Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Honza, Beskydy

Jenda z Beskydu

Nováček
Ahoj všem, golf hraji letos 4tým rokem, hcp jsem snížil na 12, hraji na levou stranu, rok jsem dělal marshala na Čeladné (takže míčků mám zásobu), takže se tam moc rád vracím, ještě studuji, ale už mi to za chvíli končí, ale studentské slevy na hřištích pořád mám 8)

k golfu mě přivedl kamarád, a já k němu přivedl zase své kamarády, nebereme to moc vážně, důležité je se dobře pobavit, a potěšit dobrými ranami :) momentálně spravuji instagram Čeladné, www.instagram.com/golfceladna, tak za to mám nějaká fee, takže nejvíce plánuju hrát tam, jinak ostatní hřiště kraji taky stojí za to.

Nejvíce se mi líbilo na Ypsilonce, nejlépe jsem zahrál na Cihelnách..

Zdravím všechny a golfu zdáááár
 
Upraveno moderátorem:
Ahoj Jendo, vítej na fóru. Já jsem si vždycky říkal, co na tom lidi vidí, dělat Marshala a konečně to vím - úspora míčků. :))

Ad istagram Čeladné: to je moc pěkné, jj, myslím, že pro golfové hřiště je to dobrá vizuální propagace. Jaké s tím máš zkušenosti, resp. jsou na to nějaké reakce, že někdo na Čeladnou dorazil z Istagramu, nebo to je spíše jen jako podpůrný nástroj "budování značky"?
 
Taky je to cesta mezi PRO a amatérem. Jsi na hřišti celé dny a dostáváš zaplacené, ale hraješ pořád špatně jako amatér :)

Instagram - ten dopad je těžko měřitelný. Ale třeba Pyšely mají nejvíce sledujících, a vyhráli hřiště roku.. takže to určitě podporuje značku ve virtuálním světě.. a vezmu-li si např. mě, tak na mě to působí. Vidím hezký obrázek - hned si chci jít zahrát ..
 
v nasich koncinach se mi zda instagram o nicem... to spis bude mit vetsi ohlas kampane na FB

Jak se to vezme, počet lidí co používá instagram je u nás mezi mladými přes 60%, a z vlastní zkušenosti vidím, že i "starší" ročníky si zalíbily tuhle platformu.. je to fajn forma relaxu třeba na večer. Nemusí se do toho cpát peníze na propagaci, takže když je to zadarmo, a sem tam to namotivuje pár lidí aby přišly si zahrát, proč ne? Je třeba udržovat povědomí o tom, že by se golf měl hrát, a pro někoho to může být třeba hezký obrázek západu slunce na 18té jamce :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom