Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Hezkou hru všem golfistům a golfistkám

Pavel88

Nováček
Klub
ČGK
HI (HCP)
27
Dobrý den,
Jmenuji se Pavel Kubík.Hraji golf přes 10 let. Díky rodině si neudělám moc času, takže tak 10 her ročně pouze. Mám rád přírodní hřiště se stromy, jamkami do zatáčky a kopce. Na 19.jamku jsem narazil po pořízení hodinek Garmin Vivoactive3, kde používám golfovou aplikaci. Hraji hlavně v oblasti okolí Prahy a severních čech, odkud pocházím.
Pavel
 
Dobrý den,
Jmenuji se Pavel Kubík.Hraji golf přes 10 let. Díky rodině si neudělám moc času, takže tak 10 her ročně pouze. Mám rád přírodní hřiště se stromy, jamkami do zatáčky a kopce. Na 19.jamku jsem narazil po pořízení hodinek Garmin Vivoactive3, kde používám golfovou aplikaci. Hraji hlavně v oblasti okolí Prahy a severních čech, odkud pocházím.
Pavel
Upřesnění severu Čech? ;)
 
Ahoj Pavle, vitej na Jamce. Ať se ti tu libi!
 
Vítej na Jamce
 
Upřesnění severu Čech? ;)
Já sú:) původem Děčíňák, začínam jsem na Janově, kdy to byla ještě jen posekaná louka a hrál s holemi z Makro set za 3300,- :p
 
Já sú:) původem Děčíňák, začínam jsem na Janově, kdy to byla ještě jen posekaná louka a hrál s holemi z Makro set za 3300,- :p
Super 😁 návrat po dvou letech. 😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom