Hořehledy

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,525
1,559
123
Jméno
Martin Kopčák
Hořehledy jsou známé velkým množstvím vnitřních autů. Jejich umístění má svou logiku - hřiště patří rozlohou k menším, takže fairwaye na sebe těsně doléhají a může tak dojít k potenciálně nebezpečným situacím. Zároveň hřiště vzniklo na poli a veškerá zeleň byla sázena jako nová. Každý rok si hrajeme s myšlenkou, zda některý z autů nezrušit. Co si o tom myslíte vy?

1. Zrušit vnitřní auty a mít tak možnost poslat balónek prakticky kamkoli s tím, že riskuji, že mne někdo trefí?
  2. Ponechat vnitřní auty do doby, kdy budou stromy dostatečně vysoké a vytvoří základní ochranu před pokaženými ranami?
  3. Ponechat vnitřní auty, protože jsou "obchodní značkou" hřiště a bez nich by nebylo takové?

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,264
779
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Za mě varianta 2.

Sice si sám dost často naběhnu, ale o tom to je. Učí to člověka přesnosti.

Na některých místech by v budoucnu aut být nemusel, ale já to stejně rád pošlu na driving na trojce nebo za plot na osmičče:) A v těchto případech pomůže jen lépe hrát:)

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
569
525
103
Benešov
Jméno
Karel
Přikláním se k variantě 2. Mimochodem moc se mi tam líbí, nevím proč, asi proto že to bylo jedno z prvních hřišť po konopí kde jsem hrál ve svých začátcích, občas se tam zastavím při práci cestou domů a když to stihnu do 11 tak se mi tam líbí dvakrát. Kafíčko na terásce a můžu zvesela pokračovat. :)

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
569
525
103
Benešov
Jméno
Karel
Poznámka admina (requo): Vyčleněno 8.3.2016 v 20:13 z jiné diskuse jako samostatné téma.

--- 

Jsem si to myslel. Jinak jak to u vás je s druhou devítkou, ne že by mi chyběla, jen ze zvědavosti, někde jsem četl že je v plánu, tak jestli to spí, nebo zrušeno, poděl se o nějaké novinky.

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,525
1,559
123
Jméno
Martin Kopčák
Re: Hra driverem

Tak stav je v podstatě následovný - před necelými 2 lety se nám podařilo zcelit koupené pozemky v rámci digitalizace územního plánu a máme v tuto chvíli cca 80 ha pozemků v kuse (na stavbu dvou dalších devítek) a to především vedle stávající fw 3. jamky a na druhé straně silnice a máme vyřešený přechod přes silnici a máme na celý projekt EIA. Jakmile k tomuto došlo, podali jsme podnět na změnu územního plánu, který je v podstatě už více než rok v procesu a zatím bez viditelné reakce. Souběžně s tím pracujeme na způsobu vyjmutí pozemků ze zemědělského půdního fondu, protože při stávající legislativě (která v podstatě znemožňuje vyjímání) by se jen poplatek za vyjmutí pohyboval v desítkách miliónů korun. 

Tzn. vše je v běhu, ale zda se to podaří doladit za rok nebo za deset, to nedokážu říct a není to tak úplně v našich rukách. 

Druhá strana celé věci samozřejmě zní - chtějí samotní hráči v Hořehledech 18/ 27 jamek a s tím spojený 2x/ 3x takový členský poplatek?

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
569
525
103
Benešov
Jméno
Karel

No právě, úplně bez urážky, jsem si byl u vás zahrát asi desetkrát ve všední den, neříkám že pravidlo ale vesměs starší hráči, takže si myslím že stačí 9.jamek a krásná cenovka.

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,525
1,559
123
Jméno
Martin Kopčák

Na všední dny by stačily jamky 3:). Ale víkendy už jsou druhým rokem problém, především kvůli otevřenému hotelu - když je plný hotel tak je v podstatě plné hřiště a už se na něj nikdo další nedostane. Což zase koliduje s turnaji, protože když je turnaj, nepřijedou hosti. Tzn. vyšvihnout novou 18ku a stávající devítku používat jako akademii za stávajících cenových i provozních podmínek se jeví jako perfektní řešení:).

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,264
779
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Re: RE: Re: Hra driverem

mkopcak řekl:
Druhá strana celé věci samozřejmě zní - chtějí samotní hráči v Hořehledech 18/ 27 jamek a s tím spojený 2x/ 3x takový členský poplatek?

To je možná na samostatnou anketu. Akorát že z Hořehled tu píšu jen já....

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,525
1,559
123
Jméno
Martin Kopčák

Tahle anketa už několikrát Hořehledy proběhla a jako všechny ankety končí 50 : 50:))

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,264
779
123
Jméno
Jaroslav Kubánek

Jak jinak...
Hm, místo abych moderoval, tak tu dělám bordel hlavně já...
Slibuju , že se polepším a hned jak budu u pc přesunu tuhle debatu do vlastního tématu...

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,525
1,559
123
Jméno
Martin Kopčák
V Hořehledech už několik let hrajeme zimní turnaj. Ale až letos se nám to povedlo na sněhu, byť vlastně během turnaje skoro celý roztál:). Byla to opravdu hodně originální zkušenost, míček obalený sněhem se při odpalu, letu i rolování chová hodně odlišně od běžného letního stavu. Máte někdo zkušenost s hrou na vyloženě zmrzlém sněhu?

Přílohy

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,705
2,036
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Martine, je v Hořehledech moznost dětského hřiště s pískovištěm? Mám rok a půl stareho syna a rádi bychom jezdili za golfem do Horehled s celou rodinou, ale jeden z nás jeste letos bude muset být s Honzikem, zatímco druhý by si devitku se starsim synem obesel. Případně je neco takoveho v obci?

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
1,525
1,559
123
Jméno
Martin Kopčák
Součástí restaurace je dětský koutek, dole ve vesnici u potoka je několik prolézaček (pískoviště tuším nikoliv), ve Spáleném Poříčí (3 km autem) je několik hřišť i dětská stezka a my sami bychom rádi nějaké větší hřiště pro děti vybudovali (nevím, kdy přesně to bude).

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,264
779
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Hřiště nám minulý rok taky chybělo. Tento už nebude, počítám, že dcera bude hrát už víc.

Obecně myslím, že by to při poměrně malé investici zvedlo úroveň pro rodiny s malými dětmi.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,264
779
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
No, to jsem taky nevymyslel :)
Jediné co mě napadá obětovat část parkoviště po straně hotelu u plechových schodů a buginy nechávat tam, kde jsou přes den.
Je fakt, že dětské hřiště na parkovišti je blbý, ale oddělit bezpečně by to asi šlo. Stejně tam ty děti pobíhají ve výsledku i bez hřiště...

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
3,705
2,036
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Pro nás je tohle v tuto chvíli docela velka vyhoda, pokud nejake detske hřiště je, driv jsem si to, jako bezdetny, nemyslel, ale teď vidim, ze to je potreba a pokud jsou prolejzacky, tak tam mohou byt i trochu starsi deti. Byt v tuhle chvili me predevsim zajima tak pro ten vek do tri let... urcite podle zazemi pro deti budeme i letos vybirat, kam na golf vyjedeme...

Statistiky fóra

Vlákna
1,423
Členové
364
Nejnovější uživatel
Vejlup

Různé užitečné odkazy

Zpravodaj 19.jamky

Novinky, akce a zajímavosti 19.jamky přímo na e-mail! Ať vám nic neuteče!

PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU
...nebo viz VÍCE INFO