ČR - Západ Hořehledy

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,030
Hodnocení
692
123
Jméno
Marta N.
Ano správně, ještě že ses připomněla. Dlužíš mi 18 000 Kč bez DPH!
Na to ti neskočím;) budeš to využívat i po našem odjezdu a jak jsem psala - zvyšuješ prestiž svého hřiště.:p

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,210
Hodnocení
2,505
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Ale prdlajs. Martin byl línej si chodit pro točený chlazený pivo z domku do hospody, tak si to koupil domů, ale protože by ho s tím žena vyhnala, tak se to musí holt takhle marketingově zdůvodnit. :)

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,781
Hodnocení
1,907
123
Jméno
Martin Kopčák
Ale prdlajs. Martin byl línej si chodit pro točený chlazený pivo z domku do hospody, tak si to koupil domů, ale protože by ho s tím žena vyhnala, tak se to musí holt takhle marketingově zdůvodnit. :)
Ale je to dočasné řešení. Už jsem koupil vodovodní trubky a kopnu si strouhu od baráku do hospody...

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,781
Hodnocení
1,907
123
Jméno
Martin Kopčák
Hele, že byste rezervaci na dvoulůžkový pokoj Jan Novák, Nebílovský Borek pochopili jako rezervaci pro 2 chlapy a dali jim automaticky oddělený lůžka? A taky byste čuměli jak péro z gauče při zjištění, že Nebílovský Borek je město a s panem Novákem dorazila i paní Nováková? Že jo? Že joooo?!?!:D:D:D

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,490
Hodnocení
963
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Hele, že byste rezervaci na dvoulůžkový pokoj Jan Novák, Nebílovský Borek pochopili jako rezervaci pro 2 chlapy a dali jim automaticky oddělený lůžka? A taky byste čuměli jak péro z gauče při zjištění, že Nebílovský Borek je město a s panem Novákem dorazila i paní Nováková? Že jo? Že joooo?!?!:D:D:D
Tak jako když neznáš klacíkov vzdálený od Hořehled 19km po silnici kterej má dokonce přes 120 baráků, máš to těžký:)

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,030
Hodnocení
692
123
Jméno
Marta N.
Tak jsem o minulém víkendu s rodinou a partou přátel navštívila Hořehledy. Shrnu to - ubytování moc pěkné (jen ty nízké postele...), strava naprosto úžasná a i ten divnej hospodskej byl nakonec vcelku milej;) Víc ho ale chválit nemohu, neboť by byl nafoukaný více než je. Slečna na recepci taky velmi milá, celkově prostředí mne nadchlo. A hřiště...jako je fakt pěkný, líbí se mi, taková hřiště mám ráda. Jen jsme tam nechali dost slušné množství barevných míčků - takže až budou na recepci ke koupi růžové, svítivě žluté a zelené a oranžové míčky - jsou to naše:cry:

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,385
Hodnocení
946
123
60
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Tak jsem o minulém víkendu s rodinou a partou přátel navštívila Hořehledy. Shrnu to - ubytování moc pěkné (jen ty nízké postele...), strava naprosto úžasná a i ten divnej hospodskej byl nakonec vcelku milej;) Víc ho ale chválit nemohu, neboť by byl nafoukaný více než je. Slečna na recepci taky velmi milá, celkově prostředí mne nadchlo. A hřiště...jako je fakt pěkný, líbí se mi, taková hřiště mám ráda. Jen jsme tam nechali dost slušné množství barevných míčků - takže až budou na recepci ke koupi růžové, svítivě žluté a zelené a oranžové míčky - jsou to naše:cry:
Posbiram ti je až budu hledat svoje :p

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,781
Hodnocení
1,907
123
Jméno
Martin Kopčák
Tak @ati hned při prvním kolem eagle na 8. jamce, takže klobouček. Nevim teda z jakejch odpališť, ale ten fór už je dost fousatej. Takže tímto bych to pruzení uzavřel, ruku jsme si podali a i se na sebe nesměle usmáli, sex z toho zatím nebyl.

Pokud si Ati najde chvilku na nějakou recenzi single HCP, budu moc rád...

Upraveno:

ati

Aktivní člen
28.3.2017
301
Hodnocení
281
73
Praha
Jméno
Ati
V sobotu Horehledy, reprezentovat Golf Club Praha proti Posumavske Golfove Lize. Hralo se ve formatu Ryder Cup, 3x9 jamek - fourball, foursome, single.
Hralo se na domacim hristi naseho soupere a pohar jsme bohuzel neobhajili, ale jinak melo to nekolik zajimavych highlightu:
- eagle na 8. jamce, petipar do kopce, drive, 6 zelezo prejel za green a pak chip zpatky do jamky
- odpal na prvni green z terasy klubovny je opravdovy zazitek, nic lehkeho kdyz z tesne blizkosti na vas kouka tolik lidi, ani nechapu jak jsem dokazal na obe pokusy trefit green na 160m do kopce, jeste ty stromy tam zuzuji pohled
- na hristi byli jeste videt nasledky privalovych destu
- jamky technicky narocne, jakakoliv nepresnost hriste okamzite tresta
- jsem si jist, ze Horehledy ma nejvic stromu ze vsech ceskych golfovych hrist :-D
- plno jidla cely den, byl i tatarak a byl vyborny
- moznost placeni kartou prijemne prekvapila
- personal na golfu nebo v restauraci prijemny

Kdo jeste nebyl, urcite by mel zvazit navstevu.