Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hlásím, že jsem tu. Michal Šatal

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Po diskusích s mnoha přáteli ze skupiny LevnoGolfistů jsem zprovoznil golfové fórum pro všechny nadšené české a slovenské golfisty, kteří mají chuť a náladu nezištně sdílet své zkušenosti, zážitky, rady, doporučení a vůbec vše, co se golfu týká. Inspirací je vynikající zahraniční fórum http://thesandtrap.com. Myslím, že bude skvělé mít jedno místo, kde golfisti z různých koutů a klasických klubů se mohou sejít online.

Kdo jsem? Jmenuji se Michal Šatal, žiju v Praze, na obživu si vydělávám v oblasti IT, mám naprosto úžasnou ženu a dva prima kluky. A jsem nadšencem do golfu, dlouhodobě toho Levného. Už několik let provozuji úspěšně LevnýGolf.cz, což je inzerce golfového vybavení a služeb. Za ta léta (od roku 2007?) se podařilo v podstatě zprostředkovat tisíce obchodů přímo mezi golfisty, samozřejmě že levně. Vlastně nejlevněji, zdarma. :) LevnýGolf je pro mě srdeční záležitost, která mě nakonec dodala i odvahu vyrazit v loňském roce poprvé na hřiště a... a úplně jsem tomu propadl. Prostě, už není den, kdy bych nechtěl být na hřišti, nebo alespoň na drivingu a bouchat holí (pardón, švihat) do toho zatraceného míčku. Takže za půlrok už přišla organizace první malé indoorové túry, a co dál? No co by, plánuji být co nejvíc na hřišti s rodinou a přáteli, které jsem díky golfu poznal... ale teď je na řadě tahle klubovna. Malá, hezká, nikdy nezavírací, golfová a naše, takže...

...19. jamka otevřena, Vítejte.
 
Re: Hlásím, že jsem tu. Michal.

Já taky. Jarda:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom