Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Tak pro zlepseni nalady a trochu taky pro vysvetleni, proc se nekdy mene usmivam - mame tu firemni skoleni. A pri uklidu salonku jsem zjistil, ze ty lidi ze skoleni si prinesly svoji pipu a narazili svuj sud a chodej to tam lemtat behem vecera, kdy ja tu normalne obsluhuju.
 
Tak pro zlepseni nalady a trochu taky pro vysvetleni, proc se nekdy mene usmivam - mame tu firemni skoleni. A pri uklidu salonku jsem zjistil, ze ty lidi ze skoleni si prinesly svoji pipu a narazili svuj sud a chodej to tam lemtat behem vecera, kdy ja tu normalne obsluhuju.
Nechápu :(
 
Možná máš pivo za 60,- jako na Cihelnách 😂
Ja snad už vážně přijedu!
 
A maji aspon Plzen? Aby tomu dali korunu....
 
A maji aspon Plzen? Aby tomu dali korunu....

Netusim, nemel jsem silu to zjistovat. Dle navodu @Sarkafarka jsem si vzal sefa stranou a v klidu a diplomaticky jsem mu vysvetlil, ze se mi to nelibi. Potom co zacal blekotat, ze si prece pronajal salonek a ten nema s hospodou nic spolecneho, a ze si tam vlastne muze delat co chce, jsem to nevydrzel a rek mu, ze je kokot jestli to mysli vazne a jestli to neuklidi do 10 vterin, tak ho i z celou firmou vykopu na naves. Takze tu ted sedi dvacet 120 kg chlapu, cucaj Kozla a zle si me prohlizej. Kdybych uz nenapsal, najdete me pravdepodobne uslapanyho na 1. greenu...
 
Netusim, nemel jsem silu to zjistovat. Dle navodu @Sarkafarka jsem si vzal sefa stranou a v klidu a diplomaticky jsem mu vysvetlil, ze se mi to nelibi. Potom co zacal blekotat, ze si prece pronajal salonek a ten nema s hospodou nic spolecneho, a ze si tam vlastne muze delat co chce, jsem to nevydrzel a rek mu, ze je kokot jestli to mysli vazne a jestli to neuklidi do 10 vterin, tak ho i z celou firmou vykopu na naves. Takze tu ted sedi dvacet 120 kg chlapu, cucaj Kozla a zle si me prohlizej. Kdybych uz nenapsal, najdete me pravdepodobne uslapanyho na 1. greenu...
Smutne..
Ponauceni pro priste, resit to s nim pred detma;)
 
V sobotu s rodinou domácí Hořehledy. Jsem členem, mám to tam rád - ale nemusím být objektivní. Krásný podzim, hriste pro me porad krasne. Tak zase jen par fotek, které mohou naznačit aktuální stav, za mě 1*. @mkopcak - díky!

Mám rád golfové babí léto. A klobásky Horehledské recepce taky. :up:

8337DC76-8245-4EC2-BCA7-DC8724C73970.jpeg D0ED4900-5C08-4AA1-B3F2-BBB897B46AEA.jpeg 9AE57ECA-24EC-45D8-A448-CB59711B0E0A.jpeg F2B0BA16-D1A1-427E-A209-6817F17CBFD8.jpeg 1C774BC8-5574-4FEE-AA96-4FC40234B447.jpeg 3789E872-9480-4D59-8BA5-73280F525898.jpeg CA24549F-1398-452C-B2B5-8D8440972E1B.jpeg AC4CAA76-0BDC-42CA-AA81-F31CADB4650F.jpeg
 
Minulý pátek jsem měl tu čest a byl pozván @mkopcak na turnaj do Hořehled a slušelo by se o tuto zkušenost byť s krátkým zpožděním podělit. V Hořehledech jsem byl několikrát v minulosti pracovně, ale asi právě proto jsem se nikdy nepodíval dál než na driving. Byl jsem tedy zvědav co mě čeká a s pozitivní náladou vyrazil v pátek ráno na západ republiky. Předpověď počasí a místo ve flightu s místním náčelníkem @requo slibovala fajn den na golfu. A vše tak také dopadlo, možná až na můj výkon. Ten ale popravdě ze svojí frekvencí hry až tolik neřeším a nenechal jsem si tím nic zkazit.

Ale pojďme k celému zážitku, do kterého přidám i krátké hodnocení hřiště, pěkně od začátku. Vše předčilo mé očekávání. Ráno přijíždím, na místě už je několik hráčů a přivítá mě @mkopcak. Registraci vyřizuji v útulné recepci s milou recepční, následně zakousnu něco dobrého k snídani. Za nedlouho přijíždí i @requo a @honza62, kluci z mého flightu. Vyrážíme na jamku 8, která nám byla canon startem přiřazena. Na scénu nastupuji bez předchozího rozehrání na drivingu, a i když je to 5-ti par, driver nechávám pokorně v bagu. Aut po celé délce pravé strany to mému pravidelnému sklonu ke šlajzu úplně nedoporučuje. Jak postupně zjišťuji na tomhle hřišti to bude chtít celkově dost přemýšlet. Letos jsem dvakrát výrazně zlepšil, co se HCP týče, ale styl, kterým jsem k tomu přišel úplně hřiště v Hořehledech nepodporuje. Jeho rozložení celkově naplňuje mé představy menší "venkovské" devítky, co se prostoru týče. Je to prostě užší a nešetřilo se kolíky bílé, červené či žluté barvy. Jo kamaráde tady musíš ten golf trochu umět, protože když to někam bezmozkově napareš, tak to buď nenajdeš nebo to už nemůžeš hrát. Co mě ale baví je podoba jednotlivých jamek, každá je prostě jiná a šlo to vykouzlit i na relativně omezenějším prostoru. Na několika z nich navíc nechybí možnost volit mezi hrou hlavou nebo koulema a zkusit skórovat (např. jamka č. 6). Jen na to musíte mít ty ruce, já mám totiž jen ty koule a proto jsem z nich uplácal hned několik sněhuláků ve scorekartě. Co ale vůbec neodpovídá mé představě o "venkovské" devítce je kvalita hřiště, o které se zde zřejmě skvěle pečuje. Většina povrchů naprosto v perfektní kondici. Zejména greeny musím vyzdvihnout. Mimoto, že jsou nad očekávání větší, jsou v naprosto perfektní kondici. V krátké době před návštěvou Hořehled jsem hrál několik "velkých" a cenově úplně jinde zařazených hřišť a možná by měli kluci, co o ně pečují, přijet do Hořehled na nějaké školení. Na skvělé úrovni je také další zázemí, které resort nabízí - Hotel pod Kokšínem, kam jsme se přesunuli po hře na vyhlášení. Zde nás v příjemné atmosféře čekal výborný oběd. Nelze než všem doporučit završit svou návštěvu hřiště právě zde.

Co říci závěrem.. Snad jen omluvit se @mkopcak, že jsem použil výraz "venkovské" hřiště. Dovolil bych si ale uvést tento výraz na pravou míru. Pro mě jsou takovým hřištěm právě Hořehledy. Hřištěm, které pracuje s omezenějším prostorem, s nižším rozpočtem, o které se nemůže starat tým mnoha lidí. Ale hřiště o které je pečováno s vášní ke golfu, o hřiště ze kterého člověk nechce jen vytřískat peníze, ale je kusem jeho života. Hřiště kde ještě nevymřel klubový život a přátelská atmosféra, kterou má golf přinášet. A vo tom to je. Zůstal ve mě výborný dojem a doufám, že se brzy vrátím ;-)
 
Všiml jsem si nabídku Hořehledy na členství atd. Je opravdu pěkně vymyšlená, ale možná je v ní chyba, předpokládám, že odpuštění poplatků se týká spíše roku 2020 a ne (zbytku) roku 2019. https://golf.cz/zpravy-z-klubu/vanocni-darky-z-horehled/

Díky za upozornění. Myšlenka byla rychlejší než klávesnice. U sebe jsem to opravil hned, ale nenapadlo mne, že kolegové novináři budou fungovat tak rychle:).
 
Všiml jsem si nabídku Hořehledy na členství atd. Je opravdu pěkně vymyšlená, ale možná je v ní chyba, předpokládám, že odpuštění poplatků se týká spíše roku 2020 a ne (zbytku) roku 2019. https://golf.cz/zpravy-z-klubu/vanocni-darky-z-horehled/
Škoda, že to mám tak z ruky, jako druhé členství bych to bral. Už jenom proto, abych ti tam mohl pravidelně po povedených drivech prohánět slepice za plotem. ;)
Asi budu muset na příští rok dát Hořehledy do plánu, ještě mi na mapě chybí zapíchnutý špendlík.
 
Když jsem ten ambasador, tak si tu jen tak něco odložím:

Svatomartinské pohoštění je pro naši restauraci největší organizovanou akcí za celý rok. Připravuje se 2,5 měsíce předem, ladí se menu, hotel, skladba vín, dezerty, personál. Na páteční taneční večer je u nás běžně skoro 100 hostů, kteří obsadí celou restauraci i salonek. Stará se o ně 10 lidí personálu. Je plný hotel.

No a 24 hodin před začátkem zjistíte, že dodavatel omylem prohodil červená a bílá vína. Což by byl celkem slušný problém. Když si ale uvědomíte, že letos děláme akci o týden později než všichni ostatní a tudíž jsou všechna vína pryč, tak má ten problém úplně jiné rozměry...:-D.

Edit: Tudíž poměrně akutně sháním štětku a kýbl červené barvy!
 
Upraveno:
Když jsem ten ambasador, tak si tu jen tak něco odložím:

Svatomartinské pohoštění je pro naši restauraci největší organizovanou akcí za celý rok. Připravuje se 2,5 měsíce předem, ladí se menu, hotel, skladba vín, dezerty, personál. Na páteční taneční večer je u nás běžně skoro 100 hostů, kteří obsadí celou restauraci i salonek. Stará se o ně 10 lidí personálu. Je plný hotel.

No a 24 hodin před začátkem zjistíte, že dodavatel omylem prohodil červená a bílá vína. Což by byl celkem slušný problém. Když si ale uvědomíte, že letos děláme akci o týden později než všichni ostatní a tudíž jsou všechna vína pryč, tak má ten problém úplně jiné rozměry...:-D.

Edit: Tudíž poměrně akutně sháním štětku a kýbl červené barvy!
Nasyp do bílého vína trošku hypermangánu a bude z něj červené ;)
 
Když jsem ten ambasador, tak si tu jen tak něco odložím:

Svatomartinské pohoštění je pro naši restauraci největší organizovanou akcí za celý rok. Připravuje se 2,5 měsíce předem, ladí se menu, hotel, skladba vín, dezerty, personál. Na páteční taneční večer je u nás běžně skoro 100 hostů, kteří obsadí celou restauraci i salonek. Stará se o ně 10 lidí personálu. Je plný hotel.

No a 24 hodin před začátkem zjistíte, že dodavatel omylem prohodil červená a bílá vína. Což by byl celkem slušný problém. Když si ale uvědomíte, že letos děláme akci o týden později než všichni ostatní a tudíž jsou všechna vína pryč, tak má ten problém úplně jiné rozměry...:-D.

Edit: Tudíž poměrně akutně sháním štětku a kýbl červené barvy!

Mně přijde úplně neskutečné, že bylo minulý víkend možné beztrestně podávat Svatomartinské víno, když ještě nebylo 11.11. Připomíná mi to Black Friday, ten je u prodejců také každý den...
 
Upraveno:
Mně přijde úplně neskutečné, že bylo minulý víkend možné beztrestně podávat Svatomartinské víno, když ještě nebylo 11.11. Připomíná mi to Black Friday, ten je u prodejců také každý den...

Mam rozepsany email cechu vinaru, kde je s timhle rozhodnutim chci poslat do hajzlu. Jen jeste nevim jak moc hodne.
 
Hořehledy hlásí stále super stav, hrajeme letní greeny, které máme čerstvě posekány (snad nikdy jsme v listopadu nesekali, ale ono to furt roste:)). Nečlenové celodenní vstup za 300 Kč.

18090777-EC0D-4A85-A61A-635E3B7AB73C.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom