Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Hřiště

V letošním roce jsme zkusili nový přístup k regeneraci greenů, který se osvědčil a greeny byly po většinu sezóny mnohem rychlejší a pevnější než v minulosti. V roce 2020 chceme tuto aktivitu ještě více propracovat.

Kompletně jsme pročistili lesní školku mezi jamkami 4, 5 a 6. Takže u vy kopyta, co tam míček pošlete, ho budete moci pohodlně najít a při troše štěstí i hrát.

IMG_7920.JPG


Klub

Na rok 2020 jsme pro členy Golf Clubu Hořehledy vyjednali následující reciprocity:

Golf Alfrédov - 100% sleva, konkrétní hrací den a čas ještě nebyl stanoven
Golf Bechyně - 100% sleva po každou celou sobotu
Golf Písek - 100% sleva po každou celou středu
Golf Hluboká - 100% sleva každé pondělí 8 - 12

Hotel

Naše práce s nabídkou kávy nekončí, pro rok 2020 chceme restauraci i recepci osadit zcela novými automatickými kávovary, které zajistí, že každé latte bude za všech okolností chutnat stejně. Vrcholem pak bude instalace nového automatického kávovaru pro hotelové hosty na snídaně, kde krom kávy té nejlepší kvality budou moci ochutnat i latte nebo kapučíno, stejně jako horkou čokoládu nebo kakao!

Snídaňový prostor bude vybaven novým servisním nábytkem, provoz restaurace přejde kompletně na čerstvá vejce z podestýlkových chovů, plánujeme zařazení vyšší kvality uzenin a sýrů. Chceme instalovat profi odšťavňovač a nabízet hostům při snídaních výrobu vlastních freshů z lokálního ovoce.

Snímek obrazovky 2019-12-11 v 19.12.48.png
 
Hřiště

V letošním roce jsme zkusili nový přístup k regeneraci greenů, který se osvědčil a greeny byly po většinu sezóny mnohem rychlejší a pevnější než v minulosti. V roce 2020 chceme tuto aktivitu ještě více propracovat.

Kompletně jsme pročistili lesní školku mezi jamkami 4, 5 a 6. Takže u vy kopyta, co tam míček pošlete, ho budete moci pohodlně najít a při troše štěstí i hrát.

Zobrazit přílohu 9188

Klub

Na rok 2020 jsme pro členy Golf Clubu Hořehledy vyjednali následující reciprocity:

Golf Alfrédov - 100% sleva, konkrétní hrací den a čas ještě nebyl stanoven
Golf Bechyně - 100% sleva po každou celou sobotu
Golf Písek - 100% sleva po každou celou středu
Golf Hluboká - 100% sleva každé pondělí 8 - 12

Hotel

Naše práce s nabídkou kávy nekončí, pro rok 2020 chceme restauraci i recepci osadit zcela novými automatickými kávovary, které zajistí, že každé latte bude za všech okolností chutnat stejně. Vrcholem pak bude instalace nového automatického kávovaru pro hotelové hosty na snídaně, kde krom kávy té nejlepší kvality budou moci ochutnat i latte nebo kapučíno, stejně jako horkou čokoládu nebo kakao!

Snídaňový prostor bude vybaven novým servisním nábytkem, provoz restaurace přejde kompletně na čerstvá vejce z podestýlkových chovů, plánujeme zařazení vyšší kvality uzenin a sýrů. Chceme instalovat profi odšťavňovač a nabízet hostům při snídaních výrobu vlastních freshů z lokálního ovoce.

Zobrazit přílohu 9189
Fakt budete pouzivat automaty i na restauraci na ala carte kafe?
 
Fakt budete pouzivat automaty i na restauraci na ala carte kafe?

Ano. V podstatě nejde o žádnou změnu oproti aktuálnímu stavu, kdy jak na recepci, tak v restauraci máme již bezpákové přístroje více než 5 let. Nová technologie navíc umožní dělat i kvalitní a konzistentní pěnu pro kapučíno a latte, což byl občas při větším zápřahu personálu problém.

Mám obdobný automat doma už 7 měsíců a funguje naprosto bezchybně, respektive od určité úrovně zařízení kvalitu kávy určuje zrno a nikoliv stroj.

Cílem je ulevit personálu a dát mu možnost věnovat se smysluplnější práci než neustálemu řešení správně nenašlehané pěny a zároveň dodat klientovi stále stejný produkt.
 
Hřiště

V letošním roce jsme zkusili nový přístup k regeneraci greenů, který se osvědčil a greeny byly po většinu sezóny mnohem rychlejší a pevnější než v minulosti. V roce 2020 chceme tuto aktivitu ještě více propracovat.

Kompletně jsme pročistili lesní školku mezi jamkami 4, 5 a 6. Takže u vy kopyta, co tam míček pošlete, ho budete moci pohodlně najít a při troše štěstí i hrát.

Zobrazit přílohu 9188

Klub

Na rok 2020 jsme pro členy Golf Clubu Hořehledy vyjednali následující reciprocity:

Golf Alfrédov - 100% sleva, konkrétní hrací den a čas ještě nebyl stanoven
Golf Bechyně - 100% sleva po každou celou sobotu
Golf Písek - 100% sleva po každou celou středu
Golf Hluboká - 100% sleva každé pondělí 8 - 12

Hotel

Naše práce s nabídkou kávy nekončí, pro rok 2020 chceme restauraci i recepci osadit zcela novými automatickými kávovary, které zajistí, že každé latte bude za všech okolností chutnat stejně. Vrcholem pak bude instalace nového automatického kávovaru pro hotelové hosty na snídaně, kde krom kávy té nejlepší kvality budou moci ochutnat i latte nebo kapučíno, stejně jako horkou čokoládu nebo kakao!

Snídaňový prostor bude vybaven novým servisním nábytkem, provoz restaurace přejde kompletně na čerstvá vejce z podestýlkových chovů, plánujeme zařazení vyšší kvality uzenin a sýrů. Chceme instalovat profi odšťavňovač a nabízet hostům při snídaních výrobu vlastních freshů z lokálního ovoce.

Zobrazit přílohu 9189
Na 4. jamce jsem zde byl 1. devítku naplno, nešlo to samozřejmě nijak vyhrát, tak drop a 2. devítka luxusní rovný drive doskákal vlevo od grýnu do remízku a též nešlo hrát na grýn. Poučení; stačí 3 wood, respektive 6i a 9i na druhou ránu.

Jarní texas bych mohl vsunout do kalendáře. Ochutnávka "nového" kapučína není od věci. A s hřištěm mám hodně nevyřízených účtů... Vezmu si moji holku, žádného bombarďáka a vrátím hozenou rukavici! @mkopcak
 
Upraveno moderátorem:
Aby to nezapadlo mými rozmilostněnými povzdechy nad kávou, chtěl bych jako člen hořehled hlavně za sebe ocenit tohle:

Golf Alfrédov - 100% sleva, konkrétní hrací den a čas ještě nebyl stanoven
Golf Bechyně - 100% sleva po každou celou sobotu
Golf Písek - 100% sleva po každou celou středu
Golf Hluboká - 100% sleva každé pondělí 8 - 12


V podstatě co chcít víc. 10%, 20% umí každý a moc mě to ani nebere. Ale tady z toho vyjma jiného mám pocit, že se zmíněná hřiště snaží a umí spolupracovat a konečně se i probudila a tak nějak mě to víc těší u nich hrát. A jezdit k nim častěji i mimo vyhrazené časy.

Dobrá zpráva, myslím, že pro všechny členy všech těchto hřišť. :)

Díky!
 
Za Hořehledy jsem sesumíroval do dotazníku problematiku plastů a stravování v turnajích, jeho výsledky použiju jak pro naši práci, tak je dám k dispozici i ČGF pro jejich plány. Budu moc rád, když ty 3 minuty najdete a vyplníte. Díky moc!
 
Za Hořehledy jsem sesumíroval do dotazníku problematiku plastů a stravování v turnajích, jeho výsledky použiju jak pro naši práci, tak je dám k dispozici i ČGF pro jejich plány. Budu moc rád, když ty 3 minuty najdete a vyplníte. Díky moc!
Přestože na turnaje u vás nechodíme (ačkoliv bychom rádi), dotazník jsem ti vyplnila. ;)
 
Admin note: Téma i na základě žádosti @mkopcak (vyjma jiného ambasador vlákna Hořehledy) pročištěno. Vzniklá obsáhlá diskuse na kávu přesunuta do Hospůdky ke stolu s tématem "Hořehledské kapučíno".
 
Aby to nezapadlo mými rozmilostněnými povzdechy nad kávou, chtěl bych jako člen hořehled hlavně za sebe ocenit tohle:

Golf Alfrédov - 100% sleva, konkrétní hrací den a čas ještě nebyl stanoven
Golf Bechyně - 100% sleva po každou celou sobotu
Golf Písek - 100% sleva po každou celou středu
Golf Hluboká - 100% sleva každé pondělí 8 - 12


V podstatě co chcít víc. 10%, 20% umí každý a moc mě to ani nebere. Ale tady z toho vyjma jiného mám pocit, že se zmíněná hřiště snaží a umí spolupracovat a konečně se i probudila a tak nějak mě to víc těší u nich hrát. A jezdit k nim častěji i mimo vyhrazené časy.

Dobrá zpráva, myslím, že pro všechny členy všech těchto hřišť. :)

Díky!
Ano, toto hodnotím hodně přínosně. Jako člen v Hořehledech děkuji a těším se ;)
 
Ano, toto hodnotím hodně přínosně. Jako člen v Hořehledech děkuji a těším se ;)
Já si myslím,že Martin se svou skoro nevyčerpatelnou energií,kterou do toho celkově dává,poskočil z pouze Hořehledské domoviny na regionální úroveň a důkazem,jsou kromě jistě jiných myšlenek tyto 100% reciprocity.:up:
 
Nevěřím statistikám, které se sám nesfalšuju. Ty okolo hřiště si vedu od roku 2013 a letošní rok je pro mne hodně důležitý ze 2 důvodů:

1. Došlo k prvnímu přenormování hřiště, které Hořehledy zasadilo do golfové reality. To první totiž proběhlo před 14ti lety a v té době měl nejvyšší strom na hřišti cca 50 cm.

2. Už řadu let pracujeme na zlepšení průchodnosti hřiště, ale na jaře roku 2019 byly prořezy a kácení skutečně zásadní a slibovali jsme si od nich velké zpříjemnění hry (=zlepšení donesených výsledků).

A tak jsem skutečně rád, že jak průměrný počet ran nad PAR jednotlivých jamek, tak i průměr donesených STB jsou od roku 2013 statisticky nejlepšími výsledky.

Neméně mne těší, že přestože jsme na 4ce změnili "půdu v opravě" na "trestnou oblast" a de facto tak jamku ještě více ztížili, opak je pravdou - donesené výsledky jsou lepší než v minulosti. Přesto 4ka zůstává vzhledem k výkonnosti hráčů naší nejtěžší jamkou, byť norma ji, především kvůli její délce, posouvá na zcela opačnou stranu - jako jamku nejlehčí.

Zrušení autu na 6ce vlevo pak logicky tuto jamku výrazně zjednodušilo a píšete na ni nejlepší výsledky za dobu její existence.

I celkový průměr donesených STB se zlepšil a to z 29,4 na 31,2. Stejně jako počet donesených ran, který poprvé klesl pod 100 na 99,1.

Nejlepším letošním výsledkem na rány bylo 70 ran, nejvyšší příděl STB bodů bylo 54. Padl jeden turnajový eagle.

A proto jsem moc rád, že naši každodenní práci a můj osobní pocit, že hřiště je zase o kousek lepší, podpořila ke konci roku i čísla.

Snímek obrazovky 2019-12-27 v 6.56.46.png
 
Nevěřím statistikám, které se sám nesfalšuju. Ty okolo hřiště si vedu od roku 2013 a letošní rok je pro mne hodně důležitý ze 2 důvodů:

1. Došlo k prvnímu přenormování hřiště, které Hořehledy zasadilo do golfové reality. To první totiž proběhlo před 14ti lety a v té době měl nejvyšší strom na hřišti cca 50 cm.

2. Už řadu let pracujeme na zlepšení průchodnosti hřiště, ale na jaře roku 2019 byly prořezy a kácení skutečně zásadní a slibovali jsme si od nich velké zpříjemnění hry (=zlepšení donesených výsledků).

A tak jsem skutečně rád, že jak průměrný počet ran nad PAR jednotlivých jamek, tak i průměr donesených STB jsou od roku 2013 statisticky nejlepšími výsledky.

Neméně mne těší, že přestože jsme na 4ce změnili "půdu v opravě" na "trestnou oblast" a de facto tak jamku ještě více ztížili, opak je pravdou - donesené výsledky jsou lepší než v minulosti. Přesto 4ka zůstává vzhledem k výkonnosti hráčů naší nejtěžší jamkou, byť norma ji, především kvůli její délce, posouvá na zcela opačnou stranu - jako jamku nejlehčí.

Zrušení autu na 6ce vlevo pak logicky tuto jamku výrazně zjednodušilo a píšete na ni nejlepší výsledky za dobu její existence.

I celkový průměr donesených STB se zlepšil a to z 29,4 na 31,2. Stejně jako počet donesených ran, který poprvé klesl pod 100 na 99,1.

Nejlepším letošním výsledkem na rány bylo 70 ran, nejvyšší příděl STB bodů bylo 54. Padl jeden turnajový eagle.

A proto jsem moc rád, že naši každodenní práci a můj osobní pocit, že hřiště je zase o kousek lepší, podpořila ke konci roku i čísla.

Zobrazit přílohu 9319
fakt mě mrzí, že je pro mě hřiště tak daleko :( s tvým přístupem bych tam z fleku s chutí zdomácněla:up: a jelikož se blíží nový rok tak fakt ti ze srdce přeju, ať ti tohle vydrží co nejdéle, protože s tím se žije hezčí život:) (a určitě ten jeho nejhezčí kus).
 
A mas prehled o hracich, kteri ti delaji tu statistiku? Myslim tim, jestli to nehraji vicemene stejni hraci, kteri se to hriste "naucili" hrat.
A kdy bude hriste ve stavu jak bylo planovano, teda kolik let to zhruba trva? 20?
 
A mas prehled o hracich, kteri ti delaji tu statistiku? Myslim tim, jestli to nehraji vicemene stejni hraci, kteri se to hriste "naucili" hrat.
A kdy bude hriste ve stavu jak bylo planovano, teda kolik let to zhruba trva? 20?

Jsou to turnajovy hraci, takze samozrejme i to ovlivneni co zminujes tam je.

Pocitam ze do plne zralosti hriste chybi cca 10 - 15 let.
 
Nevěřím statistikám, které se sám nesfalšuju. Ty okolo hřiště si vedu od roku 2013 a letošní rok je pro mne hodně důležitý ze 2 důvodů:

1. Došlo k prvnímu přenormování hřiště, které Hořehledy zasadilo do golfové reality. To první totiž proběhlo před 14ti lety a v té době měl nejvyšší strom na hřišti cca 50 cm.

2. Už řadu let pracujeme na zlepšení průchodnosti hřiště, ale na jaře roku 2019 byly prořezy a kácení skutečně zásadní a slibovali jsme si od nich velké zpříjemnění hry (=zlepšení donesených výsledků).

A tak jsem skutečně rád, že jak průměrný počet ran nad PAR jednotlivých jamek, tak i průměr donesených STB jsou od roku 2013 statisticky nejlepšími výsledky.

Neméně mne těší, že přestože jsme na 4ce změnili "půdu v opravě" na "trestnou oblast" a de facto tak jamku ještě více ztížili, opak je pravdou - donesené výsledky jsou lepší než v minulosti. Přesto 4ka zůstává vzhledem k výkonnosti hráčů naší nejtěžší jamkou, byť norma ji, především kvůli její délce, posouvá na zcela opačnou stranu - jako jamku nejlehčí.

Zrušení autu na 6ce vlevo pak logicky tuto jamku výrazně zjednodušilo a píšete na ni nejlepší výsledky za dobu její existence.

I celkový průměr donesených STB se zlepšil a to z 29,4 na 31,2. Stejně jako počet donesených ran, který poprvé klesl pod 100 na 99,1.

Nejlepším letošním výsledkem na rány bylo 70 ran, nejvyšší příděl STB bodů bylo 54. Padl jeden turnajový eagle.

A proto jsem moc rád, že naši každodenní práci a můj osobní pocit, že hřiště je zase o kousek lepší, podpořila ke konci roku i čísla.

Zobrazit přílohu 9319
Máte tam nachozené, hřiště je zajímavé, ale na slepýše se hrát nedá. Díky nemožnosti změřit vzdálenost, respektive vidět vlajku, vidím jamky 3,6 a 8, jako nemožné hrát bez perfektní znalosti terénu. Samozřejmě to beru jako výzvu, ale pro úplnost byste měli zveřejnit, jak se v klubu snížíly HI. Myslím, že by to hodně korelovalo...
 
ale pro úplnost byste měli zveřejnit, jak se v klubu snížíly HI. Myslím, že by to hodně korelovalo...

Vůbec.

Btw. jak 3, tak 6 je dle regulace v pohodě hratelné a tudíž měřitelné. 8ku uznávám, tam je to špatně.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom