Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Vy nas ale zasobujete pane Karfik! :)
 
Nic pro mě. Stačí mi, že se netrefím golfovou holí..
 
Jsem si blbě přečetl titulek tématu, četl jsem to jako TeenGolf, hned mi to přišlo lákavé - zvlášt, když u toho byla indikovaná příloha. :)

TenisGolf? Hm, jako obohacení (a že se hřiště snaží) mi to nepřijde jako špatný nápad, ale cíleně bych kvůli tomu na golfové hřiště asi nešel. Jak se hraje na jamkovišti? Do tenisového míčku putterem, nebo se míček vymění? Myslím, že to už světem prolítlo, Djokovič se Sharapovovou...

 
Jo ten název ve mě nejdřív taky evokoval něco jiného, bohužel mi to celkem rychle došlo...
 
 

Přílohy

  • FullSizeRender-15.jpg
    FullSizeRender-15.jpg
    713,6 KB · Zobrazení: 1.001
  • FullSizeRender-16.jpg
    FullSizeRender-16.jpg
    760,8 KB · Zobrazení: 1.015
  • FullSizeRender-17.jpg
    FullSizeRender-17.jpg
    611,5 KB · Zobrazení: 1.013
nevim, jestli z pohledu hrace je to vylepseni :D ale jinak hezka prace :)
 
Jako kdyby si rekl, tak ti ty micky odevzdame na recepci a mel by si to bez prace :)
 
nebe a peklo, jakto, ze driving je porad zeleny?? :-O 
 

Přílohy

  • Snímek obrazovky 2016-04-23 v 22.13.04.png
    Snímek obrazovky 2016-04-23 v 22.13.04.png
    972 KB · Zobrazení: 786
  • Snímek obrazovky 2016-04-23 v 22.13.20.png
    Snímek obrazovky 2016-04-23 v 22.13.20.png
    928,6 KB · Zobrazení: 783
dokud to nezvedes jeste tak o 3-5m, porad to budu rvat pres ni na kilo :)
 
No já osobně si myslím že by to mohlo být výškou střihu toho zelenýho čeho se na zahradách furt zbavujeme, hnojíme , sekáme , stříkáme proti plevelům, zaléváme, aby jsme to mohli znovu posekat a nadávat jak to pořád roste  :D
 
nerekl bych, ze driving je vyssi nez rough
 
Ale nebudeš, počkáme si ještě tak 2 - 3 roky a ty borovice tě už nepustěj:)
 
:))). To je hodně dobrý srovnání!
Jinak driving se loni v létě (ta druhá fotka) prakticky nesekal 2 měsíce, tzn. proto tam asi zůstalo více zelené...
 
to je zvyseni, pro ktere nemusis skoro nic delat a ma stejny efekt :)
 
Evidentne na drivingu hraci pouzivaji vypichovatko! :)
 
Já se vůbec divím že má tráva takovou schopnost regenerace že se z toho vzpamatovala do současné podoby, i když určitě z přispěním servisu hřiště.
 
Jj, moc pěkné, koneckonců, teď jsou budou dotace na zadržování vody. Zavlažujete z toho? A co nějaké ryby do kuchyně? :)
 
:)))...teď si mě pobavil. Z té metr hluboké bažiny bych toho moc nezalil:). A rybky máme. Ty největší maj i 10 cm, než je sežerou kachny nebo vydry...:).
 
Jo, taky tam měli škodolibou žábu. Vždy po ráně do vody posměšně kvákala. Loni jsem ji našel na suchu, někdo ji přejel buginou, dobře jí tak...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom