Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HonzaKulig

HonzaKulig

Mazák fóra
Jméno
Jan
Přijmení
Kulig
Klub
Central Golf Club
HI (HCP)
6,5
Ahoj všem na fóru,
po představení mého bagu napíši i něco o sobě :). Je mi 32, golf hraji 6 let, HCP mám 19.2, pocházím ze Severu Moravy, ale bydlím kousek pod Brnem, na Austerlitz to mám 10 minut. Ke golfu mě přivedl taťka, který začal hrát rok přede mnou a poslední 4 roky jsme naprostí fanatici, kteří za golfem jezdí, lítají a hlavně sbírají zážitky z různých hřišť a golfové míčky s logem jako suvenýr :) - nepsané pravidlo máme "nemáte míček, nehrajeme u Vás :-D".

Možná i proto jsme založili Crystal Golf Tour (www.crystalgolftour.com), ale o tom info najdete ve fóru taky :).

Mám odehraných 67 hřišť v 9 státech světa (ČR, SR, Maďarsko, Rakousko, Skotsko, Švédsko, Thajsko, Španělsko, Mauricius), za golfem mě baví cestovat a poznávat, nejdu většinou jedno hřiště víc než 2x ročně. Letos to vidím na poznání cca 40 nových míst. V příloze moje vitrínka s míčky :).

Asi nejlepší co jsem kdy hrál je Adamstal v Rakousku, následovaný Balcomie Links v St. Andrews a Zala Springs v Maďarsku, Bokskogens a Vasatorp ve Švédsku. Z CZ a SK hřišť mám rád Ostravici, Čeladnou, Kořenec, Kuňku, Švachovku, Mnich, Pyšely, Tále, Sedín, Hrubou Boršu, Black Stork a určitě jsme na x zapomněl, je hodně hřišť co jsem ještě v ČR nehrál, ale to se letos změní :).

Golfu zdar a ať to lítá!!!
 

Přílohy

  • IMG_7568.JPG
    IMG_7568.JPG
    122,1 KB · Zobrazení: 373
Upraveno:
Krásná sbírka míčků. :) Vítej takhle ofiko na jamce.

Btw. pokud se ti to bude jevit jako užitečné, není nic proti ničemu, když si odkaz na svojí túru dáš do patičky podpisu - zobrazí se to pak u každého tvého příspěvku. Forma decentní - pak je to v pohodě. Nastavení případně tu: https://www.19jamka.cz/account/signature
 
Krásná sbírka míčků. :) Vítej takhle ofiko na jamce.

Btw. pokud se ti to bude jevit jako užitečné, není nic proti ničemu, když si odkaz na svojí túru dáš do patičky podpisu - zobrazí se to pak u každého tvého příspěvku. Forma decentní - pak je to v pohodě. Nastavení případně tu: https://www.19jamka.cz/account/signature

Diky requo, hotovo :)

Jinak diky za pochvalu sbirky, porad si rikam, ze je mala, letos planuju pridat tak 40-50 kamosu :D...a pak budu zase resit vitrinku, tahle je z USA, poslali mi spatnou barvu dreva a uz jsem s nema nedoladil zmenu, ale mam vymysleny stul do pracovny kde cele celo by byla prosklena podsvicena vitrina na asi 250 micku :D
 
Ahoj všem na fóru,
po představení mého bagu napíši i něco o sobě :). Je mi 32, golf hraji 6 let, HCP mám 19.2, pocházím ze Severu Moravy, ale bydlím kousek pod Brnem, na Austerlitz to mám 10 minut. Ke golfu mě přivedl taťka, který začal hrát rok přede mnou a poslední 4 roky jsme naprostí fanatici, kteří za golfem jezdí, lítají a hlavně sbírají zážitky z různých hřišť a golfové míčky s logem jako suvenýr :) - nepsané pravidlo máme "nemáte míček, nehrajeme u Vás :-D".

Možná i proto jsme založili Crystal Golf Tour (www.crystalgolftour.com), ale o tom info najdete ve fóru taky :).

Mám odehraných 67 hřišť v 9 státech světa (ČR, SR, Maďarsko, Rakousko, Skotsko, Švédsko, Thajsko, Španělsko, Mauricius), za golfem mě baví cestovat a poznávat, nejdu většinou jedno hřiště víc než 2x ročně. Letos to vidím na poznání cca 40 nových míst. V příloze moje vitrínka s míčky :).

Asi nejlepší co jsem kdy hrál je Adamstal v Rakousku, následovaný Balcomie Links v St. Andrews a Zala Springs v Maďarsku, Bokskogens a Vasatorp ve Švédsku. Z CZ a SK hřišť mám rád Ostravici, Čeladnou, Kořenec, Kuňku, Švachovku, Mnich, Pyšely, Tále, Sedín, Hrubou Boršu, Black Stork a určitě jsme na x zapomněl, je hodně hřišť co jsem ještě v ČR nehrál, ale to se letos změní :).

Golfu zdar a ať to lítá!!!
Ahoj,
take Te tu vitam, konecne dalsi blazen jako ja :D
Take jsem driv sbiral micky ze hrist, ale jak jsi psal, ne kazde hriste ma micek a pak nastal druhy problem, nechtel jsem kupovat dalsi a dalsi vytrinu, takze mam jen jednu na 25, kde mam 25 nejlepsich co jsem hral :) S vytrinou se zkus inspirovat ve Slavkove, tam jich maj nekolik a vypadaji jako homemade :)
 
Ahoj,
take Te tu vitam, konecne dalsi blazen jako ja :D
Take jsem driv sbiral micky ze hrist, ale jak jsi psal, ne kazde hriste ma micek a pak nastal druhy problem, nechtel jsem kupovat dalsi a dalsi vytrinu, takze mam jen jednu na 25, kde mam 25 nejlepsich co jsem hral :) S vytrinou se zkus inspirovat ve Slavkove, tam jich maj nekolik a vypadaji jako homemade :)

Jj vim, ze je tam maji, ja mam taky truhlare, ktery by zvladl udelat dalsi, ale mam naplanovany stul s prosklenym celem a polickama na 250 ks :)

Pro zajimavost - kterych je tech tvych TOP 25 :)?
 
Upraveno:
Jj vim, ze je tam maji, ja mam taky truhlare, ktery by zvladl udelat dalsi, ale mam naplanovany stul s prosklenym celem a polickama na 250 ks :)

Pro zajimavost - kterych je tech tvych TOP 25 :)?
Tak ani tech 250 uz by mi nestacilo :D :D :D Ale napad na stul je bomba, pak musis dat foto :) :) :)
TOP25:
1 Penati (Slovensko, Senica)
2 Red Mountain (Thajsko, Phuket)
3 Salobre (Spanelsko, Gran Canaria)
4 Corales (Dom. Rep., Punta Cana)
5 Old Corkscrew (USA, FL, Estero)
6-25 (abecedne)
Abu Dhabi (UAE, AD)
Adamastal (Rakousko)
Achensee (Rakousko, Pertisau)
Anfi Tauro (Spanelsko, Gran Canaria)
Angkor (Kambodza, Siem Reap)
Cascades (Egypt, Soma Bay)
Doral (USA, FL, Miami)
Dubai Creek (UAE, Dubai)
Emirates (UAE, Dubai)
Fontana (Rakousko, Wien)
Gloria (Turecko, Belek)
Jumairah (UAE, Dubai)
Loch Palm (Thajsko, Phuket)
Maxx Royal (Turecko, Belek)
Mieminger Plateau (Rakousko, Innsbruck)
Spring Run (USA, FL, Bonita Springs)
St. Andrews (Skotsko, St. A.)
Tiburón (USA, FL, Naples)
Yas Links (UAE, Abu Dhabi)
Ypsilon (Někde tam na severu :D )
 
Tak ani tech 250 uz by mi nestacilo :D:D:D Ale napad na stul je bomba, pak musis dat foto :):):)
TOP25:
1 Penati (Slovensko, Senica)
2 Red Mountain (Thajsko, Phuket)
3 Salobre (Spanelsko, Gran Canaria)
4 Corales (Dom. Rep., Punta Cana)
5 Old Corkscrew (USA, FL, Estero)
6-25 (abecedne)
Abu Dhabi (UAE, AD)
Adamastal (Rakousko)
Achensee (Rakousko, Pertisau)
Anfi Tauro (Spanelsko, Gran Canaria)
Angkor (Kambodza, Siem Reap)
Cascades (Egypt, Soma Bay)
Doral (USA, FL, Miami)
Dubai Creek (UAE, Dubai)
Emirates (UAE, Dubai)
Fontana (Rakousko, Wien)
Gloria (Turecko, Belek)
Jumairah (UAE, Dubai)
Loch Palm (Thajsko, Phuket)
Maxx Royal (Turecko, Belek)
Mieminger Plateau (Rakousko, Innsbruck)
Spring Run (USA, FL, Bonita Springs)
St. Andrews (Skotsko, St. A.)
Tiburón (USA, FL, Naples)
Yas Links (UAE, Abu Dhabi)
Ypsilon (Někde tam na severu :D )

No taky hezky cestujes :) - vazne Penati na 1.miste :)? Me to prijde stejne jako v Beleku, kvalitativne je samozrejme Penati na spickove urovni. Kazdopadne lakaji me ty hriste v Emiratech, Fontanu letos mam v planu na konci dubna taky, Belek v cervnu s rodinkou, tak neco si tam zahraju urcite... Amerika nekdy v budoucnu :)
 
No taky hezky cestujes :) - vazne Penati na 1.miste :)? Me to prijde stejne jako v Beleku, kvalitativne je samozrejme Penati na spickove urovni. Kazdopadne lakaji me ty hriste v Emiratech, Fontanu letos mam v planu na konci dubna taky, Belek v cervnu s rodinkou, tak neco si tam zahraju urcite... Amerika nekdy v budoucnu :)
Ja si myslim, ze u Penat je to hodne o atmosfere, zadny okolni ruch, spickova kondice, krasne hriste, porad to nic neprekonalo :) Hriste v Beleku jsou taky hezka, ale hodne to zabiji to, ze vsech 10 je skoro stejnych.
 
Jeeee... tak se kluci našli [emoji847]

Vítej. Konečně tu Koštál má někoho s kým se může bavit na úrovni. Cestovatelské. My ostatní si tu z něj děláme jen prču a tiše watgdgmd. A bude v tom i nadále pokračovat.... [emoji6]
 
Jeeee... tak se kluci našli [emoji847]

Vítej. Konečně tu Koštál má někoho s kým se může bavit na úrovni. Cestovatelské. My ostatní si tu z něj děláme jen prču a tiše watgdgmd. A bude v tom i nadále pokračovat.... [emoji6]

Doktore nedivim se, me taky kazdy rika ze jsem magor, ale jsem rad, ze nas je takovych vice :-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom