Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hole in one!

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Tak co, podařilo se? Nebo jste byli už jen takhle blízko? Že to jde, ukázal teď na Honda Classic Alex Čejka. To měl chlapec asi pak drahý. To je aplaus, panečku. 


Já chci taky. :)
 
Já mám hole in one zatím jen na akademii . Několikrát. Na plátně jednou. Jinak na hřišti nejlépe eagle, nikdy na paru 3. Samozřejmě. Několikrát. Tuším 6x. A ty byly zasloužené. O to více mě těšily než "náhodný" hole in one.
 
Videl jsem live... super. Kdo to byl, co dal 2x hole in one po sobe na te same jamce v jednom turnaji? 
Ja jsem hole in one zahral putterem na minigolfu :) 

Ale uz jsem jednou vyhral na turnaji nearest to pin... 1.2m od fangle. 

Toto asi znate... jak se vyhrat hole in one, kde je prize audi TT 
 
nekdo dal 2x za sebou na Lorete lonsky rok. Ja mam hole in one v Mlade boleslavi na jamce c. 8 z bilych odpalist. pin 184m :)
 
Tak mně už se taky jeden povedl....sice na akademii ale hole in one to byl :)
 
Jaké jsou za hole in one tresty? Pro každého z flajtu šampaňské, pokuta do klubové pokladničky? :) Já jen, jestli když dám někdy v budoucnu hole in one, jestli mám rovnou volat domů, že mě doveze někdo až další den ráno...
 
rika se ze hrac by mel koupit tolik lahvi sampanskeho. na ktere to bylo jamce. takze doporucuji dat na jednicce :D
 
Prvni vec kam volat je asi do pojistovny a sjednat si golfove pojisteni.
Co jsem slysel, tak se plati panak kazdemu v klubovne... tzn. nechodit na masove turnaje!!
 
Hm, takže počet lahví šampaňského dle čísla jamky, kde se zadaří... a musí se to vypít všechno hned v té klubovně? To ten panák vyjde možná lépe - minimálně na ranní bolehlav. Btw. jak to je hole in one, amatérský status a případná cena - občas vidím v cizině, že je na nějakém tříparu auto... profík ok, ale co případně hrající amatér? 
 
Někdo mi říkal, že u H-I-O je to v pohodě. Neptej se mě proč...
 
Myslím že od loňska cena za eso povolena i pro amatéry.
 
Hole in one je vyjimka z pravidel amaterskeho statutu. Vyhra se tedy muze prijmout. V lonskem roce v Ropici byla vyhrana skoda octavia rs.
 
Jj, u jsem si to taky našel, popis je v článku například tu: http://www.golf.cz/novinky/amatersky-status-jak-je-to/, případně v Pravidlech, konkrétně v části Amatérský status, 3-2b, pokud je H-I-O zahráno v rámci normálního soutěžního kola.

Nj, tak to je milé. Ale to hlavní to samozřejmě není. Teda, to musí být pocit, zahrát takovou ránu. Alespoň jednou za život věřím, že je schovaná někde pro každého golfistu. 
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom