Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Letos nás bylo sice o trochu míň, ale 14 nových golfistů jsme vyslali o víkendu do světa!

 
Hořehledy se dočkaly své první automatické závlahy a to na 2. odpališti. Zároveň jsme provedli prořezání větví okolních stromů kvůli intenzivnějšímu přístupu světla a dojde ke srovnání právého kraje odpaliště. Na sezónu 2022 budeme připraveni!

 
Včera jsme se s přítelkyní na Hořehledech stavili, tak poznatky

- Super příjemný hřiště, obklopený slepičkama, kachnama no paráda, snad sousedům golfisti nevadí
- Trošku těžší hřiště pro dva 54 HCP, často nám to lítalo na jiný fairwaye
- Vtipný cedule u odpališť
- Na dopolední podmáčenej říjen fajn stav hřiště i greenů
- Dal jsem tady první par

👍
 
Včera jsme se s přítelkyní na Hořehledech stavili, tak poznatky

- Super příjemný hřiště, obklopený slepičkama, kachnama no paráda, snad sousedům golfisti nevadí
- Trošku těžší hřiště pro dva 54 HCP, často nám to lítalo na jiný fairwaye
- Vtipný cedule u odpališť
- Na dopolední podmáčenej říjen fajn stav hřiště i greenů
- Dal jsem tady první par

👍
A na jaký jamce PAR padnul?
 
A přes silnici se půjde tunelem, nebo přes Hořehledy bridge :cool:
 
A „není té vody málo, Antone Pavloviči?” 🤭
Teď už jen vyřídit dotaci z dotačního titulu

Podpora boje proti suchu, zadržení vody v krajině​

a můžeš začít stavět.
Jen nevím, jestli by ses neměl přejmenovat na Jakuba Krčína 😉

P.S. Vody na golfovém hřišti není nikdy dost (tedy pokud zrovna nehraji v průtrži mračen) 😂
Ivan Solfronk mi rikal, ze ma rybniku tolik, ze mu voda bude stacit i kdyby rok neprselo. Takze ja mam v planu 2 roky:)
 
A přes silnici se půjde tunelem, nebo přes Hořehledy bridge :cool:
Tunel nas nenapad:). Bridge je pomerne nakladna varianta, byt by se nam asi i celkem libil a @roman007 urcite nejakej trochu krivej vymysli:). Ale zatim pocitame s obycejnou prizemni variantou…
 
Ivan Solfronk mi rikal, ze ma rybniku tolik, ze mu voda bude stacit i kdyby rok neprselo.
Ale určitě by ještě našel místo na nějaký další 🤭😂
 
Našim investigativním novinářům se podařilo odhalit, zatím utajovanou, posilu týmu greenkeeperů v Hořehledech.
Potvrdily se tak spekulace, že nový hlavní greenkeeper je pes.
Manažer hřiště @mkopcak se obává reakce ze strany stoupenců Ligy na ochranu zvířat a odmítl tato zjištění komentovat.



5EAD24E5-5595-4183-9280-013DBD774DFA.jpeg
 
Odvodňujete? A já si myslel, že byste potřebovali spíš zavlažovat
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom