Hospůdka U Zlomenýho týčka (UZAVŘENO)

Stav
Uzamčeno.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,469
Hodnocení
949
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Zamyslet je naprd.
Napiš o tom aspoň článek:)
Nehecuj mě. Za a - jsem děsně odolnej a za b - nemuzu, @kristyna je tu a víš jak se psané slovo blbě vysvětluje? :)

Dik za dnešní hru, byla to paráda. Na Texasu té s Fandou na mě narozeniny s Tynkou ve dvojici rozsekame!
Nekecej, @kristyna tě má stejně prectenyho...

Nedostanete nás, ty to naprosto spolehlivě Týnce poděláš :)

Francovka

Mazák fóra
26.9.2017
504
Hodnocení
414
73
Vsetín
Jméno
František Řepa
Dneska večer doporučuji na ČT1 ve 20,15 hodin 2-dílný film o metanolové aféře před 6 lety. Prý je to docela dobře natočeno.

Mimochodem - hlavní padouch Radek Březina, mimo jiných aktivit, vlastnil hotel a golfové hřiště v Kostelci u Zlína. Možná jste tam někteří hráli (netýká se @JanKostalCZE - ten tam byl určitě:)).

Paudr

Aktivní člen
25.10.2017
141
Hodnocení
187
43
Hradec Králové
Jméno
Pavel Audrlický
Dneska večer doporučuji na ČT1 ve 20,15 hodin 2-dílný film o metanolové aféře před 6 lety. Prý je to docela dobře natočeno.

Mimochodem - hlavní padouch Radek Březina, mimo jiných aktivit, vlastnil hotel a golfové hřiště v Kostelci u Zlína. Možná jste tam někteří hráli (netýká se @JanKostalCZE - ten tam byl určitě:)).
Dívat se určitě budu. Do Kostelece u Zlína jedu na týden v červenci. Manželka lázně, já kolo a golf. Koukal jsem, že je to od Vás
kousek. Pokud budeš mít chuť, mohli bychom se tam sejít.

Francovka

Mazák fóra
26.9.2017
504
Hodnocení
414
73
Vsetín
Jméno
František Řepa
Dívat se určitě budu. Do Kostelece u Zlína jedu na týden v červenci. Manželka lázně, já kolo a golf. Koukal jsem, že je to od Vás
kousek. Pokud budeš mít chuť, mohli bychom se tam sejít.
Úplně v pohodě. Rád si s Tebou zahraju - buď ve Zlíně nebo v okolí (Ostrožská, Rožnov...). Určitě se domluvíme...

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,140
Hodnocení
2,412
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Jdu si tak kolem Hospůdky u zlomeného týčka, vzpomínám na kamarády a vzpomenu si na takového jednoho kluka, docela sympaťák to byl... jak jen se jmenoval, Richard, Rudolf... ne, už vím, @RobertSlajs. Pamatujete? Takovej golfista, kde je mu jen konec... prý se oženil, slyšel jsem, ale po něm ani vidu ani slechu... až mi slza ukápla. Roberteeeee...

...tady jsme spolu lovili míčky v Terezíně, vzlyk....

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,491
Hodnocení
1,449
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
To je marný, já už ho taky zkoušel oslovit ale myslím, že tě připoutanej řetězem k topení ... takže asi nic ... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::p

13.1.2017
878
Hodnocení
838
103
Jméno
Robert Šlajs
Chlapci, chlapci, taky jsem si na vás vzpomněl :)
Včera, když jsme měli turnaj pro zákazníky na Albatrossu a já zahrál skvostných 26 stbl. Holt bez tréninku to asi nepůjde. Ale potěšil jeden nearest na 13. (hrály se na všech PAR 3 jamkách, vklad dobrovolný 200 Kč na osobu, celkový vklad vydělen čtyřmi 3 PARy, takže na mě zbylo příjemných 3 000 Kč - asi si začínám vydělávat golfem:))
Manželství probíhá k oboustranné spokojenosti, v sobotu jedeme na týden pryč, tak o mně zase neuslyšíte:p

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,491
Hodnocení
1,449
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Aby jste ho chlapci moc nevyplašili ...o_Oo_O ... Neboj Robíku, nic zlého se ti ani tvé vyvolené nestane, jen vám zařídíme ubytování na pokoji č.5. :p:p:p

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,140
Hodnocení
2,412
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno