Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Hodkovičky

Možná to @mkopcak víš,možná ne,ale Hodkovičky i Hořehledy tvořil stejný architekt,a to pan J.Velden.

Vim to velmi dobre, protoze Horehledy ve skutecnosti existuji z casti jen diky tomu, ze kdysi davno tchan nezrealizoval jeden z obchodu, jehoz soucasti melo byt prave spoluvlastneni Hodkovicek:)
 
Vim to velmi dobre, protoze Horehledy ve skutecnosti existuji z casti jen diky tomu, ze kdysi davno tchan nezrealizoval jeden z obchodu, jehoz soucasti melo byt prave spoluvlastneni Hodkovicek:)
A tak,Já to spíš myslel po té stránce určité podobnosti obou hřišť,a že časem opravdu zrají.Nebylo to myšleno dotknout se vlastnických vztahů.:)
 
A tak,Já to spíš myslel po té stránce určité podobnosti obou hřišť,a že časem opravdu zrají.Nebylo to myšleno dotknout se vlastnických vztahů.:)

Já to tak ani nevzal a máš pravdu - podobnost tu určitě je, byť mají Hodkovičky slušný náskok:).
 
V poslední době často přemýšlím o tom,že ta 9 jamka k mostu,začíná být tím zvýšeným pohybem lidí po stezce a u Vltavy docela nebezpečná.
Samozřejmě před x lety tam takový hukot nebyl,ale začíná to tam být rušnější a rušnější.Škoda,že se nedá ta jedna jamka dodělat směrem po linii hřiště,protože tam už vystavěli footgolfový areál.Bylo by to celé takové uzavřenější i když by to kolem více proudilo.
Ta devátá jamka je fakt zvláštní. Když jsem byl nedávno na hřišti poprvé, byl jsem rád, že jdu s místním členem. Nejsem si jistý jestli bych ji vůbec našel.
 
Ta devátá jamka je fakt zvláštní. Když jsem byl nedávno na hřišti poprvé, byl jsem rád, že jdu s místním členem. Nejsem si jistý jestli bych ji vůbec našel.
Máš pravdu,provoz na stezce a u Vltavy tu jamku docela odřízl od celku a nejen že je trochu mimo,ale zdá se mi,že korzující lidé podél Vltavy,několik metrů před odpalištěm ve směru rány,to není nic moc pocit.Ale zase si můžeš vyzkoušet ránu,jako když kolem profíka na PGA stojí ten koridor diváků. ;)
 
Já jsem drajv umístil elegantně mezi bunkry na levé straně :) , ale spoluhráč ho poslal nad hlavou nějakého chodce do Vltavy, musím říct, že mi zatrnulo:rolleyes: .
Pokud jde o diváky na PGA to jsou u mně šílenci bez pudu sebezáchovy:). Profík neprofík před odpalujícího hráče bych si fakt nestoupnul. I mistr tesař se občas utne.
 
korzující lidé podél Vltavy,několik metrů před odpalištěm ve směru rány,to není nic moc pocit
Souhlas! Obzvlášť pro mě, kterej hraje doleva a má šlajzy doleva, to je fakt o strach. Vždycky čekám, až tam nikdo nebude, protože to je fakt o průser. Nechápu, proč tam není síť, jako je na 6 (i když jen krátká). Je mi záhadou, že tam ještě žádnej "headshot" neproběhl. 🙈
 
dnes byly Hodkovičky příjemné, ačkoli byl sváteční den
vše vzorně upraveno :up:
připojuji momentku od bílého odpaliště 6.jamky (podél Vltavy)
 

Přílohy

  • 18883D3B-B1A8-4841-AD59-976EE3D39695.jpeg
    18883D3B-B1A8-4841-AD59-976EE3D39695.jpeg
    148,2 KB · Zobrazení: 308
pro zajímavost nejlepší výsledky na jamkách (v rámci Hodkovičky Tour 2019)

Score Card s nejlepšími jamkami:

1. jamka 3
2. jamka 2
3. jamka 5
4. jamka 3
5. jamka 3
6. jamka 3
7. jamka 3
8. jamka 5
9. jamka 3

92B33042-092F-4208-AF4C-9E8974D3B96C.jpeg
 
dnes Hodkovičky opět v plné kráse - provalergiky bude ale nepříjemné, že odkvétajíci stromy vypouští do vzduchu mraky alergenů :(
 

Přílohy

  • BA8D2129-43DB-4EAB-99F1-8805C3CAF780.jpeg
    BA8D2129-43DB-4EAB-99F1-8805C3CAF780.jpeg
    182,9 KB · Zobrazení: 267
Tento pátek v 10,00 - kdyby se chtěl někdo přidat na rychlou devítku ( tím myslím, mám čas do 11,30 abych to dohrál :) )
 
@NaBednu klidně se přidej, mám rezervaci přesně v 10,00 - nemohu ti odpovědět, protože mi to hlásí, že soukromá zpráva je uzamčena pro odpovědi :)
 
Rád bych šel tento čtvrtek dopoledne, čas mi je jedno. Ještě jsem Hodkovičky nehrál. Přidá se někdo?
 
Tak jsem to zkontroloval a hrálo se na letní greeny. Zimní už jsou nachystaný a vypadají zase hratelně.
 
Už jste četli v březnovém čísle Golf Digest C&S?
600CDB52-9FE0-4C71-88FE-5D32C593AA61.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom