Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hole Maltby

HonzaS

Mazák fóra
Klub
GC Grabštejn
HI (HCP)
22
Ahoj,
nemá někdo zkušenost s holemi Maltby? Srovnání se začátečnickými sety známých značek atd. Inzeruje je Oldřich Doležal na levnygolf.cz celkem pravidelně.
Diky
 
Osobní zkušenost nemám. Želez a wedgí bych se na začátku vůbec nebál, myslím že je to daleko lepší než nějaký Confidence, Prosimon a pod... U dřev bych raději sáhl po něčem značkovém hraném.. Ale jestli je to tak jak píše tak vidím velikou výhodu v tom že tě na začátek aspoň staticky nafituje( o dynamickém fitu u začátečníka asi nemá cenu mluvit), a postaví hole na míru. Další věc je následný prodej, značka je prostě značka.. Yamaha se taky prodá líp než Hero Puch...:D:D:D
 
Co vim, tak Maltby je znacka Golfworks. To je firma obecne dodavajici vse mozne na stavbu holi.
Zakladatel Ralf Maltby je celkem pojem v oblastni club makingu. Napsal asi nejvetsi bibli o stavbe a konstrukci holi, a mj. jeho "playbility factor" je opravdu zajimava vec na srovnani urovne holi mezi sebou: http://ralphmaltby.com/maltby-playability-factor/

Technicky mi to prijde podobne jako znacka Snake Eyes (od Golfsmith). Jsou to hole, kde se predpoklada stavba na miru, udelane to bude rozume a hlavne z normalnich komponent (tedy shafty a gripy nebudou nejake congy). Michal Prokop by asi vedel vice.

jak pise Karlos, zeleza a wedge budou urcite na pohodu (kor, pokud se libi a nafituje se to). Dreva bych nechal na povolanejsi.

Posledni vec, co neni od veci zvazit je resale value. Cena tech zelez by mela odpovidat tomu, ze tam neni onen titleist znacek, protoze bazarove to je na urovni prave tech Prosimonu, Confidence atp...
 
Díky za informace. Právě jsem v rozhodování co si pořídit jako první vlastní výbavu - v současnosti hraju s mixem různých holí co se kde sehnalo a co kdo půjčil ;) Dřeva a driver ještě nějaký čas nebudou na pořadu dne, takže sestava 6-PW + wedge(52° ?), 56° a 60° je to co mám v současné době v hledáčku.
 
Díky za informace. Právě jsem v rozhodování co si pořídit jako první vlastní výbavu - v současnosti hraju s mixem různých holí co se kde sehnalo a co kdo půjčil ;) Dřeva a driver ještě nějaký čas nebudou na pořadu dne, takže sestava 6-PW + wedge(52° ?), 56° a 60° je to co mám v současné době v hledáčku.
Na kolik to vyjde?
Videl jsem ted vyprodej CG16tek za smesne penize.
Slusna sbirka wedgi ;)
 
Má to v nabídce kolem 6 tis.. Mj CG16 podle mně výborný hole, měl jsem je na levo poté i napravo...:D:D. Co se týče wedgi největší díra je tam kde máš otazník tj mezi PW a SW, osobně bych zvolil 52°(50°) a 58°(56°) a do lobky bych se moc netlačil ale záleží na chuti každého soudruha že...?:):):):)
 
Já bych už bez 60 nemohl existovat :)
ja premyslim o jejim vyrazeni, moc ji nepouzivam
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom