Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hodinky Garmin vs TomTom. Které jsou lepší?

Lukas

Aktivní člen
Klub
Marina Praha
HI (HCP)
8,5
Zajímal by mě rozdíl mezi GPS hodinkami od Garminu a Tom Tomu, má někdo reálné zkušenosti s oběma značkami?
Hlavně mě zajímá rozdíl v přesnosti měření a případně v jednoduchosti ovládání.
Mám zkušenost s Garmin S1, jednoduché na ovládání a celkem přesné, ale vzhledově se mi líbí i Tom Tom, jen by mě zajímalo to ovládání na řemínku, ovládá se to tím pohodlně?
 
Zajímal by mě rozdíl mezi GPS hodinkami od Garminu a Tom Tomu, má někdo reálné zkušenosti s oběma značkami?
Hlavně mě zajímá rozdíl v přesnosti měření a případně v jednoduchosti ovládání.
Mám zkušenost s Garmin S1, jednoduché na ovládání a celkem přesné, ale vzhledově se mi líbí i Tom Tom, jen by mě zajímalo to ovládání na řemínku, ovládá se to tím pohodlně?
Na TOMTOM zapomen, garmin je TOP.
Osobni zkusenost.
 
Na TOMTOM zapomen, garmin je TOP.
Osobni zkusenost.

Šlo by to trochu rozvést? Po TomTom jsem taky hodně koukal, resp. po TomTom Gofler 2.

Hlavně mě zajímá rozdíl v přesnosti měření a případně v jednoduchosti ovládání

Mám jen reálnou zkušenost s Garmin vivoactiv 2, popsal jsem jí tady, viz Garmin Vivoactive (Optic)
 
S TomTom zkušenosti nemám. Mám Garmin S20 a zatím spokojenost. Jednoduché ovládání, přehledné a pravidelně aktualizovaná hřiště (zimní greeny)
 
Měl jsem Garmin S1-jednoduché ovládání, přesné měření. Teď mám TomTom ovládání je taky jednoduché, v přesnosti jsem nenalezl zásadní rozdíly - nám i laserový měřiče, ten je asi úplně přesný. Popravdě všechna ta měření beru jako informaci, která nemá vliv na kvalitu mé hry . Určitě se nemusíš bát ovládání na pásku, neměl jsem s tím nikdy problém.
 
podle kolegy, co se v tom vyzna :)
TomTom Golfer 2 na bezne pouziti super, pocitaji kazdy svih jako ranu, velmi caste aktualizace, nizsi cena nez Garminy
Garmin s6 aproach- vymazlene, dotykovy displej, daji se synchronizovat s mobilem ( nahradi tim i smartwatchky), zhruba stejny pocet hrist jako v TomTomech, ne tak caste aktualizace, podle kolegy az mozna zbytecne moc funkci, co jsem si vsimla i ja v praci, kupuji je vyslovene "hracickove" :)
 
Tak nakonec teda asi zůstanu u Garminu. Sice mi aktuální S1 vyhovují, ale při hledání jsem narazil na Garmin fénix 3 a vypadají moc pěkně. Už jsem je viděl i naživo a musím uznat, že se vážně povedly.
 
Me informace a zkusenosti jsou uz obsolete. V dobe kdyz jsem vybiral ja mel tomtom zalostne pokryti.
Aktualne mam Vivoactive 1, ktere jsou v pohode, hlavne lehke a nenapadne.

Nicmene autotrack novych modelu me dost laka, zajimalo by me srovnani aplikaci a statistik na webu. Co jsem koukal v krame, tak tomtom ma ukazovat prekazky a greeny, nicmene vsechna hriste co jsem si tam zkousel (kolem prahy) ta data nemela.

Jinak ovladani tomtom golferu mi prislo bez problemu. Sice bych za ty penize cekal dotyk, ale ono to ma i sve vyhody. Napriklad to lze ovladat v rukavicich..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom