Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Honza WITB

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
Driver: Cleveland 588 Custom 10.5°, shaft Mitsubishi Fubuki R-flex
Fairway: Cleveland hi-bore XLS 15°, Fujikura R-flex
Hybrids: Cobra baffler T-rail+ h3 19° (to s bambuli) a baffler T-rail h5 25°, GrafAlloy R-flex
Irons: Mizuno Mx-950, TT R300 SL, 6i-Pw a Mizuno Mx-200 5i TT R300
Wedge: Cleveland 588 RTG 56 (sekera) a 60 , Mizuno Mp-T11 64 a Mp-T10 50 (to asi vyndam, neb tim vzdy vse po...)
Putter: Bettinardi Mizuno C-02 (cover z Queen Bee)

Micky: Dunlop :), Sirxon AD333, Bridgestone e6 a mnoho nalezencu
Bag: nejake Mizuno... jinak Motocaddy Club Series
Vozik: Motocaddy S1 lite
GPS: Garmin VivoActive

Boty: Ecco street
Rukavice: bile... mizuno, FJ, Ping, Hugo Boss
Ručník: Hugo Boss

Na letosni sezonu jsem zmenil zeleza (Mizuno Mx200 out, Mx950 in), driver (Launcher 460 out, 588 in)... tak jsem zvedavej, jak to bude. :)

my_bag_2016.jpg
 
Upraveno moderátorem:
Parada, nad Cobra hybridem taky uvazuji.

Koukam, ze zatim vsichni fici na Bettinardi putterech (krom me, ale taky jsem mel nutkani :)).

A ze smeska znacek v bagu je docela standard, i kdyz cekam, ze doktordee sem prdne "single brand bag" :D
 
Jojo, co se naslo v popelnicich, to tam je :))

Osobne si myslim, ze Cobra dela naprosto super hybridy. Jsou to samohrajky. 
Betti puttery... myslim, ze na tomto foru jsou pritomni naprosto vsichni majitele Betti putteru v CR. :)

Ten monotoni Nike bag bude hezke pokoukani... :)
 
Aktualizace:
Zeleza: 5i Mizuno Mx-950 in, 5i Mx-200 out // puvodni MX200ky sly do sveta, neuhral jsem je..
Wedge: LW Cleveland CG10 60/.. In, LW Cleveland 588 RTG 60 out // 588 mela nizky bounce a blbe se mi s ni hralo z pisku. Navic uz byla dost ohrana.
Putter: Betti BB1 in, Mizunardi C-02 out // malinko tezsi hlava, tak uvidime
Vozik: Motocaddy S1 digital in, S1 lite out
 
hmm, to je docela velká obměna ...tak ať to líta (rovně nebo dle přaní :))
 
Aby to bylo akualni...
Driver: Cleveland 588 Custom OUT, Cleveland Classic XL 10.5 Miyazaki B. Asha R-flex IN
 
Tak zde je vybava na sezonu 2017 :)

Driver:
Cleveland Classic XL 10.5°, shaft Miyazaki B-Asha R-flex
Fairway: Cleveland hi-bore XLS FW3 15° (Calla headcover) nebo TM R9 Reax R FW5
Hybrids: Cobra baffler T-rail+ H3 19° (to s bambuli) a Cobra baffler T-rail H5 25° (zluty), Graphic Design TourAD R-flex
Irons: Mizuno Mx-950 Forged, TT R300 SL, 5i-Pw
Wedge: Cleveland 588 RTG 56 (sekera) a CG10 60 , Mizuno Mp-T11 64 a Cleveland 588 RTX2 56/11 Raw Tour Limited Edition
Putter: Bettinardi BB1

Micky: Srixon Z-Star a AD333, Bridgestone B330R a e6... a vse co najdu po ceste
Bag: nejake Mizuno
Vozik: Motocaddy S1 Digital
GPS: Garmin VivoActive

Boty: Ecco street
Rukavice: bile... mizuno, FJ, Ping, Hugo Boss
Ručník: Hugo Boss, CG Black, 19. jamka

IMG_0375.JPG
FullSizeRender.jpg
 
Upraveno:
Stále věrný Mizunu, v železech koukám. :) Hybridy Cobra a dřevo/driver Cleveland?
 
Ano, stale verny... mizuno zeleza mi ted opravdu vyhovuji (jakoby to bylo o holich, ze?).

S drivery stale experimentuji... mam doma 4 (vsechno Cleveland) co tak nejak tocim a zkousim. Classic XL mi strasne vyhovuje tvarem hlavy (deepest driver face ever...). Opravdu to nejde netrefit a clovek se citi sebevedomne na tycku.
A proc Cleveland? Mel jsem i par TM, Mizuna a Callaway... ale prislo mi, ze jsou na me tezke. Cleveland byl prebornik na nizkou vahu driveru (aktualne mam 285g, ale mam doma i 270g), coz je obecne pro lidi s pomalejsim svihem asi lepsi (minimalne konzistentnejsi). Calla drivery mi i sedeli, ale nejak tu znacku uplne nemusim.

Drevo moc nepouzivam... mam to jako priblizovak na PAR5, ale musi to fakt pekne lezet a mit dobry den. Protoze to nema ony uzasne vlasti Cobra hybridu. :)

Hybridy Cobra jsou dle meho best pro mou kategorii. Strasne odpousti, jsem s nimi super spokojeny.

Kde ted vlastne nastala zmena jsou wedge, kdy az na 64ku se zbavuji Mizuno wedgi. Na drivingu pohoda, ale na hristi jsem s tim vzdy mel problem. Potrebuji vetsi bounce a idealne i malinko tezsi. Proto stale taham stare Celevelandky s full sole a nyni jsem dokoupil nove RTX2, neb na chipy se hodi trochu vice spinu (at to tolik neujizdi). Zdvojene wedge mam ciste prakticky: mam u SW nizsi trajektorii kratsich ran, nez je obvykle, takze 60tka do pisku je pro me bezna vec. Navic se hodi mit v bagu hul, kterou se clovek neboji hrat i ze sterku ci vsude tam, kde si zkratka nechcete zlomit novou wedge...
 
Update... aktualne zvazuji obmenu zelez.
Poridil jsem zeleza Mizuno JPX 825 na Nippon NS PRO 950GH... zatim hodne zajimave. Nechavam si oboje a uvidime. Trosku mi chybi forged feel, ale jsem s nimi malinko konzistentnejsi.

Dalsi kandidat je driver Ping G25... nicmene ten Clevelanda asi nevytlaci, uvidime.

Posledni kus, co se drasal do bagu, byl hybrid TM SLDR S 22st... nicmene ten me neoslovil, takze jsem jiz na drivingu ten samy den prodal pryc... zahravat si se mnou hole nebudou!! :D
 
Jen update... jak Mizuno JPX 825, tak Mizuno EZ Forged nevytlacily legendarni Mizuno MX950... takze zadna zmena zelez. :)
 
Drobny update ve vybave:
Bag: Mizuno Unknown Retired Cart Bag out, Srixon Tech WP in

Uvidime, jak dlouho to vydrzi, neb me neskutecne stvou ty water proof zipy. :(


IMG_3514.JPG
 
Update:
Driver: Cobra King F6 blue, R-flex IN, Cleveland Classic XL 10.5°, shaft Miyazaki B-Asha R-flex OUT

Zatim pouze pokus... nicmene prijde mi, ze mi to pomohlo se slicem. Vzdalenost tam zadana neni a sweetspot cobry mi prijde uplne miniaturni proti clevelandu, ale zatim i naprosto silene zkazene rany nemely za nasledek zadnou katastrofu. Takze zustava. Barevne se navic hodi k bagu. :D
 
Upraveno:
Update:
Driver: Cobra Kinf F6 blue, R-flex IN, Cleveland Classic XL 10.5°, shaft Miyazaki B-Asha R-flex OUT

Zatim pouze pokus... nicmene prijde mi, ze mi to pomohlo se slicem. Vzdalenost tam zadana neni a sweetspot cobry mi prijde uplne miniaturni proti clevelandu, ale zatim i naprosto silene zkazene rany nemeli zanasledek zadnou katastrofu. Takze zustava. Barevne se navic hodi k bagu. :D
Zatím rozumím pouze té barvě:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom