Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

@ati - ja furt nechápu, jak na osmičce se může podařit zahrát eagle. Protože ten green je slušně hlídanej stromkama a na nějaký doběh druhé rány tam moc místo není... ? Klobouk dolu, to ta šestka železo musela být naprosto přesná. Gratuluju. Proste pohádka!

Když si uvědomím, ze já tam bojují vždy s autem po pravé straně... tak třeba někdy alespoň birdie. Ale eagle na Horehledsky osmičce - úžasný!

Jsi borec! :up:
 
@ati - ja furt nechápu, jak na osmičce se může podařit zahrát eagle. Protože ten green je slušně hlídanej stromkama a na nějaký doběh druhé rány tam moc místo není... ? Klobouk dolu, to ta šestka železo musela být naprosto přesná. Gratuluju. Proste pohádka!

Když si uvědomím, ze já tam bojují vždy s autem po pravé straně... tak třeba někdy alespoň birdie. Ale eagle na Horehledsky osmičce - úžasný!

Jsi borec! :up:

Ehm...

Snímek obrazovky 2018-05-29 v 7.39.22.png
 
Trochu jsme Atimu ten vysledek zevsednili:)
 
Doufám, ze se alespoň trochu stydíte, vy neprejici čulibrci! @RobertSlajs se taky nepočítá, ten už ani neví, co to golf je. :) Radim ho už do oblasti legend a mýtu. Holt dnešní doba je rychlá!

Proste eagle na osmičce je super, tak jako tak!

@mkopcak - na jakých jamkách se skoruje nejvíce? A kde padá nejvíce eaglu a naopak, nejhorší počítáme výsledky a jaké průměry jsou kde?
 
7 na pidi paru 3 jen tak někomu něco nezevšední... [emoji23][emoji23][emoji23]

Zcela vsedni aut s jeste vsednejsi vodou a pak zcela bezne (teda ne pro @requo ) 2 putty:))
 
Tak dnes po třech týdnech zase Hořehledy.
Velká chyba.
To že je hřiště vyschlé jako treska není problém, znám to a na daleko větších, dražších a "nafoukanějších" resortech to o moc lepší teď není.
Některé greeny jsou poškozené, netuším jestli horkem, a jako vždy pomalé. Což je jen můj problém, že přechod z rychlých na pomalé nedávám.
Ale že se po hřišti pohybuje vražedně debilní flight dvou mladých párů s jednou bugy se kousnout nedá. Hráli tři, na bugy chvílemi jezdili ve čtyřech sem a tam, chaoticky, pomalu, blbě. Prostě 6 jamek peklo. Z personálu na hřišti nikdo. Z flightů za touhle partou jsme devítku dohráli jen my. Další 2, možná 3 flighty to vzdali.
@mkopcak Martine, udělej si tam pořádek, tohle je fakt za trest pro každého, kdo si tam jede zahrát.
 
Tak dnes po třech týdnech zase Hořehledy.
Velká chyba.
To že je hřiště vyschlé jako treska není problém, znám to a na daleko větších, dražších a "nafoukanějších" resortech to o moc lepší teď není.
Některé greeny jsou poškozené, netuším jestli horkem, a jako vždy pomalé. Což je jen můj problém, že přechod z rychlých na pomalé nedávám.
Ale že se po hřišti pohybuje vražedně debilní flight dvou mladých párů s jednou bugy se kousnout nedá. Hráli tři, na bugy chvílemi jezdili ve čtyřech sem a tam, chaoticky, pomalu, blbě. Prostě 6 jamek peklo. Z personálu na hřišti nikdo. Z flightů za touhle partou jsme devítku dohráli jen my. Další 2, možná 3 flighty to vzdali.
@mkopcak Martine, udělej si tam pořádek, tohle je fakt za trest pro každého, kdo si tam jede zahrát.

Jasně, díky za zprávu. Jen se zeptám - proč nezvedneš telefon a nezavoláš mě/ Hance/ Jirkovi přímo z hřiště? Jinak plošně se tohle dá řešit jen trvalou přítomností maršála, což je ale naprosto nerentabilní pro hřiště našeho formátu. Takže ti na to dokážu říct jen to, že mě to moc mrzí, nechat si kazit hru idioty je vždycky opruz a příště zvedni telefon a dej mi vědět a budu to řešit.
 
Tak blbečci! Já jsem mladej a sympatickej! Jakékoli jiné oslovení odteď beru jako provokaci!
E325955F-E54D-4AB4-BCA3-D573611CB971.jpeg
 
Teta se jich chtěla jednou provždy zbavit, a takhle se to zvrtlo. o_Oo_Oo_O
 
To řikam furt, že s váma jednám zvytečně v rukavičkách. Tohleto je panečku marketing!

98356A14-7E56-4726-A9DC-9ABB164C24BA.png
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom