Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hodinky

No páni! 👍 Hele a to ty prťavý čísílka přečteš? Já ti mám pocit, že bych potřebovala cifernik zvící kostelních hodin :eek:
Tak zaleží na tom, jak má dlouhé ruce 🤭
Ale může si nastavit ciferník, aby ukazoval jen hodiny a minuty ;)
 
No páni! 👍 Hele a to ty prťavý čísílka přečteš? Já ti mám pocit, že bych potřebovala cifernik zvící kostelních hodin :eek:
Zas tak mrňavý nejsou 😁(jsou pánský)
DSC_2046.JPG
 
Heled, oni maji komplet mapy hrist? Jeste mi napis, ze tam jsou i prednahrana hriste a jsou moje tez!! 😍
Jsou to v podstatě Fenix6, takže mají nahraná téměř všechna hřiště světa (stejně jako např. S62), z golfových funkcí chybí oproti S62 prakticky jen Virtual Caddy (nápověda holí) - pokud se tedy nemýlím.
 
Heled, oni maji komplet mapy hrist? Jeste mi napis, ze tam jsou i prednahrana hriste a jsou moje tez!! 😍
Prej jo 😁.
 
A je to dotykove nebo tlacitka?
Tlačítka, pro sport výhodnější, než patlat display.
Jinak, transreflexní displej - tudíž na sluníčku lépe čitelné, než OLED, jen je třeba počítat s tím, že barvy nejsou „zářivé jako naše budoucnost” 😉
 
Tlačítka, pro sport výhodnější, než patlat display.
Jinak, transreflexní displej - tudíž na sluníčku lépe čitelné, než OLED, jen je třeba počítat s tím, že barvy nejsou „zářivé jako naše budoucnost” 😉
To je asi stejny display jak S60, ne?

No zajimave... a lze na mape hriste namerit bod, kdyz neni dotyk?
 
a lze na mape hriste namerit bod, kdyz neni dotyk?

To na hodinkách reálně a fakticky používáš?
 
To na hodinkách reálně a fakticky používáš?
Jj, merim si obcas kam chci cca hrat. Na to ty mapy jsou imho bezva.
typicky, kdyz chci zkusit zkratku pres vodu 😀
 
To na hodinkách reálně a fakticky používáš?
I já na S62. ;)
Většinou potřebuju z týčka dlouhou rovnou, ale někdy se ti to fakt hodí. Třeba když dáš na pětiparu super drajv (50-80 metrů před sebe :rolleyes:) a druhou ranou jsi chtěl jít přes vodu, tak si to k té vodě druhou chceš najednou přicvrnknout. A kousek za dámským odpalištěm kolíky ještě nejsou... ;)
 
Jj, merim si obcas kam chci cca hrat. Na to ty mapy jsou imho bezva.
typicky, kdyz chci zkusit zkratku pres vodu 😀
No, tak daleko jsem se zatím s hodinkama nedostala, měřím laserem. ;)Ale mám návod 😁, jestli je to teda něco k tomu na co se ptáš....
DSC_2146.JPG
DSC_2148.JPG
 
Diky @Dana, pomohlo moc. Nasel jsem si nejake video tutorialy, abych mel jasno.
Fenix 6&co neumi namerit presny bod na mape... umi zobrazovat kruznice od mista, kde clovek stoji, coz umozni vytusit kde je jaka vzdalenost na mapce (proto se nastavuje jen 2mi tlacitky a nikoliv 4mi, coz by clovek asi cekal). Uskali v tomto zjednoduseni ale je, ze clovek nasledne nevidi presnou vzdalenost rany nasledujici (resp. vzdalenost na stred greenu z planovaneho mista dopadu).

Dale jsem se kouknul na to, co presne dela ta nova funkce virtual caddy a popravde mi to prislo celkem zajimave.

Long story short... Delty asi nekoupim, byt mi to je strasne sympaticke, neb mam rad takticke hovadiny vseho druhu, a libila by se mi i funkce obecnych map nebo onen chybejici mp3 prehravac, co nemaji approache. Ale asi zvitezi maximum golfoveho mozneho a dotykove ovladani... navic za mene penez. Jeste to neni uplne final, ale uz jsem hodne blizko nakupu. :D
 
To potvrzeni hole lze vypnout.
Jinak souhlas, ze na S60 si clovek musi trosku zvyknout, a pak je to super.
Jen me mrzi, ze zmizela statistika “idealni hry”, tedy kombinace nej vysledku kazde jamky.

Jak casto se stane, ze to nezaregistruje uder?
To potvrzení hole jde určitě vypnout? Na nic se neptají a další ránu MĚŘÍ opět jako novou ...? Dík. A na novou jamku přecházejí bud automaticky samy nebo je možné "potáhnout" display, aniž by bylo nutné mačkat tlačítka? Dík.
 
Potvrzeni lze vypnout (resp. nezapnout). Ten zbytek jsem moc nepochopil co myslis.
 
To potvrzení hole jde určitě vypnout? Na nic se neptají a další ránu MĚŘÍ opět jako novou ...? Dík. A na novou jamku přecházejí bud automaticky samy nebo je možné "potáhnout" display, aniž by bylo nutné mačkat tlačítka? Dík.
No rad bych se zeptal, jak spolehlivě funguje na S60/S62 autoshot zaznamenání rány a zda lze ránu "spustit ručne" pokud ji nezaznamená, abych znal její délku. Podle manuálu to na S40/S42 jse, ale na S62/S62 to menůžu v manuálu najít.

S40:
Ruční přidávání úderů Pokud zařízení úder nedetekuje, můžete jej přidat ručně. Úder je nutné přidat z místa nezdařeného úderu. 1 Stiskněte tlačítko. 2 Vyberte možnost Posledni uder > Pridat uder. Hraní golfu 3 3 Vyberte možnost a můžete zahájit nový úder z aktuální polohy.
S60:
??????
 
No rad bych se zeptal, jak spolehlivě funguje na S60/S62 autoshot zaznamenání rány a zda lze ránu "spustit ručne" pokud ji nezaznamená, abych znal její délku. Podle manuálu to na S40/S42 jse, ale na S62/S62 to menůžu v manuálu najít.

S40:
Ruční přidávání úderů Pokud zařízení úder nedetekuje, můžete jej přidat ručně. Úder je nutné přidat z místa nezdařeného úderu. 1 Stiskněte tlačítko. 2 Vyberte možnost Posledni uder > Pridat uder. Hraní golfu 3 3 Vyberte možnost a můžete zahájit nový úder z aktuální polohy.
S60:
??????
Normalni rany prida vzdy ok.
Problem jsou male chipy a pripadne vice ran ze stejneho mista.

Manualni pridani nelze na hodinkach, az pote v appce. V realu zadny problem. Clovek to vubec neresi a vecer se koukne do appky a poopravi pripadne chybky.
 
Normalni rany prida vzdy ok.
Problem jsou male chipy a pripadne vice ran ze stejneho mista.

Manualni pridani nelze na hodinkach, az pote v appce. V realu zadny problem. Clovek to vubec neresi a vecer se koukne do appky a poopravi pripadne chybky.
Na S60 lze přímo na místě v hodinkách ránu přidat. Je to v menu golfu (jak se upravuje skore na jamce), zelená ikonka. Poklepeš, potvrdíš, ze z toho místa, jaká hůl a jdeš.
 
Tak jsem koukal a fakt to tam uz je. Prima. Treba to nekdy clovek vyuzije.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom