Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Viděl jsem nedávno úpravu kovových schodů proti uklouznutí (viz. obrázek). Bude to docela levné řešení a mohlo by to fungovatZobrazit přílohu 17207
Dík za nápad. Je to sice dost hnusné, ale asi funkční. Já to prozatím vyřešil tak, že jsem odpaliště zavřel😄
 
Konečně hřiště bez těch debilních bunkerů! Z nich hrát neumím. :) Za mě ok. :)

A ta tráva, ta bude štavnatá! Až tedy půjde posekat a jestli někdy uschne.
 
Konečně hřiště bez těch debilních bunkerů! Z nich hrát neumím. :) Za mě ok. :)

A ta tráva, ta bude štavnatá! Až tedy půjde posekat a jestli někdy uschne.
Greenovačka ujela ze zázemí přesně 4 metry, ostatní jsme ani nezkoušeli:-D
 
Když nečerpám vodu z přetékajících bunkerů a nehledám po internetech aktuální proticoronavirová opatření, tak si hraju se slepičí DNA. Tahle je křížená s netopýrem, myší, emu, lamou a velociraptorem!

A2DB9982-217D-44D5-A3C0-A74E67A74843.jpeg
 
Když nečerpám vodu z přetékajících bunkerů a nehledám po internetech aktuální proticoronavirová opatření, tak si hraju se slepičí DNA. Tahle je křížená s netopýrem, myší, emu, lamou a velociraptorem!

Zobrazit přílohu 22191
Hele, mlžíš zbytečně. Vidím jasné znaky vetřelce. Konečně je jasná podoba legendárního Hořehledskýho Míčkožrouta!
 
Když nečerpám vodu z přetékajících bunkerů a nehledám po internetech aktuální proticoronavirová opatření, tak si hraju se slepičí DNA
Kecá, dneska jsem to viděl na vlastní oka, vůbec se o to nestará, pokud teda není ženská nebo malý kluk, ti v tom hospodářství byli..:D:D:D
 
Jestli něco zatraceně dobře umíme, tak je to romantika! Aneb sýrové prkénko s rukolou a medem, jahody, sekt a západ slunce nad golfovým hřištěm, které máte ze 7. odpaliště jen pro sebe!

80BBBF4C-57F4-4CE5-9457-591D08DD4576.jpeg
 
Karel Hynek Mácha po návštěvě PilsnerGolf Resort Hořehledy:

Na golfu

Naostřená vřetena sekaček se na slunci se blyští,
z gumáků údržby odpadává týden staré bláto.
Golfové míčky vzduch na kusy tříští,
kapky rosy se na trávě třpytí jako zlato!

Šeříky za 7. greenem hrdě ukazují svou fialovou krásu,
krtek zívl a rozryl další green.
Kohout z blízké farmy dá vyniknout svému hlasu,
Jen birdie napraví z trojputtu splín.

Netknutou hladinu rozvlní metrový řízek,
co vysekl místní manažer.
Běžně hraje jak Ondřej Lieser,
Dnes ale formu nenašel...

9DF5B52A-DD05-4DC1-92FC-93BD413E8E25.jpeg
 
Dneska tohle balej na paletu v Estonsku a vyráží to směr Hořehledy. Takže kdyžtak si na ten víkend 17. - 19.9. vemte i běžky...

2-47.0000_02.jpg
3-47.0000_03.jpg
4-47.0000_04.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom