Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hodinky

alda

Guru fóra
Tak jsem dnes opravil moje hodinky TomTom Golfer 2 (spadly mi na zem)

1577659627394.png


Dival jsem se na jejich web a vidim, ze nejsou uz k dipozici. Bude nova verze? Celkem mi vyhovovaly a zvykl jsem si na ne.

Ted k dotazu. Nejvetsi vyhodu vidim v tom, ze jsem si mohl svoje hry stahnout z jejich webu ve formatu JSON a dale se s tim hrat (udelat prehledy)
Nevite o nejakem dalsim systemu, ktery by mel interface a mohl jsem si stahnout moje hry?

Nejradeji bych chtel opet nejake hodinky nebot se mi nechce ondit s telefonem :)
 
Na ebay jich je několik na prodej.
 
A tady je mají skladem (alespoň podle info na webu)
 
otazka je ci vubec kupovat tuto firmu nebot jsem se ptal na tomtomu a uspali pred rokem vyvoj a dale asi nic nebude, uz jen udrzuji pri zivote stavajici model

kdyz pouziju iWatch s telefonem, umi iWatch automaticky zaznamenat uder (svih)?
 
otazka je ci vubec kupovat tuto firmu nebot jsem se ptal na tomtomu a uspali pred rokem vyvoj a dale asi nic nebude, uz jen udrzuji pri zivote stavajici model

kdyz pouziju iWatch s telefonem, umi iWatch automaticky zaznamenat uder (svih)?
Mě ta vazba "hodinky-mobil" nepřijde moc efektivní. Pokud máš telefon v bagu a pak někde v v "kopru" či lese hledáš míček nebo se vzdálíš od bagu na víc jak cca10m (např. velký grýn), tak to spojení přes BT už nefunguje.
A že by iWatch uměly automaticky zaznamenat úder jsem neslyšel. Ale třeba by to nějaká appka, která by využívala akcelerometr uměla.
 
Mě ta vazba "hodinky-mobil" nepřijde moc efektivní. Pokud máš telefon v bagu a pak někde v v "kopru" či lese hledáš míček nebo se vzdálíš od bagu na víc jak cca10m (např. velký grýn), tak to spojení přes BT už nefunguje.
A že by iWatch uměly automaticky zaznamenat úder jsem neslyšel. Ale třeba by to nějaká appka, která by využívala akcelerometr uměla.

Golfpad umí už par měsíců fungovat jen na hodinkách. Mobil je pořád potřeba, ale ne během hry. Zatím jsem to nezkoušel.
Zaznamenávat úder to neumí určitě.
Ale jak jsem viděl u @honza62 moc to nefunguje ani na garminu...
 
Ale jak jsem viděl u @honza62 moc to nefunguje ani na garminu...
Mě to s garminy funguje celkem spolehlivě, na plné rány prakticky 100%. Občas to nevezme nějaký ten krátký a měkce zahraný čip. Ale to je tak 1-2 údery za kolo a s tím žít můžu ;)
 
Golfpad umí už par měsíců fungovat jen na hodinkách. Mobil je pořád potřeba, ale ne během hry. Zatím jsem to nezkoušel.
Zaznamenávat úder to neumí určitě.
Ale jak jsem viděl u @honza62 moc to nefunguje ani na garminu...
videl jsem to na jejich webu.. psali o tom, ze je to mozne od verze Golf Pad version 13.0
 
Mě to s garminy funguje celkem spolehlivě, na plné rány prakticky 100%. Občas to nevezme nějaký ten krátký a měkce zahraný čip. Ale to je tak 1-2 údery za kolo a s tím žít můžu ;)
Musím říct, že prvních pár jamek jsem to na Beřovicích mačkal jestě jak varhany. Pak si to sedlo, hlavně u mě v hlavě a bylo to super. Funguje to, jsem moc rád
 
Musím říct, že prvních pár jamek jsem to na Beřovicích mačkal jestě jak varhany. Pak si to sedlo, hlavně u mě v hlavě a bylo to super. Funguje to, jsem moc rád
Chceš říct, že po každé jamce tam nemusíš zapisovat/upravovavat kolik si zahrál? Protože to si pamatuju ze jsi dělal...
 
tak jsem chtel vyzkouset dnes Golf Pad (nebot maji export vysledku) a zjistil jsem, ze ze 3 hrist tam maji jedno ... :)
Která tam nejsou? Asi něco v AT?
Ja zatím narazil jen na chybějící Hrádek v CZ..
 
Chceš říct, že po každé jamce tam nemusíš zapisovat/upravovavat kolik si zahrál? Protože to si pamatuju ze jsi dělal...
Já dohraju jamku a cestou na další odpaliště jen potvrdím či upravím výsledek, zadám počet patů a zda jsem z týčka trefil fervej nebo minul vlevo/vpravo - vše to skáče automaticky, nic nemusíš hledat. Pokud ale nechceš statistiky, tak je prostě vypneš a pak nemusíš zadávat nic.
Někdo si to píše do notýsku, někdo do skórky (po odevzdání nemá pak nic), někdo do mobilu, někdo do hodinek a spousta lidí na statistiky kašle.
 
Která tam nejsou? Asi něco v AT?
Ja zatím narazil jen na chybějící Hrádek v CZ..
taky tam nebyly kombinace na Kacove, ktere se hraji
 
taky tam nebyly kombinace na Kacove, ktere se hraji
Tam jsem nebyl takže to je klidně možné. Když takhle na něco narazím, píšu jim...
 
Tam jsem nebyl takže to je klidně možné. Když takhle na něco narazím, píšu jim...
A funguje to? Ja mel snahu to dodelat, ale bylo to na me uz moc. Tak jsem to vzdal
 
A funguje to? Ja mel snahu to dodelat, ale bylo to na me uz moc. Tak jsem to vzdal
Jak kdy. Hořehledy nakonec opravili. První jamku, nadvakrát.
Teď jsem koukal, že po prenormovani to pocita blbe hraci HCP, ale to už jsem neřešil.
 
Já dohraju jamku a cestou na další odpaliště jen potvrdím či upravím výsledek, zadám počet patů a zda jsem z týčka trefil fervej nebo minul vlevo/vpravo - vše to skáče automaticky, nic nemusíš hledat. Pokud ale nechceš statistiky, tak je prostě vypneš a pak nemusíš zadávat nic.
Někdo si to píše do notýsku, někdo do skórky (po odevzdání nemá pak nic), někdo do mobilu, někdo do hodinek a spousta lidí na statistiky kašle.
Přesně tak. Trvá to jen pár vteřin, jen se tím člověk musí proklikat. Další super věc, zvláště teď v zimě když aspoň já hraju v rukavicích, žádné sundávání, jen pomackat tlačítka
 
Mě to s garminy funguje celkem spolehlivě, na plné rány prakticky 100%. Občas to nevezme nějaký ten krátký a měkce zahraný čip. Ale to je tak 1-2 údery za kolo a s tím žít můžu ;)
Které Garminy máš? Já mám S4 a upřímně ani nevím, jestli to nějakou takovou funkci má.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom