Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

A bomba je, že golf můžete hrát třeba jen půl roku, jako Dan a zahrát v pohodě na prvním turnaji 4x PAR, 1 x BIRDIE a 1x EAGLE!!!

IMG_7097.jpg
IMG_7100.jpg
IMG_7105.jpg
IMG_7106.jpg
 
Vím, že jsem pravděpodobně lehce zaujatý, ale:

Pokud jste někdy uvažovali o hře u nás, nemůžete si aktuálně vybrat lepší stav hřiště. Za 9 let co v Hořehledech sem nebylo v lepším stavu - je nádherně zelené, měkké a šťavnaté. Stromy jsou už krásně obaleny listím, šeříky a kaštany kvetou. Díky husté trávě máme na 90% hřiště krásné měkké FW a na naše poměry husté a kousavé roughy. Greeny jak je zvykem nepatří k nejrychlejším, přesto si myslím že jedou slušně a především - jsou konzistentní a snad krom 1. greenu (tam máme holá místa) jsou naprosto bezchybné a krásné na pohled. Ostatní herní plochy jsou vystříhané, dobře se v nich míčky hledají, přesto už tvoří plánovanou podobu parkového hřiště s oddělenými FW.

Mám z hřiště velikou radost, krásně se na něm hraje a nyní je přesně takové, jaké bych ho chtěl mít pořád! A protože se o to rád podělím, tak každý jamkař má ode mne jako dárek jednu hru zadarmo! Dejte mi vědět, kdy dorazíte a zařídím to. Budu moc rád, když si hru užijete!
 
Mám z hřiště velikou radost, krásně se na něm hraje a nyní je přesně takové, jaké bych ho chtěl mít pořád! A protože se o to rád podělím, tak každý jamkař má ode mne jako dárek jednu hru zadarmo! Dejte mi vědět, kdy dorazíte a zařídím to. Budu moc rád, když si hru užijete!

To je krásná nabídka... věřím a doufám, že jí mnoho lidí z Jamky. To je slovo do pranice, každý umí kritizovat, hodnotit, ale jít se svojí kůží na trh, a nabídnout hru zdarma, to se často nevidí... pecka. Klobouček, pane!

Díky. :up:
 
Vím, že jsem pravděpodobně lehce zaujatý, ale:

Pokud jste někdy uvažovali o hře u nás, nemůžete si aktuálně vybrat lepší stav hřiště. Za 9 let co v Hořehledech sem nebylo v lepším stavu - je nádherně zelené, měkké a šťavnaté. Stromy jsou už krásně obaleny listím, šeříky a kaštany kvetou. Díky husté trávě máme na 90% hřiště krásné měkké FW a na naše poměry husté a kousavé roughy. Greeny jak je zvykem nepatří k nejrychlejším, přesto si myslím že jedou slušně a především - jsou konzistentní a snad krom 1. greenu (tam máme holá místa) jsou naprosto bezchybné a krásné na pohled. Ostatní herní plochy jsou vystříhané, dobře se v nich míčky hledají, přesto už tvoří plánovanou podobu parkového hřiště s oddělenými FW.

Mám z hřiště velikou radost, krásně se na něm hraje a nyní je přesně takové, jaké bych ho chtěl mít pořád! A protože se o to rád podělím, tak každý jamkař má ode mne jako dárek jednu hru zadarmo! Dejte mi vědět, kdy dorazíte a zařídím to. Budu moc rád, když si hru užijete!
Dorazím v červenci v rámci výjezdu našeho klubu! ;)
 
Dorazím v červenci v rámci výjezdu našeho klubu! ;)

Tam máš hru zadarmo:-D
 
Tam máš hru zadarmo:-D
No to je pech, to budu muset přijet ještě jednou, potřebuju vyčerpat i voucher na dlabanec. Škoda, že máš příští týden plno.
 
No to je pech, to budu muset přijet ještě jednou, potřebuju vyčerpat i voucher na dlabanec. Škoda, že máš příští týden plno.

To vis, u nas si ted lidi podavaj dvere:)
 
No to je pech, to budu muset přijet ještě jednou, potřebuju vyčerpat i voucher na dlabanec. Škoda, že máš příští týden plno.
Hele, tak to domluvíme a spácháme něco společně. Co ty na to?
 
Nádhera!! Koukám, že sis s tím docela vyhrál :D

Když přijíždí repre, je potřeba být trochu hogo fogo:).
 
@JanKostalCZE vyfotil a natocil co slo a obesel 9ku, takze verim, ze si najde cas a da vam zcela objektivni a nezaujatou zpetnou vazbu na Horehledy. Honzo nezapomen, ze si dostal 3 vouchery a hral zadarmo!😄👍
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom