Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Recenze [HODINKY] Garmin VivoActive 3

Dálkoměr hodinkama nenahradíš ;)
 
Chcípnul mi dálkoměr, tak přemýšlím o hodinkách, jsou tyto stále to ideální co se dá za rozumnou cenu ( do 7k ) koupit nebo mezitím vyšlo něco lepšího? Ideálně na denní nošení, fitness a o víkendu na golf.
Zatím jsem nenarazil na jiné multi sportovní hodinky, které by měly smysl. Mám je rok a jsem vcelku spokojený. Občas nějaký fuckup, postrádání nějaké funkce nebo informace. Nicméně tenhle model je kompromisem všeho. U speciálek ti bude vždy něco chybět. Téměř úplně. Tady ti bude chybět občas něco.

Dnes bych šel do modelu Music. Na běhání s bt sluchátky ideální.

Každopádně počítej s tím, že ti dálkoměr bude chybět.
 
Dálkoměr na denní nošení a fitness nic moc varianta...
Kdo chce, tak tomu rozumí. Komu není shůry dáno, tak ... je to server o golfu, takže mé vyjádření bylo k použití na golfu. Ale Dr. ví všechno ... :cool::down:
 
Kdo chce, tak tomu rozumí. Komu není shůry dáno, tak ... je to server o golfu, takže mé vyjádření bylo k použití na golfu. Ale Dr. ví všechno ... :cool::down:
Alespoň jsem si přečetl celé zadání žádosti. Včetně poslední věty. Ale co já můžu vědět. Třeba jsem mezi řádky něco přehlédl. Třeba jako elektronickou brzdu u Navigatoru. Holt nejsem expert... Jen prostý guru. [emoji41]
 
Upraveno:
Alespoň jsem si přečetl celé zadání žádosti. Včetně poslední věty. Ale co já můžu vědět. Třeba jsem mezi řádky něco přehlédl. Třeba jako elektronickou brzdu u Navigatoru. Holt nejsem expert... Jen sporty guru. [emoji41]
Pak, kdo tu je arogantní. No nic, evidentně jsme si nesedli “do oka”, takže již na Tvé příspěvky nebudu reagovat a uvítal bych, kdyby ses na komentáře u mých příspěvků také vys... pardon, chtěl jsem říct vykašlal :cool::down:
 
Zatím jsem nenarazil na jiné multi sportovní hodinky, které by měly smysl. Mám je rok a jsem vcelku spokojený. Občas nějaký fuckup, postrádání nějaké funkce nebo informace. Nicméně tenhle model je kompromisem všeho. U speciálek ti bude vždy něco chybět. Téměř úplně. Tady ti bude chybět občas něco.

Dnes bych šel do modelu Music. Na běhání s bt sluchátky ideální.

Každopádně počítej s tím, že ti dálkoměr bude chybět.
Prihreji si polivcicku... S60 jsou multisport tez, jen nemaji tep.
Kazdopadne uz jsou chvili na trhu a treba garmin pay se muze hodit.
Viva jsou dost na pohodu. Otazka kdy bude 4ka.
 
Jen poznámka k S60 - při hraní soutěžního kola je třeba deaktivovat funkce PinPointer a PlaysLike. Tyto funkce nelze pro soutěžní golf (i nesoutěžní výsledek na úpravu HCP) používat.
 
Zatím jsem nenarazil na jiné multi sportovní hodinky, které by měly smysl. Mám je rok a jsem vcelku spokojený. Občas nějaký fuckup, postrádání nějaké funkce nebo informace. Nicméně tenhle model je kompromisem všeho. U speciálek ti bude vždy něco chybět. Téměř úplně. Tady ti bude chybět občas něco.

Dnes bych šel do modelu Music. Na běhání s bt sluchátky ideální.

Každopádně počítej s tím, že ti dálkoměr bude chybět.


Dají se nosit denně? Nechci právě jen golfově zaměřené hodinky ale něco univerzálního co lze využít i jinak. Bez dálkoměru hraju už tak poslední čtvrt rok a nechybí mi, on stále funguje ale strašně lítají čísla takže to déle trvá než člověk něco změří, tak bych chtěl právě zkusit combo hodinky a dálkoměr před smrtí.
 
Dají se nosit denně? Nechci právě jen golfově zaměřené hodinky ale něco univerzálního co lze využít i jinak. Bez dálkoměru hraju už tak poslední čtvrt rok a nechybí mi, on stále funguje ale strašně lítají čísla takže to déle trvá než člověk něco změří, tak bych chtěl právě zkusit combo hodinky a dálkoměr před smrtí.
Premium viva urcite.
Jinak s60 jsou tez na pohodu.
 
Dají se nosit denně? Nechci právě jen golfově zaměřené hodinky ale něco univerzálního co lze využít i jinak. Bez dálkoměru hraju už tak poslední čtvrt rok a nechybí mi, on stále funguje ale strašně lítají čísla takže to déle trvá než člověk něco změří, tak bych chtěl právě zkusit combo hodinky a dálkoměr před smrtí.
Určitě dají. Z ruky je sundám jen když je potřeba je nabít. Díky své nízké váze je mám na ruce i přes noc. Téměř o nich nevím. Verze PVD je skvělým kompromisem mezi sport a elegantními hodinkami.
 
to @Seppper: Mně u těchto hodinek asi to nejzásadnější co vadilo (jak u vivoactive tak s60) - bylo nabíjení. Ani ne tak frekvencí, ale dalším "debilním individuálním" konektorem (tzn. tahat to s sebou a myslet na to). Dokud to nebude indukční, tak mě to prostě vadí. Stačí, že musím skoro každý den nabíjet telefon. Nicméně, tento problém je u skorem všech takovýchto hodinek.

Jinak ok, a pro hobby multisport jsou super, pokud se vizuálně ti líbí, asi není lepší varianta. Takže ať dárek k narozkám ti udělá radost!
 
Upraveno:
To má nějaký svůj vlastní konektor? Nějak se s tím poperu, už teď doma musím nabíjet sluchátka k PC, myš, telefon, když jdu na golf tak ještě Game golf, takže jedny hodinky navíc už taky kousnu.
 
To má nějaký svůj vlastní konektor? Nějak se s tím poperu, už teď doma musím nabíjet sluchátka k PC, myš, telefon, když jdu na golf tak ještě Game golf, takže jedny hodinky navíc už taky kousnu.
@requo by tam rad usb ci indukci.
Garmin ma svuj (asi kvuli vodeodolnosti?).
Na ebay koupis druhy za 2 usd do auta a vyreseno.
Kdyz mas vyplnou GPS, vydrzi dost dlouho..
 
Využívá někdo Garmin Pay? KB to podporuje, takže to určitě vyzkouším.
 
To už tu jednou bylo, hodinky bylo možno použít místo čipových karet na sjezdovce, užší na ně vzpomene jen ten co si je koupil za nemalý peníz.
To se rovnou můžeme nechat načipovat, Za mne stačí bezkontaktní karty.
 
Využívá někdo Garmin Pay? KB to podporuje, takže to určitě vyzkouším.
Využívám. Byl to hlavní důvod, proč jsem opustil předchozí model a šel do tohoto. Moneta byla první co Garmin Pay začala podporovat. I účet jsem si u Monety kvůli tomu zařídil. Naštěstí je zdarma, tažke no problemo. Sice jsem na spuštění této funkce v ČR od nákupu čekal asi rok, ale je to příjemná fičurka.

Klasické platební karty v podstatě už nenosím. Téměř ani hotovost. Nicméně je pravda, že telefon s NFC udělá stejou službu a je to i rychlejší. Stejně ho máme pořád někde při ruce. Platit hodinkami je ale efektnější. :D
 
Tak už je nějaký týden nosím a můžu je nějak ohodnotit.
Začnu tím co se mi nelíbí, display, nic moc rozlišení a vyblité barvy, v této cenové relaci asi OK, ale pro mě dost zklamání. Na druhou stranu je výborně čitelný i na slunci.
Synchronizace s Garmin connect na Honoru 9 bída a utrpení, člověk na spojení hodinek a mobilu čeká několik minut, často se nenatáhnou data ( počet kroků, tep apt. ), často se ani nespojí. Po vybalení na Vánoce to bylo ok ale pak proběhla 1-2 aktualizace a od té doby to neskutečně zlobí.
Měl sem je i jednou na hřišti (9j v Beřovicích mezi svátky ) a tam svou funkci plní, dá se s tím v pohodě hrát bez dálkoměru.
Vyzkoušel sem i Garmin Pay, funguje bezproblémově, super funkce.
Ostatní možnosti vyzkoušené nemám, bral sem je jako hodinky na denní nošení a na golf.
Celkově sem spokojen, snad nějaká další aktualizace opraví problém s párováním, ošklivý display sice zůstane ale za cenu okolo 6 000 Kč asi nelze čekat víc.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom