Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hodinky

Něpanimaju 🤦‍♀️
Odpověděl TI, že ty hodinky se safírovým sklem doporučuje( jsou cajk), a přes aplikaci GARMIN FACE IT jde stáhnout z obchodu pro různé systémy( android, IOS,..) si můžeš nastavit vzhled hodinek podle sebe.( tzn na golf i různé tváře ciferníků)
 
@Dana a takhle si pak můžeš v Garmin Golf aplikaci prohlédnout svou „oblíbenou” jamku vč. historie všech úderů 😉

041B6B44-AD91-48FD-9401-3FC2496648D6.jpeg
 
Jen me mrzi, ze zmizela statistika “idealni hry”, tedy kombinace nej vysledku kazde jamky.
Nezmizela. V appce jsem to teda nenašel, ale v PC to je. Pod skorkartami. ;)
 
Hej, znalci! Potřebuju si nutně udělat radost. Velkou. Co mi k tomu řeknete?
Dančo, čím větší radost, tím lepší... ;)
 
Dančo, čím větší radost, tím lepší... ;)
Tak to by asi sponzor neschválil 🙈
 
@jan co s tím safirem? Solar chápu. 🤨
Safír - safírové sklo. Velice tvrdé se stupněm tvrdosti 9 (diamant tvrdost 10), tudíž velice těžko poškrábatelné.
 
Safir se vzdy hodi a solar je blbost. Fenix je cajk i na golf 👍😉
Já mám třeba už druhé Fénixy dohromady za 4 roky s normálním sklíčkem a neměl jsem na nich nikdy ani škrábanec, tak myslím, že zas až taková nutnost to nebude (ale jasně, to safírové na škodu není). Jen dodám, že je fakt moc nešetřím a konstrukci jsem používáním otestoval docela důkladně 😀
@jan co s tím safirem? Solar chápu. 🤨
Safírové sklíčko toho vydrží víc, než tvrzené sklo, co je v té základnější verzi. (I když podle mě tam ten rozdíl nebude až takový. Zvlášť při hlavním využití na golf.
 
Já mám třeba už druhé Fénixy dohromady za 4 roky s normálním sklíčkem a neměl jsem na nich nikdy ani škrábanec, tak myslím, že zas až taková nutnost to nebude (ale jasně, to safírové na škodu není). Jen dodám, že je fakt moc nešetřím a konstrukci jsem používáním otestoval docela důkladně 😀

Safírové sklíčko toho vydrží víc, než tvrzené sklo, co je v té základnější verzi. (I když podle mě tam ten rozdíl nebude až takový. Zvlášť při hlavním využití na golf.
Dík. Konečně rozumná řeč 😁.
 
Já mám třeba už druhé Fénixy dohromady za 4 roky s normálním sklíčkem a neměl jsem na nich nikdy ani škrábanec, tak myslím, že zas až taková nutnost to nebude (ale jasně, to safírové na škodu není). Jen dodám, že je fakt moc nešetřím a konstrukci jsem používáním otestoval docela důkladně 😀

Safírové sklíčko toho vydrží víc, než tvrzené sklo, co je v té základnější verzi. (I když podle mě tam ten rozdíl nebude až takový. Zvlášť při hlavním využití na golf.
Ja mam na S60 folii... mj. Ska maji display zapusteny, zase s dotykem... nekdy pro zlost.
Obecne kdyz safir koupit lze, tak to beru. Ale vec kazdeho soudruha a samo i ceny.

Btw. tvuj nick souvisi s jednou nejmenovanou hodinkovou manufakturou? :)

Abych pridal dilemata... zvazuji koupi S62 a prodej S60... S62 mi prijdou ideal, ALE jako na potvoru neumi mp3ky :(. Fakt pro zlost... hloupa Viva za pulku to umi. Vzdy ty golf modely necim zazdi... minule S60 nemeli Garmin Pay v dobe, kdy to mela uz i pet lahev od coly. 🤪
 
To potvrzeni hole lze vypnout.
Jinak souhlas, ze na S60 si clovek musi trosku zvyknout, a pak je to super.
Jen me mrzi, ze zmizela statistika “idealni hry”, tedy kombinace nej vysledku kazde jamky.

Jak casto se stane, ze to nezaregistruje uder?
Sem tam nezaregistruje lehký čip a nezná "To si vem" :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Pro ty co si neumí vybrat hodinky na golf, tyto věčné vděčné multifunkční a budete si jisti, že budete unikátní .
0D86F207-1AD6-4CD5-BD96-3FD0E052D120.jpeg
 
Já mám třeba už druhé Fénixy dohromady za 4 roky s normálním sklíčkem a neměl jsem na nich nikdy ani škrábanec, tak myslím, že zas až taková nutnost to nebude (ale jasně, to safírové na škodu není). Jen dodám, že je fakt moc nešetřím a konstrukci jsem používáním otestoval docela důkladně 😀

Safírové sklíčko toho vydrží víc, než tvrzené sklo, co je v té základnější verzi. (I když podle mě tam ten rozdíl nebude až takový. Zvlášť při hlavním využití na golf.
Tak už mám hračku. 🙂 Garmin Tactix Delta. (když mě přestanou bavit, tak je dostane syn, který dělá airsoft... 😁)
 
Tak už mám hračku. 🙂 Garmin Tactix Delta. (když mě přestanou bavit, tak je dostane syn, který dělá airsoft... 😁)
Gratuluji, to jsou jedny z nejlepších, hodnoceno garministy. Tady jsou nej ciferníky.
261BCBA3-0A35-49E1-B860-34606FE0152F.jpeg


723FBEAB-2051-47B9-99C6-44CDF66B87C4.jpeg
 
Tak už mám hračku. 🙂 Garmin Tactix Delta. (když mě přestanou bavit, tak je dostane syn, který dělá airsoft... 😁)

Jsou krásné. Ok, chápu. Za všechno, co jsem ti kdy i nevědomky provedl a dovolil si případně nesouhlasit - se omlouvám. Rozkaz, pane. Teda paní. Pane. Služebníček. :)

Btw. proč nakonec tyto?
 
Jsou krásné. Ok, chápu. Za všechno, co jsem ti kdy i nevědomky provedl a dovolil si případně nesouhlasit - se omlouvám. Rozkaz, pane. Teda paní. Pane. Služebníček. :)

Btw. proč nakonec tyto?
Protože Alza měla black friday a tak vyšly stejně jako jiný, "obyčejnější". Když už, tak jsem nechtěla jen čistě golfové. Tyhle umí všechno možný, golf, platit, muziku, oxymetr, všechny notifikace z telefonu, ... včetně ovládání hovorů, sice telefon pak musím vzít do ruky, ale přijmout a odmítnout hovor můžu na hodinkách. I odpovědět na sms na nich můžu. U těch ostatních vždycky něco chybělo. (a navíc byly tak trochu místo kytky od manžela ;))
 
Tak už mám hračku. 🙂 Garmin Tactix Delta. (když mě přestanou bavit, tak je dostane syn, který dělá airsoft... 😁)
No páni! 👍 Hele a to ty prťavý čísílka přečteš? Já ti mám pocit, že bych potřebovala cifernik zvící kostelních hodin :eek:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom