Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Já jsem pochopil, co po mě chceš. A už 3x jsem ti napsal, že taková statistika je zcela k ničemu, protože ji ovlivňuje velké množství faktorů, které se zlepšením statistik hřiště buď nesouvisí a nebo jsou zavádějící. Protože v té statistice se mimo jiné projeví:

- 25 nových členů klubu z projektu Kokšíňáci, kteří s golfem začali de facto v září 2019
- velmi intenzivní práce s pokročilou mládeží a zahájení jejich turnajového života
- odchod několika klubových reprezentantů se single HCP do jiných klubů

Mám 300 členů klubu, kteří turnaje vůbec nehrají. Mám desítky členů klubu, kteří dokonce nehrají vůbec. Mám desítky členů, kteří hrají turnaje jinde, ale u mne ne.

Takže když ti řeknu, že v rámci tvé statistiky došlo k zlepšení průměru HCP u členské základny o 3,5 bodu, co z toho vyvodíš? A když ti řeknu, že došlo ke zhoršení HCP o 4 body, co vyvodíš z toho?
Reagoval jsem zájmem o tuto statistiku, protože mě zajímalo, jak moc je relevantní býti domácím hráčem. Je mi jasné, že ti co nehrají turnaje ve statistice nebudou. Hřiště jsem hrál a byla by to docela zajímavá informace, možná fakt jen pro mě, ale byl jsem v dotazu slušný.

V mém komentáři jsem ani nechtěl řešit odchody a příchody, to je běžná věc.

Přesto všechno co jsem se dočetl vám fandím, protože vaše snaha je těžší(záslužnější), než třeba v Praze.

Co se týče Kokšíňáků, OK skvělá práce, třeba právě u nich by zlepšení HI mohlo být zajímavé sledovat. Nicméně jsem napsal poslední post co se tabulek týče.

Mějte v Hořehledech krásného Silvestra a užijte Novoročního odpalu.
 
Reagoval jsem zájmem o tuto statistiku, protože mě zajímalo, jak moc je relevantní býti domácím hráčem. Je mi jasné, že ti co nehrají turnaje ve statistice nebudou. Hřiště jsem hrál a byla by to docela zajímavá informace, možná fakt jen pro mě, ale byl jsem v dotazu slušný.

V mém komentáři jsem ani nechtěl řešit odchody a příchody, to je běžná věc.

Přesto všechno co jsem se dočetl vám fandím, protože vaše snaha je těžší(záslužnější), než třeba v Praze.

Co se týče Kokšíňáků, OK skvělá práce, třeba právě u nich by zlepšení HI mohlo být zajímavé sledovat. Nicméně jsem napsal poslední post co se tabulek týče.

Mějte v Hořehledech krásného Silvestra a užijte Novoročního odpalu.

Sorry, ale ty buď fakt fetuješ lepidlo po kartonech nebo seš uplně vygumovanej už od přírody. @requo prosím až si užiješ svátky, hoď tyhle pindy někam do kanálu, ať si nemusim ten ztracenej čas dokola připomínat...
 
Sorry, ale ty buď fakt fetuješ lepidlo po kartonech nebo seš uplně vygumovanej už od přírody. @requo prosím až si užiješ svátky, hoď tyhle pindy někam do kanálu, ať si nemusim ten ztracenej čas dokola připomínat...
jsou lidi, kteří mají tykadlo na to, jak druhého vytočit, otrávit, ušpinit, urazit atd.
a dobíjí si baterky tím, že druhého dostanou tam, kde je to pod jeho úroveň
nepochopíš, proč to dělají, možná si to ani neuvědomují
jediná cesta je rychle od nich odpálit a důsledně se jim vyhýbat
to není rada, to je draze zaplacená zkušenost
 
Sorry, ale ty buď fakt fetuješ lepidlo po kartonech nebo seš uplně vygumovanej už od přírody. @requo prosím až si užiješ svátky, hoď tyhle pindy někam do kanálu, ať si nemusim ten ztracenej čas dokola připomínat...

Za obrovskou trpělivost a vytrvalost ( nejen) v této diskuzi s Trener, Ti plným právem přináleží čestný titul - Český golfový dalajlama roku 2019😉.
Hořehledům přeji do roku 2020 hodně spokojeně 'korelujících' 😁členů i návštěvníků.
 
Když je @Trenér tak hrozně fokusovanej na statistiky, mám tu speciálně jednu pro něj. Spadá do kategorie "toho co mě baví":

V červnu 2019 jsme si pořídili 6 slepic, na konci září 2019 to pak rozšířili na celkový počet 10 ks.
Slečny nám do dnešního dne vyprodukovali 840 vajec. Většinu jsme samozřejmě sežrali, ale prodejem nějakých přebytků jsme utržili 1 500 Kč.

Celkové náklady na pořízení slepic, bydlení, napaječky, misky, krmivo jsou k 42 500 Kč (z toho 33 500 Kč kurník), nepočítám lidskou práci. Budu-li počítat kurník jako investici bez nutnosti návratu, vychází jedno hořehledské ultrabio vajíčko na 8,9 Kč.

Pokud očistím náklady pouze na krmení a vitamíny a zprůměruji, dostanu se na cenu 3,9 Kč za vajíčko.

IMG_8944.JPG
 
Když je @Trenér tak hrozně fokusovanej na statistiky, mám tu speciálně jednu pro něj. Spadá do kategorie "toho co mě baví":

V červnu 2019 jsme si pořídili 6 slepic, na konci září 2019 to pak rozšířili na celkový počet 10 ks.
Slečny nám do dnešního dne vyprodukovali 840 vajec. Většinu jsme samozřejmě sežrali, ale prodejem nějakých přebytků jsme utržili 1 500 Kč.

Celkové náklady na pořízení slepic, bydlení, napaječky, misky, krmivo jsou k 42 500 Kč (z toho 33 500 Kč kurník), nepočítám lidskou práci. Budu-li počítat kurník jako investici bez nutnosti návratu, vychází jedno hořehledské ultrabio vajíčko na 8,9 Kč.

Pokud očistím náklady pouze na krmení a vitamíny a zprůměruji, dostanu se na cenu 3,9 Kč za vajíčko.

Zobrazit přílohu 9365
naléhavě žádám, abys přepočítal cenu vajíčka pro případ odepisování kurníku - použij prosím jednotlivé odpisy v závislosti na době použitelnosti! o_O
 
naléhavě žádám, abys přepočítal cenu vajíčka pro případ odepisování kurníku - použij prosím jednotlivé odpisy v závislosti na době použitelnosti! o_O

To jsem měl v plánu, bohužel se mi nikde nepodařilo dohledat alespoň orientační durabilitu vyhřívaných napaječek v závislosti na podnebí a v koleraci s globálním oteplováním a tudíž úbytkem jak dešťových, tak především sněhových srážek.
 
To jsem měl v plánu, bohužel se mi nikde nepodařilo dohledat alespoň orientační durabilitu vyhřívaných napaječek v závislosti na podnebí a v koleraci s globálním oteplováním a tudíž úbytkem jak dešťových, tak především sněhových srážek.
no
tak zase víme prd :rolleyes:
 
naléhavě žádám, abys přepočítal cenu vajíčka pro případ odepisování kurníku - použij prosím jednotlivé odpisy v závislosti na době použitelnosti! o_O
Kurník stál 33.500,- kč, tudíž ho nelze odepisovat, je to do ;) 40 tisic. Já bych ale ráda viděla statistiku jak koreluje velikost a členitost výběhu se snůškou vajec:cool: eventuálně jak se změny na náročnosti terénu výběhu projevily na výkonnosti slepic.
 
Když je @Trenér tak hrozně fokusovanej na statistiky, mám tu speciálně jednu pro něj. Spadá do kategorie "toho co mě baví":

V červnu 2019 jsme si pořídili 6 slepic, na konci září 2019 to pak rozšířili na celkový počet 10 ks.
Slečny nám do dnešního dne vyprodukovali 840 vajec. Většinu jsme samozřejmě sežrali, ale prodejem nějakých přebytků jsme utržili 1 500 Kč.

Celkové náklady na pořízení slepic, bydlení, napaječky, misky, krmivo jsou k 42 500 Kč (z toho 33 500 Kč kurník), nepočítám lidskou práci. Budu-li počítat kurník jako investici bez nutnosti návratu, vychází jedno hořehledské ultrabio vajíčko na 8,9 Kč.

Pokud očistím náklady pouze na krmení a vitamíny a zprůměruji, dostanu se na cenu 3,9 Kč za vajíčko.

Zobrazit přílohu 9365
Konečně smysluplná statistika. Už chápu proč jsou „bio” produkty tak drahý. Ale taky mi jako @NaBednu chybí ty odpisy. A prosil bych přepočítat ty odpisy jednak podle českých účetních standardů a jednak podle US standardů. Jinak nebudu moci nakoupit tvé akcie na NYSE.
 
Hlavně já bych to tu obecně moc neventiloval, zase si to manažer přebere po svém a VIP hostům to bude vykreslovat anilinkama :D
To máš jedno, máš tam mít jedovaté barvy nebo jedovatou slinu 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom