Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Hořehledy

Co bys delal na bilejch? Leda ze by ses ztratil pri hledani cervenejch...
Ja fakt, ze vzhledem na uroven tve golfove hry bily odpaliste nidky potrebovat nebudes :-D
Aspon usetris
 
Ja fakt, ze vzhledem na uroven tve golfove hry bily odpaliste nidky potrebovat nebudes :-D
Aspon usetris

Hele šmudlo. Férovou šanci poprat se s Hořehledy si dostal, zatim ticho po pěšině. Držkovat na netu umí kdekdo. Že to hřiště není milionový víme všichni, ale * si mu za celou dobu existence dal jako jedinej a to taky něco znamená. Já ti děkuji za hodnotnou zpětnou vazbu, že je po dešti venku mokro. A až sebereš odvahu, tak dej vědět, posekám ti to pole pořádně.
 
@requo vzhledem k četným skvrnám na slunci a, díky tomu, divoké náladě na tomto fóru v posledních dnech, navrhuji založit speciální vlákno s názvem "Ring volný". A mohl bys k tomu založit i sázkovou kancelář.
 
@requo vzhledem k četným skvrnám na slunci a, díky tomu, divoké náladě na tomto fóru v posledních dnech, navrhuji založit speciální vlákno s názvem "Ring volný". A mohl bys k tomu založit i sázkovou kancelář.

Proč bych se dle tebe měl chovat sluníčkově k lidem, kteří se chovají jako hulváti, neumějí podložit svá tvrzení ničím lepším než nesmysly a v případě konfrontace jen nesmyslně kopaj kolem sebe? Proč bych měl být pokrytec a dělat, že mi to nevadí, když mi to ve skutečnosti vadí extrémně?
 
Proč bych se dle tebe měl chovat sluníčkově k lidem, kteří se chovají jako hulváti, neumějí podložit svá tvrzení ničím lepším než nesmysly a v případě konfrontace jen nesmyslně kopaj kolem sebe? Proč bych měl být pokrytec a dělat, že mi to nevadí, když mi to ve skutečnosti vadí extrémně?
Ale to jsem neřekla přece. A nebyla to jen diskuze tady, ale i jinde, jen u vás jsem se čtením skončila, tak ten návrh na speciální vlákno přistál tady. Přišlo mi to už prostě moc těch temnejch emocí. A proti tobě a tvé obraně vašeho areálu vůbec nic nemám. Měj se hezky, ať je i hřiště v pohodě.
 
Jako Babiš = makáme!

9AC4D061-B345-4B86-99D7-DC0E4CF5BDA5.jpeg
8C36A62C-8EA9-4D7C-825F-D1536E9345E1.jpeg
BF3EB6EA-16D6-4BC4-A0A2-910BB45A42C3.jpeg
E17C3FFC-5B08-4003-880E-46E500364A22.jpeg
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
@mkopcak jsi se jako bál, že bych ten bunker netrefil že ho zvětšuješ?

Ne, bojim se, že tvoje líný nohy budou chodit z 9ky na 1ku protisměru a proto sem ti to tam zavřel!
 
Jenom mě jo? Tam chodí všichni..

Nebuď vztahovačnej, samozřejmě že to platí i na Holuba!
 
30.3.2018 otvíráme, pro nečleny po celé Velikonoce s hrou za 300 Kč/ celý den. Podrobnosti zde.
 
Motivační? Spíš nasírací ne?

Btw. co pátek, klapne otevření?

Hele reagovals ty nekdy na neco pozitivne, aspon jednou v zivote? Patek klapne, ale bude tu mokro, pomaly a cerny greeny, zluty fairwaye,...takze nic pro tebe...
 
Motivační? Spíš nasírací ne?

Btw. co pátek, klapne otevření?

Hele reagovals ty nekdy na neco pozitivne, aspon jednou v zivote? Patek klapne, ale bude tu mokro, pomaly a cerny greeny, zluty fairwaye,...takze nic pro tebe...
Každej den reaguji pozitivně na spoustu věcí:)
Dokonce jsem se chystal ti pochválit něco z nového jídelníčku, ale jestli nechceš, klidně můžu prudit:)
 
Každej den reaguji pozitivně na spoustu věcí:)
Dokonce jsem se chystal ti pochválit něco z nového jídelníčku, ale jestli nechceš, klidně můžu prudit:)

Jojo, třeba buřtguláš viď...Nic, pruď si dál, budu zocelenější.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom