Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Děkuji @JardaK , @requo i @miky.tommy za reakce. Věc se má v základu tak, že jamka je nějak vymyšlena a znormována - tyto rány jsou na mapkách jamek znázorněny. A pokud hraju podle této logiky, neměl bych mít s viditelností jamky problém. Pokud dle této logiky nehraji, ať už z jakéhokoli důvodu, tak praporek (green, dopadovou zónu na FW, rybník, bunker,...) uvidím hůře. Nemyslím si, že je cílem značení zajistit viditelnost z každé pozice. Naopak by mělo být cílem hráče se do pozic, ze kterých je dobře vidět, dostávat. Když to přeženu, tak jsou lidé, kteří by chtěli vidět vlajku z odpaliště na 5 PARu...

Tzn. ano, snažíme se značení celého hřiště stále vylepšovat tak, aby co nejlépe reflektovalo potřeby hráčů, ale má to své hranice:). Např. stávající dlouhé jamky jsou větrem vyhazovány mnohem častěji, než vlajky normální délky. Často jen vyskočí a opřou se o kraj jamky a tak tu jamku ničí, což zase snižuje komfort jinde. Aktuálně máme objednaný celý nový mechanismus jamek (nové kovové vložky a nové kovové feruly), takže i zde budeme mít něco jinak a dle toho se zase budeme posouvat dál:).
 
Z místa 2 je vidět celý green, takže i vlajka. Delší tyč netřeba. S výraznější vlajkou souhlasím, ale @mkopcak psal, že tohle jsou zimní praporky a nové jsou na cestě..
Tak to jsi na tom líp než já, mohl by jsi hrát v pohádce Dlouhý, Široký a Bystrozraký. :D:D Ale na druhou stranu je pravda, že jsem Hořehledy hrál poprvé, tak jsem netušil kde tu fangli vůbec hledat....
 
Tak to jsi na tom líp než já, mohl by jsi hrát v pohádce Dlouhý, Široký a Bystrozraký. :D:D Ale na druhou stranu je pravda, že jsem Hořehledy hrál poprvé, tak jsem netušil kde tu fangli vůbec hledat....
Já ji viděl taky blbě, vybledlej praporek s keříkama v pozadí. Ale délka nic neřeší, kromě malého kopečku za bunkerem u greenu (a ten by schoval tak půlmetrovou vlajku) je prostě z tebou označené pozice vidět celý green. Rozhodně se ti vlajka nemá za co schovat. Pokud jsi ovsem tu pozici na obrázku neoznačil blbě...
Btw. Dlouhej sem, širokej taky, ale bystrozrakej rozhodně ne!
 
Já ji viděl taky blbě, vybledlej praporek s keříkama v pozadí. Ale délka nic neřeší, kromě malého kopečku za bunkerem u greenu (a ten by schoval tak půlmetrovou vlajku) je prostě z tebou označené pozice vidět celý green. Rozhodně se ti vlajka nemá za co schovat. Pokud jsi ovsem tu pozici na obrázku neoznačil blbě...
Btw. Dlouhej sem, širokej taky, ale bystrozrakej rozhodně ne!
to je pravda, myslim ze pozici jsem oznacil trochu vys, ve skutecnosti jsem spis byl lehce pod urovni bunkru. :up:
 
My jsme připraveni!
Zobrazit přílohu 16072
Supr počin:up:......jen si ale radši zjisti, jak to vlastně ti naši vládní "myslitelé" mysleli. Každá ta jmenovaná obec má totiž svoje katastrální území......Podobně jsem tady v jiném vlákně @Dana vysvětloval, že ani m2 hřiště neleží na katastru Č.Lípy.
 
Supr počin:up:......jen si ale radši zjisti, jak to vlastně ti naši vládní "myslitelé" mysleli. Každá ta jmenovaná obec má totiž svoje katastrální území......Podobně jsem tady v jiném vlákně @Dana vysvětloval, že ani m2 hřiště neleží na katastru Č.Lípy.

Je zřejmé, že “obcí” je myšlena oblast, která má jedno zastupitelstvo...
 
Tak na současných vládních rozhodnutích toho většinou moc zřejmého není........navíc "území obce" a "katastrální území" jsou dvě různé věci. Ale budu jen rád, jestli máš pravdu.....to bych mohl hrát aspoň v Srbsku:).....sice 6 km daleko, ale pořád na území naší obce.
 
Tak na současných vládních rozhodnutích toho většinou moc zřejmého není........navíc "území obce" a "katastrální území" jsou dvě různé věci. Ale budu jen rád, jestli máš pravdu.....to bych mohl hrát aspoň v Srbsku:).....sice 6 km daleko, ale pořád na území naší obce.
Čerpám z vyjádření právní komise ČGF.
 
Čerpám z vyjádření právní komise ČGF.
Jj.....měl jsi pravdu a je to naštěstí ta lepší varianta. V tom vyjádření komice ČGFje to napsáno jasně...a necpou tam do toho to zavádějící slovo "katastr".
 
to je pravda, myslim ze pozici jsem oznacil trochu vys, ve skutecnosti jsem spis byl lehce pod urovni bunkru. :up:

Dneska jsem na to na 3ce koukal a už vím, čím to je - to křoví za greenem je ještě bez listí a proto je vlajka s praporkem o dost míň kontrastní než je běžné:).
 
Hlásíme:

- nové drivingové rohožky
- nové drivingové míče
- nové jamky i vlajky a praporky
- nový řezák na jamky včetně sprejů na nabarvení vnitřku jamky


FB8CE029-70A4-4EA7-8DCA-078EA189EC9F.jpeg
80CA2638-6EE6-4310-B3B7-0DD24263D7DA.jpeg
C8A37891-C3AE-4D11-8390-0B0A004A4E9C.jpeg
 
Na těch míčích je napsáno NASSAU, což je hlavní město Baham :) ale to nic....

A kolik máte míčů celkem v oběhu?
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Na těch míčích je napsáno NASSAU, což je hlavní město Baham :) ale to nic....

A kolik máte míčů celkem v oběhu?

Aha...no na bedně je nápsáno Korea, tak možná nějaká fůze:). V oběhu jich bude cca těch 6 - 8 000, část si necháváme bokem kvůli případné krádeži nebo jiné nepředvídatelné události a také víme, že když automat nakrmíme po střechu, má tendence se víc zasekávat. Ale tohle množství nám stačí na to, abychom sbírali tak 3 - 4x do týdne...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom