Hospůdka U Zlomenýho týčka (UZAVŘENO)

Stav
Uzamčeno.

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,023
2,315
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Když by se někdo chopil nějaké večerní akce a povídání mimo Prahu, rád podpořím a zúčastním se/dojedu (mohu vzít pak i do auta), pokud to alespoň trochu bude možné. Silná buňky 19.jamky je především na severu Čech, pak tedy i trochu Ostravsko, ale Moraváci trucujou po debaklu v RequoCupu :) Docela i Hradecko. Co, nechopí se někdo nějakého příjemného večera? Abychom to necpali do vánoc (byť pokud by byl zájem), tak na leden? Malá účast taky účast. :)

Nechávám otevřeno a uvidíme, jak se to vyvrbí.

Upraveno:

Marta

Mazák fóra
22.2.2016
999
667
103
Jméno
Marta N.
Moravaci netrucuji :-D prijedte, pohostime, ubytujeme, zabavime ;-) a jeste na vas budeme hodni :-D
Děvče zlaté, k vám je to takový flák cesty...co bych za to dala mít váš obchod blíže!;)

Marta

Mazák fóra
22.2.2016
999
667
103
Jméno
Marta N.
Jak obchod, co obchod? Snad me, ne? :-D :-D
No jasnéééé, samosebou! Jsem se snažila i vnutit dědovi, že ho odvezu do lázní (Karviná), že pro něj zase dojedu...no nechtěl. Bych to už protáhla až za tebou...

Shoty: Zuziky

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,023
2,315
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Tak pokud by šlo o to, sehnat podnik, zamluvit ho - tak jsem klidně pro - v Hradci jsem myslím i schopna cosi sehnat. Ale prosím až po Novém roce....teď jsem totál zazděná.;)
Prima, tak v lednu Hradec? Beru te za slovo. doufam, ze se Hradecaci a spol pochlapi, a dorazi. Ne aby to byla Marta a zajezd z Prahy.

Marta

Mazák fóra
22.2.2016
999
667
103
Jméno
Marta N.
Prima, tak v lednu Hradec? Beru te za slovo. doufam, ze se Hradecaci a spol pochlapi, a dorazi. Ne aby to byla Marta a zajezd z Prahy.
Můžeme to plánovat třeba na konec ledna? Kolik tak vidíš lidí? Podle toho se bude odvíjet výběr podniku. Máme teď 15. prosince vánoční oběd s kolegy, chci to tam omrknout, v té restauraci jsem ještě nebyla. Jo, klidně se domluvíme a něco spácháme. Hlavně aby někdo dorazil ;)

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,023
2,315
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Můžeme to plánovat třeba na konec ledna? Kolik tak vidíš lidí? Podle toho se bude odvíjet výběr podniku. Máme teď 15. prosince vánoční oběd s kolegy, chci to tam omrknout, v té restauraci jsem ještě nebyla. Jo, klidně se domluvíme a něco spácháme. Hlavně aby někdo dorazil ;)
To je těžké, je to o zájemcích. Zamluv stůl pro deset a do toho počtu bych řekl, že se vejdeme. I když dorazí jen pár místních, a pár z náplavy, i tak dobrý. Myslím, že až bude tip na podnik a vyhlásíme přesně danou akci, tak se začnou lidi přihlašovat. Vidíš sama, jak to vypadá u jiných akcí. Sice se postupně roste, ale žádná esa v rukávu nemám. :)

Marta

Mazák fóra
22.2.2016
999
667
103
Jméno
Marta N.
To je těžké, je to o zájemcích. Zamluv stůl pro deset a do toho počtu bych řekl, že se vejdeme. I když dorazí jen pár místních, a pár z náplavy, i tak dobrý. Myslím, že až bude tip na podnik a vyhlásíme přesně danou akci, tak se začnou lidi přihlašovat. Vidíš sama, jak to vypadá u jiných akcí. Sice se postupně roste, ale žádná esa v rukávu nemám. :)
OK, trochu promyslím kde to bude nejvhodnější. Pokud jde jen o zamluvení stolu (a doufám, že víc to neobnáší( ;), to dám. A teď mi ještě řekni jaké asi parametry mají být toho podniku? Předpokládám, že to nemusí být nutně nějak příliš "hogo fogo", abyste mě pak neroznesli na kopytech, že jste za pivo dali majlant.:cool: Udělám si průzkum a na zamluvení je myslím ještě čas.

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,433
1,392
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Já můžu zařídit Bítozeves, tam už to někteří požírači syrového masa dobře znají:p. Tam se teoreticky dá i přespat. Maj tam cca 20lůžek, jen nevím jak jsou obsazená. Teď, co se tam staví ta dálnice, tak to možná bude plné, ale to můžu zjistit.:)

Seppper

Aktivní člen
23.3.2016
170
95
38
Chýně
Jméno
Lubos Hendrich
Chtěl sem před chvílí koupit v Makru rybu a bez šance, nebylo kde zaparkovat. Tak to zkusím navečer, jestli ten blázinec trošku opadne.

Francovka

Aktivní člen
26.9.2017
457
381
63
Vsetín
Jméno
František Řepa
Dorazil jsem z práce. Kromě chaosu mě zarazilo, že jsem viděl i na tom našem Vsetíně chodit policii v plné zbroji vč. automatů. Kde to žijeme...

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
502
457
73
Praha
Jméno
Jirka L.
Já byl dnes nakoupit před 7 ráno a Tesco v Edenu už bylo plné nezvoznich nakupujících ;) ještě ze jsem bral jen par drobnosti a byl rychle pryč. Odpoledne bych asi nechtěl ani jít okolo :D

Stav
Uzamčeno.