Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Myslel jsem, že potřebuji potrénovat na zítřejší jamkovku Pošumavské golfové ligy. Žena mi připomněla, že to přece umim a je zbytečné bylt ještě lepší a že pro mne má lepší činnost pro rozvolnění švihu. Podlahové topení, tepelné čerpadlo a wellness jsem nefotil...

AC4335BB-3CEE-42DA-8AC0-1B0AA95A779B.jpeg
C67DD704-163A-4422-805F-F03143C279AF.jpeg
E80C37BE-4512-4187-9698-4B65CA0B8B8C.jpeg
B48461DF-BB39-44F4-A2CB-4E1B44CE0F58.jpeg
85C4B743-0E70-4C11-BD7D-91D86E216A76.jpeg
EA575DFD-BF86-440F-9694-C98FB56DA7B8.jpeg
D44889BF-26B4-449A-8EAB-9CD6AC1BB361.jpeg
 
Hořehledy dnes vyslaly do světa 33 nových golfistů!

Stejně jako loni jsme i letos připravili pro obyvatele jižního Plzeňska - Kokšíňáky - golfové tréninky zdarma. S podporou nám nejbližších měst Spálené Poříčí a Blovice a pod záštitou České golfové federace a projektu Bav se golfem jsme každou sobotu od 13. června do 26. září poctivě trénovali golfové odpaly, putty, příhry, pravidla, troubleshoty,… A nadšení našich sousedů nám každou sobotu vyráželo dech. Na první trénink dorazilo 40 zájemců a po celé 4 měsíce neklesl zájem pod 28 hráčů na trénink. Celkem jsme zvládli odtrénovat 466 člověkohodin.

Během setkávání jsme se zaměřovali na veškeré atributy golfové hry, stejně jako na pravidla, pohyb po hřišti, chování i nepsanou etiku a etiketu. Bylo skutečně úžasné pozorovat, jak se první nesmělé pokusy mění v krásné ladné rány. Jak se tvoří nová přátelství, která se při hře na hřišti prohlubují. A jak se všichni poctivě a zdatně připravují na finále celé tréninkové snahy - Kokšíňáci Open 2020!

Turnaj na 9 jamek, který byl zároveň zkouškou na zisk zelené karty. Sraz byl v 8:30, takže první nedočkavci už za rozbřesku odpalovali míče do tmy drivingu. V 9 hodin rozřízl hořehledský vzduch canon start a všech 35 hráčů vyrazilo za svým cílem, který byl nakonec úspěšně pokořen 33 z nich. Společný oběd, rozdání pohárů i certifikátů proběhlo v restauraci Pod Kokšínem.

A my všem novým golfistům přejeme ať jejich rány rozráží vzduch kýženým směrem a putty neomylně padají na dna jamek po celém širém golfovém světě!

_9276474.jpg
_9276477.jpg
IMG_1483.jpg
IMG_1484.jpg
IMG_1487.jpg
 
Kokšíňákům by bylo možná fajn říct, že na greeny se v kanadach ani v pohorkach s traktorovou podrážkou neleze...
Dost ty greeny, které byly hodně mokré, rozšlapali. Což byla fakt škoda, protože jinak i přes totální rozmočení byly greeny nejlepší a nejrychlejší, jaké jsem kdy v Hořehledech zažil.
 
Kokšíňákům by bylo možná fajn říct, že na greeny se v kanadach ani v pohorkach s traktorovou podrážkou neleze...
Dost ty greeny, které byly hodně mokré, rozšlapali. Což byla fakt škoda, protože jinak i přes totální rozmočení byly greeny nejlepší a nejrychlejší, jaké jsem kdy v Hořehledech zažil.

Bych ti přál vidět ty greeny dneska po naší včerejší hře. V těhle podmínkách bys musel chodit bos a stejně by to nepomohlo...
 
Bych ti přál vidět ty greeny dneska po naší včerejší hře. V těhle podmínkách bys musel chodit bos a stejně by to nepomohlo...
Nepřej. Užil jsem si jich dost, šel jsem v posledním flajtu...
Ale vypadaly pořád lépe, než když jsem šel v sobotu za tím turnájkem. Aspoň tam nebyly ty traktorové stopy..
 
Ty co šli s námi, tak několikrát málem hodili záda na greenech, na jedničce dokonce oba uklouzli na stejném místě, měli obyč. boty.
 
Hele, tahle fotka, to je kdo nedal tenhle pat se zákeřným hrbolkem, nedostal zelenou kartu? :))

Rozstřel o 3. místo v turnaji, trval asi hodinu:-D
 
Od pondělí 12.10. přechází Hořehledy na polozimní provoz:

- celodenní fee je 300 Kč bez ohledu na den v týdnu nebo počet odehraných jamek, reciprocity (100% a 50% zachovány)
- restaurace Pod Kokšínem je uzavřena
- recepce bude pravděpodobně v provozu do konce října/ do kdy to bude možné
- je možné Samoodbavení přes aplikaci Teetime
- na hřišti probíhají přípravy na zimu (aerifikace, pískování, prořezy,...), tzn. může být snížen komfort hry
 
Rozstřel o 3. místo v turnaji, trval asi hodinu:-D
Jo, bylo to dost hrozný a nebýt toho, že už v životě asi jiný pohár nevyhraju, dala bych to kolegyni bez boje ;)
 
Občas mezi těma fakturama, marketingama, kontrolama a objednávkama zapomeneme, proč to vlastně děláme. A je skvělé mít členy, kteří nejen že to připomenou, ale především to vnímají. Je skoro až dechberoucí dostávat spoustu nádherných dárků (ještě pár a budu doživotní alkoholik), byť o ty vlastně tolik nejde. Jde o to, co reprezentují. Vyjadřují štěstí, spokojenost, pohodu a radost. Potvrzují, že ta naše občas vyčerpávající práce dává přesně ten smysl, který má. A to je obrovsky cenné, pro každého z nás. A my za to moc a moc děkujeme! Česká golfová federace furt tápe v tom, jak prezentovat náš sport negolfové veřejnosti. Myslím, že tahle esence čiročiré lidskosti by mohla fungovat...

IMG_1703.jpg
IMG_1704.jpg
 
Mluví se o tom už mnoho let, že jedním ze způsobů, jak zrychlit golfovou hru, je zvětšení průměru jamek. A je mi velkou ctí, že vám mohu oznámit, že Hořehledy byly vybrány jako jedny z prvních na světě v rámci pilotního testovacího projektu R&A a USGA!

Této variantě se přezdívá “kráter” a krom toho, že jamka zabere zhruba polovinu greenu a je tak poměrně snadné ji trefit, ji lze alternativně použít i jako silážní jámu, parkoviště Airbusů a při zatopení i jako testovací nádrž potapěčů.

Náš sport se tak opět přibližuje negolfové veřejnosti a o to nám jde především!

8188E9F8-2DDF-47B5-8F49-D8AF8D35BD86.jpeg
 
Jakej lepší dárek můžete dostat, než ten z DARovanského Dvora?! No a všici hořehledští členové si mohou pod stromečkem zakřepčit, protože celý rok 2021 hrají na zdejších 27 jamkách každý čtvrtek zcela zdarma!

41CF84B6-8779-4798-849A-41DD190C37B9.jpeg
 
Jakej lepší dárek můžete dostat, než ten z DARovanského Dvora?! No a všici hořehledští členové si mohou pod stromečkem zakřepčit, protože celý rok 2021 hrají na zdejších 27 jamkách každý čtvrtek zcela zdarma!

Zobrazit přílohu 15374

Božííí. To je paráda! Už se těším. Napíšeš mi prosím omluvenky do práce? Něco neprůstřelnýho!

TY jo. Spolupráce devítky a sedmadvacítky! Klobouček, pane, a díky! :)
 
Upraveno:
Božííí. To je paráda! Už se těším. Napíšeš mi prosím omluvenky do práce? Něco nepřůstřelnýho!

TY jo. Spolupráce devítky a sedmadvacítky! Klobouček, pane, a díky! :)

To je pro ty stávající členy;)...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom