Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Odvodňujete? A já si myslel, že byste potřebovali spíš zavlažovat
Je to krásná změť paradoxů, to golfové hřiště:). Jsou místa, kde nám ta voda chybí celoročně. A stejně tak jsou ta, kde jí je často víc, než potřebujeme…
 
Tak proč ne, vypadá to pěkně........ale kam s autama?? Podzemní parkoviště?:D
Na navsi mame dalsi velke😉
 
Hele už toho zimního flákaní bylo dost! Takže:

Pilsner Urquell HCP Tour - celoroční tour o hru na rok 2023 zdarma, plus každej turnaj o pivko a míčky Crivit
Brdská senior HCP Tour - celoroční tour pro hráče 65+ o hru na rok 2023 zdarma
Den Bav se golfem - 7. května to odpálíme ve velkým ve spolupráci s ČGF, Prazdrojem, Tipsportem a dalšími uděláme super akční seznamovací den pro zájemce o golf (@JanKostalCZE zde bude exhibovat na drivingu) a tím zahájíme letošní Kokšíňáky, kdy tréninky pro zájemce zdarma pojedou až do konce srpna, kdy to zakončíme turnajem a rozdáním zelených karet pro absolventy!

A to by bylo pondělí...
 
Občas je ta práce tak nějak méně zábavná. Třeba v momentě, kdy vám nějaké nenechavé hovado chce ukrást auto na sbírání míčků. A protože je neschopný i v tomhle, tak ho aspoň převrátí, zničí sběrač a vyhrabe motor…

BFDBE932-02EB-4C56-BA9A-4C6AA5C2C58F.jpeg
6B65FFB2-F3AB-4269-99E7-895325E7EC45.jpeg
 
Občas je ta práce tak nějak méně zábavná. Třeba v momentě, kdy vám nějaké nenechavé hovado chce ukrást auto na sbírání míčků. A protože je neschopný i v tomhle, tak ho aspoň převrátí, zničí sběrač a vyhrabe motor…

Zobrazit přílohu 28782Zobrazit přílohu 28783
Kdybych neviděl ty fotky, tak bych řekl že to není možné aby byl někdo takový blb.právo šaría by se hodilo
 
Neuvěřitelný. Dost by mě zajímalo, co za to stálo - to auto mělo nějakou součástku ze zlata? Rozbít okýnko je jedna věc... ale obrátit celé auto, abych se dostal k podvozku. Děs
 
Neuvěřitelný. Dost by mě zajímalo, co za to stálo - to auto mělo nějakou součástku ze zlata? Rozbít okýnko je jedna věc... ale obrátit celé auto, abych se dostal k podvozku. Děs
Co jsem koukal, tak katalyzator se vykupuje za 1000-2000 Kč, bude záležet na značce vozu. Policajty to nijak nezaskočilo, prý to řeší skrz celou republiku, jsou to často organizované skupiny…
 
Co jsem koukal, tak katalyzator se vykupuje za 1000-2000 Kč, bude záležet na značce vozu. Policajty to nijak nezaskočilo, prý to řeší skrz celou republiku, jsou to často organizované skupiny…
Dokud se budou katalyzátory volně vykupovat, tsk se budou krást. Je to stejné jako s barevnými kovy.
Politiky to ale nezajímá 😡
 
Člověka občas přepadne beznaděj a pocit malosti z toho, co se kolem něj děje. Že jsou ty mocnosti světa nad jeho síly a že nic nenadělá.

Ale když se trochu zamyslíte, každý z nás může udělat něco. Byť menšího, symbolického. Třeba postavit s dětmi panáka.

A vysvětlit jim, že to není obyčejnej panák. Je to bezpáteřní prašivej rusák, co se chová jakoby mu patřil svět. Nedodržuje pravidla a podvádí. A to my v golfu nesnesem.

Takže za trefení rusáka do jeho rudejch ko#%í je zmrzlina a dobrý pocit z práce za lepší a spravedlivější svět. A že pravda a láska zvítězí!

9C34A8FB-589F-4A6E-9A58-F7AED3432441.jpeg
 
Naďa a její rodina jsou součástí Hořehled od samého začátku, bezmála 20 let! Igora najdete vždy pod sekačkou, Nasťu za barem, Táju v kuchyni, samotnou Naďu pak prakticky všude, kde je jí zapotřebí. Jsou součástí naší rodiny a o to intenzivněji společně prožíváme poslední dny a myslíme na ty, kteří již na Ukrajině vzdorují ruské agresi - Dýma, Váňa, Saša,…

První rodinu jsme už u nás ubytovali a máme místo i pro další. A dnes jsme odevzdali oblečení, hygienu a potraviny ve sbírce uspořádané ve Spáleném Poříčí!

Sláva Ukrajině!

5835A0E6-E21E-4F96-B70B-C31ACFB36C2B.jpeg
390DC94D-3DA9-4D84-937B-CAA8DACB8C13.jpeg
4A97B75B-E9C9-40D7-BBAF-BE6D3B524F84.jpeg
5D132AEB-F20D-4433-AF37-2996F8DF8179.jpeg
 
Upraveno:
Další fáze rozvoje webové prezentace je spuštěna - hotel Pod Kokšínem má nové webové stránky. Budu moc rád, pokud si najdete chvilku a otestujete a pokud narazíte na nějakou chybu, nesmysl nebo nedokonalost, dejte mi vědět. Díky!
 
Další fáze rozvoje webové prezentace je spuštěna - hotel Pod Kokšínem má nové webové stránky. Budu moc rád, pokud si najdete chvilku a otestujete a pokud narazíte na nějakou chybu, nesmysl nebo nedokonalost, dejte mi vědět. Díky!
Tak tomu říkám dokonalý progres :up::up::up:Stránky jsou super a dle mého názoru nemají žádnou chybičku ;););) Je vidět ta neskutečná práce a zapálení při jejich tvorbě :):) Všem co se na jejich tvorbě podíleli tleskám a gratuluji ;););) Dobrá práce Martine :);):up::cool:
 
Další fáze rozvoje webové prezentace je spuštěna - hotel Pod Kokšínem má nové webové stránky. Budu moc rád, pokud si najdete chvilku a otestujete a pokud narazíte na nějakou chybu, nesmysl nebo nedokonalost, dejte mi vědět. Díky!
Prolezl jsem ti je celý a dávám pochvalu. Přehledný, barevně čitelný. Našel jsem všechno, co by člověk pravděpodobně potřeboval najít. Pochvala! 👏:up:
 
@mkopcak Na iphone v safari nějak blbne navigace. Ze stránek hotelu se pomocí menu nedostanu na stránky hřiště, na stránky ekoparku ano ale pak znovu na stránky hotelu ne a ani na stránku hřiště. V chrome na PC mi to funguje dobře.
 
@mkopcak Na iphone v safari nějak blbne navigace. Ze stránek hotelu se pomocí menu nedostanu na stránky hřiště, na stránky ekoparku ano ale pak znovu na stránky hotelu ne a ani na stránku hřiště. V chrome na PC mi to funguje dobře.
To už jsem objevil, že nefunguje proklik na hřiště. Díky! Ekopark spustili cca před hodinou, to jsem ani nevěděl:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom