Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Heroická rána, krásná rána. Ale jen jedna

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Heroická rána, krásná rána. Ale jen jedna (GolfDigest.cz)

GLOSY > Tyhle rány si člověk pamatuje. Dostali jste se na nějaké dlouhé jamce do problémů, grýn je kdesi v dáli, vypadá to na špatný výsledek. Takže vezmete do ruky ten nejdelší hybrid, nebo dokonce trojku dřevo, protože chcete ztrátu dohnat, zacílíte a ... Perfektní švih, po kterém míček vystřelí kupředu a jste zpátky ve hře. Skóre, zdá se, zachráněno.

Pokračovat ve čtení...
 
No.... když půjdu hrát rozumem na výsledek tak je článek 100% dle toho co i mě dává smysl. Několikrát za sezónu to i udělám. Letos 3x a pak se divím, ze mám HCP, který vlastně nechci. .....
......
......
Jenže já většinou hraju pro zábavu. Hraji pro moji zábavu a ne pro výsledek za prize money nebo logo sponzora. Mám ten luxus dělat si co opravdu chci a plně ho využívám. Vědomě ... a ta volnost mě na mem hobygolfu baví. Jednu svazanost rozumem, vysledovkou a P&L mám “od 9 do 17” nemusím si to nosit i do svých koníčků :)
 
Hraji pro moji zábavu a ne pro výsledek za prize money nebo logo sponzora. Mám ten luxus dělat si co opravdu chci a plně ho využívám. Vědomě ... a ta volnost mě na mem hobygolfu baví.
Přesně můj postoj. Zodpovědnosti a opatrnosti si v životě užiju dost. Na golfu se chci bavit a hrát 100-metrový relativně rovný rány pro mě prostě není zábava ... ;)
Postupem času jsem přešel na nový systém sebehodnocení. Když jdu s někým bůra za jamku, pak se můj úspěch měří změnou váhy micí v právé kapse kalhot. Když ne tak počtem zahraných parů. Vše ostatní je navěky zapomenuto. :cool: Teda ještě kromě těch zřídkakdy zahraných náhodných heroických ran. 😜
 
Je to takový diskutabilní.. :) . Když to vezmu doslova tak je heroická každá rána přes vodu, 100m je kousek který normálně hrajete s prstem v nose, ale když stojíte před rybníkem tak má skoro 200..;).
A v dalším musím dát za pravdu, ale nemyslím tím rány z džihádu nebo trabl shoty, svůj nejlepší výsledek jsem zahrál když jsem se prostě nikam netlačil, ani po fangli z dobré pozice, prostě jen na green a buď jsem dal jednopat do paru(dvakrát do birdie), nejhůř dvojpat do bogie a ono to šlo.. Největší problém byl udržet to v hlavě celou hru..turnajovou..:). Když jdu sám nebo přátelskou hru bez výzvy tak do toho jdu hlava nehlava, je to přece tréning, po drivu se dá na dlouhém čtyřparu jít v klidu 7 a PW, ale stejně tam narvu tu zmiňovanou trojku dřevo s výsledkem více méně nejistým..;):D
 
Nejkrásnější rány zahraju vždycky, když jsem sám. Takže mi to nemá kdo dosvědčit. Je to nějaká spravedlnost? ;)
 
To tvoje "většinou" mě děsío_O ... rozhodně s tebou nechci na pokoj 😂

Jestli ještě chvíli budem pokračovat tímto směrem, tak nás Michal už brzo vyzve abychom se vzali za ruce a odkráčeli do stoky ...🤔
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom