Hospůdka U Zlomenýho týčka

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,240
740
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Zamyslet je naprd.
Napiš o tom aspoň článek:)
Nehecuj mě. Za a - jsem děsně odolnej a za b - nemuzu, @kristyna je tu a víš jak se psané slovo blbě vysvětluje? :)

Dik za dnešní hru, byla to paráda. Na Texasu té s Fandou na mě narozeniny s Tynkou ve dvojici rozsekame!
Nekecej, @kristyna tě má stejně prectenyho...

Nedostanete nás, ty to naprosto spolehlivě Týnce poděláš :)

Francovka

Aktivní člen
26.9.2017
320
282
63
Vsetín
Jméno
František Řepa
Dneska večer doporučuji na ČT1 ve 20,15 hodin 2-dílný film o metanolové aféře před 6 lety. Prý je to docela dobře natočeno.

Mimochodem - hlavní padouch Radek Březina, mimo jiných aktivit, vlastnil hotel a golfové hřiště v Kostelci u Zlína. Možná jste tam někteří hráli (netýká se @JanKostalCZE - ten tam byl určitě:)).

Shoty: doktordee

Paudr

Aktivní člen
25.10.2017
113
147
43
Hradec Králové
Jméno
Pavel Audrlický
Dneska večer doporučuji na ČT1 ve 20,15 hodin 2-dílný film o metanolové aféře před 6 lety. Prý je to docela dobře natočeno.

Mimochodem - hlavní padouch Radek Březina, mimo jiných aktivit, vlastnil hotel a golfové hřiště v Kostelci u Zlína. Možná jste tam někteří hráli (netýká se @JanKostalCZE - ten tam byl určitě:)).
Dívat se určitě budu. Do Kostelece u Zlína jedu na týden v červenci. Manželka lázně, já kolo a golf. Koukal jsem, že je to od Vás
kousek. Pokud budeš mít chuť, mohli bychom se tam sejít.

Shoty: Francovka

Francovka

Aktivní člen
26.9.2017
320
282
63
Vsetín
Jméno
František Řepa
Dívat se určitě budu. Do Kostelece u Zlína jedu na týden v červenci. Manželka lázně, já kolo a golf. Koukal jsem, že je to od Vás
kousek. Pokud budeš mít chuť, mohli bychom se tam sejít.
Úplně v pohodě. Rád si s Tebou zahraju - buď ve Zlíně nebo v okolí (Ostrožská, Rožnov...). Určitě se domluvíme...

Shoty: Paudr

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,587
1,907
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Jdu si tak kolem Hospůdky u zlomeného týčka, vzpomínám na kamarády a vzpomenu si na takového jednoho kluka, docela sympaťák to byl... jak jen se jmenoval, Richard, Rudolf... ne, už vím, @RobertSlajs. Pamatujete? Takovej golfista, kde je mu jen konec... prý se oženil, slyšel jsem, ale po něm ani vidu ani slechu... až mi slza ukápla. Roberteeeee...

...tady jsme spolu lovili míčky v Terezíně, vzlyk....

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,100
991
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
To je marný, já už ho taky zkoušel oslovit ale myslím, že tě připoutanej řetězem k topení ... takže asi nic ... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::p

Shoty: jan
13.1.2017
736
725
103
Jméno
Robert Šlajs
Chlapci, chlapci, taky jsem si na vás vzpomněl :)
Včera, když jsme měli turnaj pro zákazníky na Albatrossu a já zahrál skvostných 26 stbl. Holt bez tréninku to asi nepůjde. Ale potěšil jeden nearest na 13. (hrály se na všech PAR 3 jamkách, vklad dobrovolný 200 Kč na osobu, celkový vklad vydělen čtyřmi 3 PARy, takže na mě zbylo příjemných 3 000 Kč - asi si začínám vydělávat golfem:))
Manželství probíhá k oboustranné spokojenosti, v sobotu jedeme na týden pryč, tak o mně zase neuslyšíte:p

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,100
991
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Aby jste ho chlapci moc nevyplašili ...o_Oo_O ... Neboj Robíku, nic zlého se ti ani tvé vyvolené nestane, jen vám zařídíme ubytování na pokoji č.5. :p:p:p

Shoty: jan