálního stavu?
 
Pokud se na stavu z letošních prázdnin nic nezměnilo, tak zbývající jamky vzniknou rozhrnutím kopců vpravo od stávající 1ky a 2ky a bude zrušena část akademie.
 
Pokud se na stavu z letošních prázdnin nic nezměnilo, tak zbývající jamky vzniknou rozhrnutím kopců vpravo od stávající 1ky a 2ky a bude zrušena část akademie.
tam probihaji nejake stavebni upravy kdyz jsem tam byl naposled, takze asi mas pravdu, akademie uz se predalavala myslim
 
Z 9 to bude asi kus cesty zpět do klubovny

Jestli bude možné projít skrze zástavbu, tak by to zas taková dálka být nemusela...
 
Prosím vás, na hřišti nachodite kilometry a tohle budete řešit.😂

No právě. Když na 3 km nachodíš jako já 9 km, tak je každej ušetřenej metr dobrej!
 
No právě. Když na 3 km nachodíš jako já 9 km, tak je každej ušetřenej metr dobrej!

Už to chápu. Mirek 62 označil někoho jiného, jako levého, ale tím ve skutečnosti myslel tebe😂, on se k tomu pak přiznal 😂. Nechceš hrát se mnou, když jsi levý 😂. Já jsem taky levá, nebo levoruka 😂. Jsem schopná s tebou jít i maraton 😂.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom