Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hodinky

Které Garminy máš? Já mám S4 a upřímně ani nevím, jestli to nějakou takovou funkci má.
Fenix6 a ApproachS20.
 
Máte už své Hole In One?
Ne? Tak honem, za chvíli už nebudou 🤭

 
Malé doplnění jak ukazují dobíjení Fenix-solar, sice dle majitele pouze cca 2%,/den , ale i to je pokrok.

D90C8EB3-07BA-4FA6-85F1-5D192FCE1DC3.jpeg
 
Mj. Gerald Genta patri mezi nejvetsi legendy designu hodinek... Audemars Piguet nebo i Patek Philippe
Pravda, když jsem se dopátral nějaké ceny, tak asi zůstane u chtění :rolleyes:
 
Pravda, když jsem se dopátral nějaké ceny, tak asi zůstane u chtění :rolleyes:
A ver, ze ty jeho designy u AP ci PP stoji jeste o dost vice...

Tady to vypada i na zajimavy stroj s jumping hour komplikaci... tzn. kazdych 60 minut dojde k odpalu "rucicka preskoci zpet na 0" a v micku se nastavi nove cislo (hodiny).
 
Ja som stará škola a hodinky odkladám len v posteli. Preto ich mám niekoľko na rôzne príležitosti. Hodiniek, nie postelí :) Posteli som mal viacero za mlada a skoro ma to zničilo - tak teraz som už starý "mlado"ženáč a posteľ mám len jednu. Aj manželku.



Ale hodiniek mám 8 kusov (myslím náramkové a nie babkine kukučky) a paradoxne najmenej spokojný som s tými skoro najdrahšími ktoré vlastním. TAG HAUER ma sklamali a automaty zrejme nie sú pre mňa aj keď stáli ako moja motorka. A nie sú vhodné ani na golf. Mám aj keramické RADO, ktoré sú na batérie a veľmi dobre odolávajú poteniu ale zas dizajn je elegantný a antišportový 😄



Na golf mám Garmin Approach S60 ale ich výdrž je biedna. No inak svoju úlohu inak plnia dobre a na ihrisku pomáhajú.
Ale stále sa pozerám po hodinkách do práce a do spoločnosti, ktoré ma budú spájať s mojou golfovou vášňou a nebudú to hodinky za 30 tisíc (€) a dokonca ani za 3 tisíc. Mali by to byť klasické analógy a kľudne od bežnej módnej značky, ale nech majú nejaký golfový motív alebo funkciu. Máte nejaké tipy?

Tieto sú síce pekné ale sú to "iba" smarty a zas TAGy. Okrem toho tá cena za obrandované Garminy or TomTomy je ustrelená:
https://www.tagheuer.com/us/en/smar...tag-heuer-connected/45-mm/SBG8A82.EB0206.html


Celkom sa mi pozdávajú tieto "konfekčné"
https://hookandgaff.com/collections/golf-collection

Tieto britské majú dokonca 4 modelové rady a v rôznych farebných prevedeniach ciferníka aj materiálu náramku.
https://www.etiqus.co.uk/shop/sport-tour




PS:
Škoda že sa už nerobia takéto kúsky 😍
https://www.worthpoint.com/worthopedia/fossil-golfer-watch-vintage-golf-1911551006
 
chces rict, ze TAGHEUER jsou Garminy s jinym napisem? April uz byl :)
Garmin nema Androidy :)

Ty Tagy uplne spatne nejsou.
 
Škoda že všetci reagujete na najmenej podstatnú časť môjho príspevku 😂
Myslel som to obrazne: že TG urobil hodinky ktoré dokážu skoro to čo GARMIN a btw ani by som sa nedivil keby ten SW pre nich robili.

Ale ako som písal - nehľadám Smartwatch ale klasiku s golfmotivom alebo niečo módne do spoločnosti mimo greeny 😉
 
Škoda že všetci reagujete na najmenej podstatnú časť môjho príspevku 😂
Myslel som to obrazne: že TG urobil hodinky ktoré dokážu skoro to čo GARMIN a btw ani by som sa nedivil keby ten SW pre nich robili.

Ale ako som písal - nehľadám Smartwatch ale klasiku s golfmotivom alebo niečo módne do spoločnosti mimo greeny 😉
Tak ono golfovych quartz hodinek prilis mnoho neni... ono kdo a proc by to kupoval.
Ja jsem ale moc nepochopil, co ze vlastne hledas.

Jinak cena TH Connected je, jaka je... ono proc by mela byt jina. Cena strojku popravde neni u hodinek do temer 100K prilis urcujici. Zpracovane jsou na urovni a znacek maji. :)
 
Pořídil jsem si Garmin S60 a byl jsem z nich napřed trochu rozpačitý, po každé ráně chtěly potvrdit hůl, kterou jsem odehrál :( Vše začalo fungovat normálně až v momentu kdy jsem pořídil čidla na hole Garmin Approach CT 10. Po dohrání jamky jen potvrdím výsledek, trestné rány hodinky nepoznají :cool: Celá hra včetně statistiky a historie se potom zobrazí v mobilu v aplikaci Garmin golf. V Garminu hned vědí jak hraju blbě a co mám víc trénovat aby se zlepšil, někdy i pochválí :) Teď si myslím, že vše funguje jak má jen na začátku sezón musím v čidlech preventivně vyměnit baterky. :cool:
 
Pořídil jsem si Garmin S60 a byl jsem z nich napřed trochu rozpačitý, po každé ráně chtěly potvrdit hůl, kterou jsem odehrál :( Vše začalo fungovat normálně až v momentu kdy jsem pořídil čidla na hole Garmin Approach CT 10. Po dohrání jamky jen potvrdím výsledek, trestné rány hodinky nepoznají :cool: Celá hra včetně statistiky a historie se potom zobrazí v mobilu v aplikaci Garmin golf. V Garminu hned vědí jak hraju blbě a co mám víc trénovat aby se zlepšil, někdy i pochválí :) Teď si myslím, že vše funguje jak má jen na začátku sezón musím v čidlech preventivně vyměnit baterky. :cool:
To potvrzeni hole lze vypnout.
Jinak souhlas, ze na S60 si clovek musi trosku zvyknout, a pak je to super.
Jen me mrzi, ze zmizela statistika “idealni hry”, tedy kombinace nej vysledku kazde jamky.

Jak casto se stane, ze to nezaregistruje uder?
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Hej, znalci! Potřebuju si nutně udělat radost. Velkou. Co mi k tomu řeknete?
Jestli si budeš kupovat , tyto dražší garminý, tak si je kup pouze s safírem sklem , ušetříš si budoucí nepříjemnosti s poškrábaným sklem, nemusíš na to nic lepit, zhoršuje to dotyk.
Třeba tyto:


 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom