Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hezkou hru všem

Kristina

Nováček
Ahoj přátelé golfu,
aniž bych někdy tušila, i já jsem propadla tak úžasnému sportu, jakým golf zaručeně je. Nehraju dlouho, ZK mám tři roky, kdy první rok jsem se jen tak oťukávala a přijde mi, že mi to zůstalo dodnes...;) Mým domovským klubem je Golf Club Český Krumlov, kde pracuji i jako recepční. Takže mám možnost poznávat golf i z druhé strany. Jak říkám, je krásné mít práci, která je zároveň i koníčkem! Zatím jsem hrála jen u nás na jihu, ale těším se, až poznám krásy jiných hřišť a plno nových tváří! Doporučení, kam se vydat, neodmítnu...:up:
 
Vítej Kristino na fóru, vida, Český Krumlov. U vás je krásně, parádní hřiště. Co bylo dřív, golf nebo recepční?
 
Ahoj Kristino, na tohodle si dej bacha :p:D:D:D Nejdřív tě pobaví, pak dojme a na závěr slavnostně dloubne loktem do žeber. ;):up:
Ahoj, díky za info :up::up::up:, ale já se tak lehce nedám...:p:p;););)
 
Vítej Kristino na fóru, vida, Český Krumlov. U vás je krásně, parádní hřiště. Co bylo dřív, golf nebo recepční?
Ahoj, ano u nás je nádherně, klídek, krásná krajina...Nejdříve byl golf a pak se naskytla tahle úžasná práce, takže jsem neváhala ani chviličku.
 
Vitej!
Nema prace primo na hristi negativni efekt na dobu na nem stravenou? :)
 
Ahoj Kristino, na tohodle si dej bacha :p:D:D:D Nejdřív tě pobaví, pak dojme a na závěr slavnostně dloubne loktem do žeber. ;):up:

Nerikal jsem ti at drzis hubu!;)
 
Od Martina ten dotaz má speciální nádech. U něj prý příští rok všichni členové 19 jamky hrají za plovic. A navíc jim promine obaly na cukr v mlíčenkách :D:D:D

Jestli najdu jeden jedinej cukr v mlicence, tak prisaham bohu, ze se prestanu chovat slusne jako doted!
 
Tak dost, je to vlákno @Kristina, ještě jí vyženete.

---

Český Krumlov tu má docela dost lidí v oblibě, tuším že třeba @JardaK, @Helldriver i třebas náš @doktordee. Byli jste jednou z možností pro náš loňský RequoCup (Čechy vs Morava), jen moraváci to mají trochu z ruky. Hřišť je krásných spousta, vyplatí se občas pročítat, co tu kdo doporučí a nebo se k nám přidat na nějakou společnou hru, když ti to vyjde.
 
Jó jo, Krumlov je prostě srdcová záležitost, rok od roku zraje jako víno. Resort, kde nic není problém. A lidé tam dělají svojí práci s úsměvem.A ty pravé belgické hranolky to se jen tak někde nenajde. :up:
 
Upřímně? Hlavně jen proto, že prej budem u tebe hrát za polovic, tak si to u tebe nechci pokazit.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom