Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Hodkovičky

poslusne hlasim, Hodkovicky otevreny!! :)
mam teetimy:
po 27.2. 12:00+14:00
pondelni casy muzu kdyztak upravit dle potreby :)
kdyby se chtel nekdo pridat :)
 
Upraveno moderátorem:
dnes nakonec jen devitka s Jirkou (Helldriver) a Leftym, hriste ve slusne kondici, ale co bychom chteli na konci unora. Hriste uplne plne, vetsinou flighty po 3-4 hracich, takze dost pomale tempo. Hra usla, devitku +2 s jednim outem, jednou jsem odpalil mic a nikdo ho nevidel (takze out) a jeden eagle :)
 
Ten eagle byl opravdu luxusní na 9ce . Drajv na úroveň fangle a lehký čip in z cca 3,5m. I maršál přijel pochválit tu první ránu.:) Málem ho totiž sejmula z bugyny.:p
 
Ten eagle byl opravdu luxusní na 9ce . Drajv na úroveň fangle a lehký čip in z cca 3,5m. I maršál přijel pochválit tu první ránu.:) Málem ho totiž sejmula z bugyny.:p
to bylo vic, minimalne 5m :D
 
Hodkovicky momentalne v nejlepsim stavu v okoli, z toho co jsme hral :) suprove greeny :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
vcera po mesici zase devitka. po destich bez podmaceni, fw i greeny super, ale sotva jsem stihl dohrat, vychazel jsem 19:13, ale i tak po praci super :)
 
Včera pro mě poprvé Hodkovičky, ve flajtu s @Marklar a @DzejBee. Díky za hru kluci a Dzejbeemu za průvodce po hřišti.

Osobní dojem z první návštěvy: Hezké hřiště v Prze, příjemná městská devítka. Pro mě lepší a příjemnější, než Hostivař, trochu horší, než Zbraslav. Hodkovičky mi přijdou jako takový poloviční park, vzrostlé stromy tomu dávají svůj půvab. Jamky se mi líbily, poloostrovní jamka dvě má své kouzlo, byť jsem jí brutálně přepálil. Ferveje ok. Greeny na můj vkus rychlé, tvrdé po nějaké mikroarefikaci, takže mi to vůbec netočilo. Nicméně greeny se mi nějak nelíbily, nevím. Přijdou mi tak nějak nesmyslně tvarované, na to, že to vnímám jako pohodovou městskou devítku, tak nějak divný. Pro mě. Blízká silnice, hukot no a kolemvedoucí stezka a případné kolize při přehodu na devítku s cyklisty atp... člověk si zvykne, je to takové prolínání kultur. :-D Restaurace prima, vaří tam dobře, především ale doporučuji snídaně. Vajíčka ve skle jsou supr. :)
 
Upraveno:
Moje první návštěva, ve flightu s velezkušenými @Helldriver a @ati . Koncepcí je to, podle mě spíš parkové hřiště, celkem náročné na přesnost a to jak díky úzkým fervejím tak přítomnou stezkou. Kvalita za mě super a i cenově mi to přijde fajn. Je pravda, že grýny jsou dost tvarované a navrtání bylo těžké, ale jinak super. Včera mi až na jeden pokus lítaly drivy rovně, takže to nebylo v tomto tak hrozné.
Restaurace fajn, jen poznámka k parkovnému, byť za 20Kč, ale proč, když jsem uhradil fee?
 
Moje první návštěva, ve flightu s velezkušenými @Helldriver a @ati . Koncepcí je to, podle mě spíš parkové hřiště, celkem náročné na přesnost a to jak díky úzkým fervejím tak přítomnou stezkou. Kvalita za mě super a i cenově mi to přijde fajn. Je pravda, že grýny jsou dost tvarované a navrtání bylo těžké, ale jinak super. Včera mi až na jeden pokus lítaly drivy rovně, takže to nebylo v tomto tak hrozné.
Restaurace fajn, jen poznámka k parkovnému, byť za 20Kč, ale proč, když jsem uhradil fee?
Parkovne pry proto, ze si tam drive odkladali auta behaci, bruslari a ostani... nicmene souhlas, ze pro platici fee by to byt nemuselo.
 
Zaregistrovali jste?

---
http://www.golfextra.cz/detail/4377/hodkovicky-pod-palbou-z-mostu-prselo-na-greeny-kameni

Hodně divoké ráno zažili v minulém týdnu v pražských Hodkovičkách. Z místního Branického mostu nad ránem létalo na tréninkové plochy kamení. Nikdo naštěstí nebyl zraněn a ani škoda ve finále nebyla až tak velká. Nešlo přitom o cílený útok, hlavní roli hrál alkohol.
---


Výstřižek.PNG

original fb: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2141278312827021&id=100008346196937
 
No... celkem slusny approach :-/
 
Super umístění pro pražáky z centra. Když je slušný provoz jsem tam od Václaváku za 12 minut. A to je asi jediná výhoda. Namlsaná z hřiště Františkovy lázně - Hazlov, je to v Hodkovičkách "jen" o tom být na hřišti. Dopoledne je fajn, protože často člověku nikdo nedýchá na záda. Negativum? děsivý přechod z 8. na 9. jamku (to se nedá popsat, to se musí zažít) a hluk. Prostě městský randál. ... nicméně... dostupnost je fakt fajn
 
Také se přidám s informací,že na oficiálních stránkách Golf Clubu Hodkovičky se dnes objevil termín pondělí 16.3. , od kterého se hraje na
letní grýny a tedy na klasických 9 jamek. Také je tam uvedeno,že začíná fungovat restaurace pod novým provozovatelem firmou CUGA.;)
 
Také se přidám s informací,že na oficiálních stránkách Golf Clubu Hodkovičky se dnes objevil termín pondělí 16.3. , od kterého se hraje na
letní grýny a tedy na klasických 9 jamek. Také je tam uvedeno,že začíná fungovat restaurace pod novým provozovatelem firmou CUGA.;)
Super :) doufám ze i restaurace bude pod novým majitel dobrá :) v loni jsme tam s moji ženou při návštěvách Prahy hráli. A patří mezi velmi oblíbená hřiště. Takže letos určitě opět navstivime. Budu rad pak za nějaký feedback i na restauraci. A třeba opět dáme společný flight s @NaBednu a nebo i s někým dalším odtud :D
 
Hodkovičky fungují v tuto chvíli ještě trochu omezeně, ale rezervace na webovkách už funguje (nejen telefonem), odbavení stále ještě mezi dveřmi, dnes nefungovaly karty u vjezdu (všichni museli odebírat vjezdové lístky), WC normálně přístupné
hřiště perfektně upravené, v bunkerech ještě nejsou hrábě ale greenkeeper je pravidelně objíždí a uhrabává.
 
Byl jsem nadšen. 600 Kč za 9 jamek v Praze je dle mého zcela v pořádku, káva výborná, stejně jako kyš! Kvalita hracích ploch perfektní. Greeny, byť pocitově chlupatější, jely jako blesk, FW měkké jak peřinka. Designově pestré, nádherná 2ka s greenem v rybníku obehnaným dřevěnými palisádami, kratší 4 PARy umožňující útočit 1. ranou do okolí greenu nebo přímo na něj. Okolní město občas vykoukne v podobě paneláků nebo jeřábů, ale nijak neruší. Byla to paráda, vřele doporučuji.

IMG_0323.jpg
 
Byl jsem nadšen. 600 Kč za 9 jamek v Praze je dle mého zcela v pořádku, káva výborná, stejně jako kyš! Kvalita hracích ploch perfektní. Greeny, byť pocitově chlupatější, jely jako blesk, FW měkké jak peřinka. Designově pestré, nádherná 2ka s greenem v rybníku obehnaným dřevěnými palisádami, kratší 4 PARy umožňující útočit 1. ranou do okolí greenu nebo přímo na něj. Okolní město občas vykoukne v podobě paneláků nebo jeřábů, ale nijak neruší. Byla to paráda, vřele doporučuji.

Zobrazit přílohu 11546
To mě moc těší,že se Vám v Hodkovičkách líbilo,hřiště se už dostává do kondice,ještě trochu uválcovat a vyhladit grýny a Sunsety a spolhry mohou začít.
Možná to @mkopcak víš,možná ne,ale Hodkovičky i Hořehledy tvořil stejný architekt,a to pan J.Velden.Párkrát jsem si s ním zahrál,tak jsme si o tom i povídali.V poslední době často přemýšlím o tom,že ta 9 jamka k mostu,začíná být tím zvýšeným pohybem lidí po stezce a u Vltavy docela nebezpečná.
Samozřejmě před x lety tam takový hukot nebyl,ale začíná to tam být rušnější a rušnější.Škoda,že se nedá ta jedna jamka dodělat směrem po linii hřiště,protože tam už vystavěli footgolfový areál.Bylo by to celé takové uzavřenější i když by to kolem více proudilo.Docela nedávno se rozjela výstavba
za železničním valem,byla tam dlouho uzavírka(od povodní) a trochu to pozměnilo panorama výhledů z fervejí.Ale na to naše pinkání,celkem fajn😁:up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom