Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Ono zde těžko rozlišovat mezi hodnotnou zpětnou vazbou nebo zbytečným pruzením.

Ale pokud chceš fundovanou reakci, tak:

Ano, greeny jsou měkké. Z časti je to dáno jejich konstrukcí, z části je to záměr (když nemáme zavlažované FW, betonové greeny by pro zážitek ze hry byly zničující) a z časti je to důsledek aktuálního počasí a situace - nemohli jsme udělat prořez, protože furt chčije a kazety nešly půjčit dřív.

A ano, odpoledne a především večer jsou chlupaté, protože:

1. Minulý týden odešel hydromotor na hlavní greenovačce a protože ze zahraničí teď nechodí lautr nic, náhradní ještě nepřišel. A záložní greenovačka nejde nastavit níž.

2. Furt chčije = tráva roste jak pominutá.

Zároveň to doplním informací, že celodenní fee u nás stojí 300 Kč, takže i kdybych to tu měl vysypaný štěrkem, stále nabízím nejlepší poměr cena/ výkon v celé ČR!
Ano, tohle je Ok. Prostě mi včera dorazil klient na lekci, hrál bogie golf, a nechával spoustu ran na greenech. Říkal, že byly hrbolaté, měkké a přerostlé. Tak jsem mu říkal, že “znám” manažera a info předám.....
 
Ano, tohle je Ok. Prostě mi včera dorazil klient na lekci, hrál bogie golf, a nechával spoustu ran na greenech. Říkal, že byly hrbolaté, měkké a přerostlé. Tak jsem mu říkal, že “znám” manažera a info předám.....

Hrbolaté je kravina!

212828D5-3E4A-4C95-A515-99C6AAA1D16D.jpeg
 
Z manažera GR se stal včelař , takže místo fw můžete čekat horskou louku plnou kvíti a grýny budou chlupatější aby si ty včelí dělnice měli kde odpočinout než doletí k úlu.
Odměnou bude nevšední zážitek horské hry pod Kokšínem okořeněný domácím medem, smaženicí z vajíček z kurníku a k tomu plznička no a zapomněl jsem na ten “ flusanec” do kafe na rozloučenou. Co byste za 3sta chtěli více??
proč o tom píši , no prší všude, je měko a tráva roste jak prominutá všude, protože je řádně prolítá deštěm, děkujme za to!!!
je to pořád lepší než holiny a plíseň .
Martine nedejse, děláš to dobře a svědomitě, jako dobrý hospodář, jen takových více.
 
Z manažera GR se stal včelař , takže místo fw můžete čekat horskou louku plnou kvíti a grýny budou chlupatější aby si ty včelí dělnice měli kde odpočinout než doletí k úlu.
Odměnou bude nevšední zážitek horské hry pod Kokšínem okořeněný domácím medem, smaženicí z vajíček z kurníku a k tomu plznička no a zapomněl jsem na ten “ flusanec” do kafe na rozloučenou. Co byste za 3sta chtěli více??
proč o tom píši , no prší všude, je měko a tráva roste jak prominutá všude, protože je řádně prolítá deštěm, děkujme za to!!!
je to pořád lepší než holiny a plíseň .
Martine nedejse, děláš to dobře a svědomitě, jako dobrý hospodář, jen takových více.

Já jsem zcela v klidu:). Např. dle GolfAdvisoru jsou Hořehledy 6. nejlépe hodnocenou 9kou v ČR, v celkovém pořadí jsou na děleném 33. místě ve společnosti resortů jako Zbraslav, Kaskáda, Kuňka nebo Konopí. Porovnám-li odhadované množství peněz investované do vzniku a provozu těchto areálů s tím, co tu pytlíkuju já, povedl se nám pod Brdy malý zázrak!
 
Trošku odbočím od dnešní konverzace, ale už jsem tu pochvalu chtěl napsat vícekrát a vždycky jsem se na to nějak vyprdnul ...

Musím se přiznat, že jsem v Hořehledech nikdy nebyl a kdyby nebylo 19.jamky, nejspíš by mě ani nenapadlo resort jako takovej navštívit (když už za golfem vyrazím, tak někam na 18 jamek), ALE strašně se mi líbí celková prezentace klubu, kterou tady @mkopcak dělá! Sdílení všech novinek, fotek, teď třeba vysvětlení k těm greenům a vše okolo a na základě týhle prezentace k vám letos stoprocentně na hru přijedu a těším se na to!

Kéž by takhle o svých klubech informovali všichni manažeři/prezidenti/majitelé, to by pro nás golfisty bylo úplně super!
 
Trošku odbočím od dnešní konverzace, ale už jsem tu pochvalu chtěl napsat vícekrát a vždycky jsem se na to nějak vyprdnul ...

Musím se přiznat, že jsem v Hořehledech nikdy nebyl a kdyby nebylo 19.jamky, nejspíš by mě ani nenapadlo resort jako takovej navštívit (když už za golfem vyrazím, tak někam na 18 jamek), ALE strašně se mi líbí celková prezentace klubu, kterou tady @mkopcak dělá! Sdílení všech novinek, fotek, teď třeba vysvětlení k těm greenům a vše okolo a na základě týhle prezentace k vám letos stoprocentně na hru přijedu a těším se na to!

Kéž by takhle o svých klubech informovali všichni manažeři/prezidenti/majitelé, to by pro nás golfisty bylo úplně super!

Och, učůrnul jsem si z toho do novejch rezortních trenýrek, děkuji moc!:-*

Na samostatnou hru se vykašli a přidej se na akci 19. jamky, protože tím si nejenom užiješ hřiště dosytosti, získáš to celé v podstatě zadarmo, ale především to budeš mít i s kompletním panoptikem místního ánsámblu a na to cenovku prostě nedáš! Kdybys potřeboval namotivovat, tak vloženou soutěží na sobotní odpoledne je běžně hra ze stolů, baru, asfaltu, květináčů atd, viz:

 
Trošku odbočím od dnešní konverzace, ale už jsem tu pochvalu chtěl napsat vícekrát a vždycky jsem se na to nějak vyprdnul ...

Musím se přiznat, že jsem v Hořehledech nikdy nebyl a kdyby nebylo 19.jamky, nejspíš by mě ani nenapadlo resort jako takovej navštívit (když už za golfem vyrazím, tak někam na 18 jamek), ALE strašně se mi líbí celková prezentace klubu, kterou tady @mkopcak dělá! Sdílení všech novinek, fotek, teď třeba vysvětlení k těm greenům a vše okolo a na základě týhle prezentace k vám letos stoprocentně na hru přijedu a těším se na to!

Kéž by takhle o svých klubech informovali všichni manažeři/prezidenti/majitelé, to by pro nás golfisty bylo úplně super!
Priznam se, ze to vnimam uplne stejne. Kdyz uz vyrazim na 9ku, tak jedine “predsnidanove” pracovni Hodkovicky a v minulosti, kdyz jsem bydlel par minut od Hostivare, tak vecer na rychlovku tam. Jinak se mi moc nechce travit vic casu v aute nez pak na hristi, takze 18ka je jasna volba.
Ale mam pocit, ze v Horehledech se golf dela uplne jinak, nez v golfovych tovarnach na Kacove, Konopi, Cernaku a podobnych, takze uz jsem svoji golfovou partu presvedcil, ze jednu vikendovou navstevu tovarny vymenime za navstevu Horehled.
Vsichni jsme arogantne ironicti magori a radi podporime pana provozovatele par mickama na jeho zahrade...
 
Priznam se, ze to vnimam uplne stejne. Kdyz uz vyrazim na 9ku, tak jedine “predsnidanove” pracovni Hodkovicky a v minulosti, kdyz jsem bydlel par minut od Hostivare, tak vecer na rychlovku tam. Jinak se mi moc nechce travit vic casu v aute nez pak na hristi, takze 18ka je jasna volba.
Ale mam pocit, ze v Horehledech se golf dela uplne jinak, nez v golfovych tovarnach na Kacove, Konopi, Cernaku a podobnych, takze uz jsem svoji golfovou partu presvedcil, ze jednu vikendovou navstevu tovarny vymenime za navstevu Horehled.
Vsichni jsme arogantne ironicti magori a radi podporime pana provozovatele par mickama na jeho zahrade...

Abyste mi to tu volové nestrhli, já nejsem na tyhle návaly zařízenej! :-D
 
Bez nějakých narážek, dvě devítky(normální, par 34-36) jsou taky osmnáctka, nepamatuju si že bych je zahrál stejně.. ;)

Především, když u nás můžeš těch jamek za den hrát třeba 100...
 
Jj, já to vím moc dobře, nevím jaký jiný resort má celodenní fee..:up:
 
My máme v plánu v týdnu 20.-26.7. a už se moc těším, jen nevím, zda na to vychvalovaný hřiště co žere míčky, nebo víc na ten mnoha lidmi uctívaný smažák :D pochopitelně nebudu povrchní a řeknu, že hřiště, že... ale běda Ti @mkopcak, pokud smažák nebude :D
 
My máme v plánu v týdnu 20.-26.7. a už se moc těším, jen nevím, zda na to vychvalovaný hřiště co žere míčky, nebo víc na ten mnoha lidmi uctívaný smažák :D pochopitelně nebudu povrchní a řeknu, že hřiště, že... ale běda Ti @mkopcak, pokud smažák nebude :D

Doporučuju změnit termín, 20. - 24.7. má restaurace zavřeno:)
 
Jsem tam minimálně těch 10let nebyl, ale spíš víc....😳

O vikendu tu byl Robin Drahonovsky z GolfDigestu, ktery tu hral pred 2 roky a rikal, ze mel problem to hriste poznat:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom