Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

To držím palec, právě policie zavřela celej Bedřichov:)
Jj.....to se dalo čekat. Ale do Bedřichova jsem se necpal ani před covidem, tam se můsí vstávat a vyjíždět ještě za tmy, aby tam člověk zaparkoval (za 200,-kč)....a takovej magor zase nejsem. Já většinou (když teda není sníh v nižších polohách) využívám pohodovej bezplatnej parking u zastávky v Tanvaldu....a pak nahoru zubačkou:)
 
Dospěli jsme k názoru, že i poháry na golfové turnaje mohou mít duši. Ty naše ji získávají v chráněné dílně Domov U Rybníka ve Víceměřicích. Na každý z našich 5ti major turnajů nám navrhli a ručně vyrobí z keramiky tématické poháry - Prezidentský pohár (s knírem), Hořehledská myš, Brdský pohár (vlnky jako kopečky)...no není to paráda?!

1.jpg
5.jpg
9.jpg
 
Dospěli jsme k názoru, že i poháry na golfové turnaje mohou mít duši. Ty naše ji získávají v chráněné dílně Domov U Rybníka ve Víceměřicích. Na každý z našich 5ti major turnajů nám navrhli a ručně vyrobí z keramiky tématické poháry - Prezidentský pohár (s knírem), Hořehledská myš, Brdský pohár (vlnky jako kopečky)...no není to paráda?!

Zobrazit přílohu 15619Zobrazit přílohu 15620Zobrazit přílohu 15621
Tak takovej pohár vyhrát, to je pecka!!!!
 
Vrhnul jsem se na tvorbu nových webovek resortu. Nejsem zdaleka u konce, ale když budete mít chuť na to mrknout a dát mi vědět vaše názory a připomínky, budu moc rád.
 
Už delší čas se stahovala mračna a bylo více než jisté, že to někdo odnese...

E465E587-9CA7-4E89-916D-11868AADAABF.jpeg
 
Už se mi ten indoor krásně vybarvuje...

92D487C8-C7E6-422E-92A6-10D03D9625DA.jpeg
B601EAD5-37F1-42EA-8B7D-5EC9381DA876.jpeg
4FD850B7-5D49-488B-B6A2-648BA49CA843.jpeg
 
Před každou hrou se sem pujdu vyklidnit...

Zobrazit přílohu 15736

Krásný. :up:

Prosimtě, připomeň mi, až si budu doma v hypotetické budoucnosti vyjednávat se ženou indoor s barem a vnitřní grýn, že za Tebou pro radu, jak to prosadit, chodit nemám. :)
 
Upraveno:
Krásný. :up:

Prosimtě, připomeň mi, až si budu doma v hypotetické budoucnosti vyjednávat se ženou indoor s barem a vnitřní grýn, že za Tebou pro radu, jak to prosadit, chodit nemám. :)

Uznávám, asi bude vhodnější, když se se mnou @kristyna spojí, až bude potřebovat prosadit nějakej spirituální projekt, tam se cejtim už poměrně jistej...:-D
 
Uznávám, asi bude vhodnější, když se se mnou @kristyna spojí, až bude potřebovat prosadit nějakej spirituální projekt, tam se cejtim už poměrně jistej...:-D
Abys nedopadl jako „guru Jára” 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom