Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hole Jack Nicklaus

Dekuji ti honzi moc :) praveze mam jen pulset, wilson prostaff, S,9,7,5i,5w... A citim uz takovy nedostatek... Jakože bych rada zkousela uz i delsi hole... Trenerka rika, ze mam mit pokoru a hrat s nimi do hcp 30... (na pokoru v golfu myslim dost casto) Ale přijde mi skoda nezkouset i neco dalsiho... Proto se porad poohlizim po nejakem setu kompletnim... A kdyz na neco narazim, resim, zda to bude dobre... Moc jeste herne nepoznam rozdily, tak chci neco univerzalniho... Trenerka si mysli, ze bych potrebovala spis seniorske hole... A uz z toho vseho mam hlavu jako meloun... Narazila jsem na ten set uplne nahodou, vim, ze poznam ja sama uplne kulove... Tak mi pomuze uplne kazda informace... Nemuzu si dovolit jit do obchodu a koupit tam prvni vec, co mi nabidnou... Moc dekuju za jakoukoli pomoc, nazor... Uz mi z toho fakt lezou oci z dulku...

Pulset na zacatek nevadi.
Otazka c. 1 zni, kolik ti tomlita treba sedmickou? Kam to doleti a kam se to dokutali?
Delsi hole... mas tam 5w, to je celkem dlouha hul. Je pravda, ze hybrid by se asi hodil. Mozna i nejaky driver. Nicmene zrovna dreva urcite nebrat Nicklaus/Golden bear.

Obecne upgrade z wilsonu na nicklause je asi jako presednout z peugota do citoenu.

Otazka c. 2 zni, co a za kolik mas moznost koupit? Kupovat to v obchode je nesmysl, ani ve vyprodeji. Kolik mas v planu za to utratit?
 
Možná mě tady osazenstvo bude chtít ukamenovat, ale já jsem dost odolnej. Fitting pro HCP nad 25 jsou vyhozené peníze. Je důležité si říct, co od golfu očekáváš a jaké máš ambice. Dnešní moderní začátečnické sety holí Ti dovolí se bez problémů dostat na HCP pod 20. Musejí se Ti hlavně líbit a potom jim budeš i věřit. :) Musí zafungovat láska na první pohled.;)
 
Možná mě tady osazenstvo bude chtít ukamenovat, ale já jsem dost odolnej. Fitting pro HCP nad 25 jsou vyhozené peníze. Je důležité si říct, co od golfu očekáváš a jaké máš ambice. Dnešní moderní začátečnické sety holí Ti dovolí se bez problémů dostat na HCP pod 20. Musejí se Ti hlavně líbit a potom jim budeš i věřit. :) Musí zafungovat láska na první pohled.;)
Kameny došly, zadnej strach :cool:
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Mj. to jsou i hole, co fakt umi pomoci... ;)
Fakt??? Jakože mi odpustí blbě trefený míč a poletí kam jsem zamýšlela? Nebo tedy aspoň přibližně...No, tak to přestanu snít o cobrách! Takové hole potřebuji, které by mi pomáhaly;):up::up::D
 
Fakt??? Jakože mi odpustí blbě trefený míč a poletí kam jsem zamýšlela? Nebo tedy aspoň přibližně...No, tak to přestanu snít o cobrách! Takové hole potřebuji, které by mi pomáhaly;):up::up::D
Skoro to tak bude. Stačí pomyslet a dáš 7kou 145 m carry.:)
 
Jen aby se tu náhodou neukázal Kopčák.:rolleyes:

Neboj, sleduju te z bezpecne vzdalenosti. Za prve jsi dobre videt, za druhe aby sis na me zas nemusel stezovat;)
 
Pulset na zacatek nevadi.
Otazka c. 1 zni, kolik ti tomlita treba sedmickou? Kam to doleti a kam se to dokutali?
Delsi hole... mas tam 5w, to je celkem dlouha hul. Je pravda, ze hybrid by se asi hodil. Mozna i nejaky driver. Nicmene zrovna dreva urcite nebrat Nicklaus/Golden bear.

Obecne upgrade z wilsonu na nicklause je asi jako presednout z peugota do citoenu.

Otazka c. 2 zni, co a za kolik mas moznost koupit? Kupovat to v obchode je nesmysl, ani ve vyprodeji. Kolik mas v planu za to utratit?
Honzi, diky... Uz se mi to trochu presrotovalo v hlave za tech par dni, zkusim si stabilizovat svih na tom svem pulsetu... Pokora predevsim... Mam ho docela rada, hraju teprve od cervence, tak to lita jeste vselijak. Pres zimu jsem trenovala v indooru a pokud muzu z jednoho vyletu na drive v lednu soudit, 7 mam na 80 m (let)... pokud si dobře pamatuji... Jsem z toho všeho ještě taková dost zmatená... Cítila jsem se handicapovaná tím, že nemám v bagu delší hole... Ale máte všichni pravdu... Nechám to na trenérce, kdy a jak přesednout na něco jiného. Ona mi určitě bude chtít pomoci. Je zkušená a myslí to se mnou dobře... Tady ten set byl asi jen záchvěv - vidím babské růžové hole... a nejradši bych je měla... Tím se dostávám k tvé druhé otázce - tyhle hole byly z levnygolf za 4000... Takže si asi ty peníze odložím a přidám k nim postupně další, abych pak mohla pořídit nějaké lepší na delší dobu... Asi působím hodně zmateně, ale teď zrovna z toho mám hlavu jak medicimbal... Každopádně moc děkuji! :)
 
Marti, ja na ne narazila na levnygolf.cz... nebyla jsem si jista, tak jsem se zeptala... A netusila, ze to rozpouta takovou lavinu :) Ten set, co jsi mi ukazovala, je krásný! :)
Já si myslím, že ti úplně rozumím. Taky pořád šmejdím na levnogolfu - co kdybych tam objevila něco ....prostě "NĚCO"! :D:D A kochám se těmi cobrami, jak jsou hezké a jak by se mi s nimi krásně hrálo....Jenže moje hra je taková, že si zcela kriticky musím říci, že vliv holí bude mizerný. Zatím jsou to pořád moje ruce a moje hlava. Ale rozumím i tomu, že se ti zdá půlset už málo. Ona je sice pravda, že jde obejít hřiště s dvěma holemi (klidně s jednou když na to přijde), ale sama musím říci, že by mi prostě některé hole chyběly a rozhodně jsem chtěla celý set. Uklidním tě, mám TopFlite z druhé ruky (z levnogolfu). A nějak na metry netuším kolik s kterou uhraju, to je taky těžký říci, když to pokaždý letí jinak!:eek::D:D ale sama za sebe mám ráda ten výběr...takže můj set je od 6i až po PW, SW a krom toho mám ještě wedge 56. A hraju i tu 6i, když jí totiž náhodou dobře trefím, tak letí dost slušně daleko. A vozím i hybrid a dřeva a přitom hraju jen driver. Tady na jamce se člověk dozví tolik věcí a někdy z toho mám v hlavě maglajz. Kluci poradí hodně, jen víš, u některých věcí si musím říci, že je potřeba se hodit nohama na zem a uvědomit si co hraju a co chci hrát. Takže z rad na tomto vlákně se mi nejvíce líbila ta od @Helldriver , že se ti hole musí hlavně líbit. :)
 
Honzi, diky... Uz se mi to trochu presrotovalo v hlave za tech par dni, zkusim si stabilizovat svih na tom svem pulsetu... Pokora predevsim... Mam ho docela rada, hraju teprve od cervence, tak to lita jeste vselijak. Pres zimu jsem trenovala v indooru a pokud muzu z jednoho vyletu na drive v lednu soudit, 7 mam na 80 m (let)... pokud si dobře pamatuji... Jsem z toho všeho ještě taková dost zmatená... Cítila jsem se handicapovaná tím, že nemám v bagu delší hole... Ale máte všichni pravdu... Nechám to na trenérce, kdy a jak přesednout na něco jiného. Ona mi určitě bude chtít pomoci. Je zkušená a myslí to se mnou dobře... Tady ten set byl asi jen záchvěv - vidím babské růžové hole... a nejradši bych je měla... Tím se dostávám k tvé druhé otázce - tyhle hole byly z levnygolf za 4000... Takže si asi ty peníze odložím a přidám k nim postupně další, abych pak mohla pořídit nějaké lepší na delší dobu... Asi působím hodně zmateně, ale teď zrovna z toho mám hlavu jak medicimbal... Každopádně moc děkuji! :)
Nenech se mylit, za 4000,- jde koupit pekna vybava z druhe ruky. Takze dobre, ze si to nevzala.

Pokud ti 7i leta 80m, pak si v kategorii <60Mph (prepoctena rychlost hlavy hole driveru), coz je pohoda range na Lady flex.
Tezko samo soudit dle jednoho udaje, ale toto nerika nic o tom, ze by byl treba tuzsi shaft (senior...). Naopak, do techto shaftu netreba se cpat... je to trosku ceska moda hrat tuzsi shafty, ale v realu je to nesmysl.

Pokud chces delsi hul, urcite si ji kup. Nejaky pekny hybrid (cobra, callaway ci taylormade), rekneme 4h ci 5h se hodi. Urcite ladies flex a nedavej za to vice jak 1500,-. Nejlepe u nekoho vyzkouset. Kdyby si byla z Prahy, tak klidne neco pujcim.
 
Za 4000 jde poridit pekna vybava z druhe ruky, co proti tomu muj obyc set za skoro 25 :O Neumim nakupovat asi
 
Za 4000 jde poridit pekna vybava z druhe ruky, co proti tomu muj obyc set za skoro 25 :O Neumim nakupovat asi
No jestli si koupil second hand obycejny set za 25K, pak fakt asi ne :D
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom