Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Jsem si říkala, že ten obrázek...že si to kreslily tvoje děti:eek::D:D:D
 
A to už je jako hotovo nebo naplánováno?

Jeste jsem se ani nerozhod, kterou banku vykradu, abych na to mel...ale snad brezen/ duben kopneme do zeme.
 
Jeste jsem se ani nerozhod, kterou banku vykradu, abych na to mel...ale snad brezen/ duben kopneme do zeme.
Ne že bych ti to nepřál, ale ty trubky musejí být taky plný..;)
 
Ne že bych ti to nepřál, ale ty trubky musejí být taky plný..;)

Tak to jsme samozrejme resili jako prvni a trvalo to 5 let. A je pak samozrejme ve hvezdach, co v nasledujicich letech vymyslit urednik s razitkem. Klidne se muze stat, ze do toho ty 3 mil vrazim a v pulce roku ten kohout stejne zavrou...
 
@mkopcak - bude rozkopané celé hřiště najednou, nebo se to bude nějak fázovat?
 
@mkopcak - bude rozkopané celé hřiště najednou, nebo se to bude nějak fázovat?

Zalezi na konkretni dohode s dodavatelem, ale dle prvotnich informaci potrebuji cca 3-5 dni na jamku. Tzn. jelo by to v nejakych etapach tak, aby hriste melo uzavrene vzdy jen nejake jamky. Nikdo nema zajem na tom, aby to provoz omezilo, zaroven zavlahu chceme vsichni, tak snad urcite ustupky zvladneme...
 
Zalezi na konkretni dohode s dodavatelem, ale dle prvotnich informaci potrebuji cca 3-5 dni na jamku. Tzn. jelo by to v nejakych etapach tak, aby hriste melo uzavrene vzdy jen nejake jamky. Nikdo nema zajem na tom, aby to provoz omezilo, zaroven zavlahu chceme vsichni, tak snad urcite ustupky zvladneme...

Měl jsem na mysli spíše to, jestli se bude závlaha celé devítky dělat naráz, v jednom roce a ne na etapy pár let, což by byla horší varianta. Jasně, zavřené jamky pár dní - to se holt přežije. Prima, těším se. :)
 
Měl jsem na mysli spíše to, jestli se bude závlaha celé devítky dělat naráz, v jednom roce a ne na etapy pár let, což by byla horší varianta. Jasně, zavřené jamky pár dní - to se holt přežije. Prima, těším se. :)

Rádi bychom to měli zkrku, tzn. chceme to udělat hned zjara komplet.
 
Rádi bychom to měli zkrku, tzn. chceme to udělat hned zjara komplet.
Tak už chápu proč musí být 19.jamka v Hořehledech až na podzim. Ten chlap má za ušima :up::up::up:
Držím palce a těším se....
 
Tak co, kolik hřišť v 500 m.n.m. má dnes otevřeno?:)
 

Přílohy

  • IMG_6156.JPG
    IMG_6156.JPG
    92,9 KB · Zobrazení: 274
Když si členem Hořehled, máš se parádně. Protože mimo jiné ti pro rok 2019 přidáme 500 Kč na golfové pojištění! A jak si ho pořídíš zjistíš tady.
 
Víkend hlásí super počasí a v sobotu v Hořehledech hrajeme turnaj!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom