Herni vlakno PC, Xbox, PS4

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,218
1,311
123
Praha
Jméno
Honza
Prosim o pozornost! Toto je herni vlakno o hrach na PC, PS ci Xbox.
Prosim vsechny postizene golfisty, aby se zde poctive nahlasili a necekali, az to budou resit organy cinne v herni rizeni.

Tak se priznejte, kdo uz si koupil Deliverance? :D

Seppper

Aktivní člen
23.3.2016
170
95
38
Chýně
Jméno
Lubos Hendrich
Mám koupeno na PC ale zatím odehráno tak 7h, ta hra vypadá skvěle, hlavně ty lesy, to je udělaný tak to detailu, že to je pomalu jako bych v tom lese byl.
Teď už snad opravili většinu chyb, takže nejvyšší čas to opět zapnout, s mojí rychlostí ale počítám, že to nedohraji dříve jak za rok. Ještě kdyby nebylo to PUBG, aby člověk nemusel ten čas dělit, když už ho má tak málo.

Shoty: jan

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,452
933
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Víte, po čem teď koukám? Po tomhle.

https://www.alza.cz/gaming/retro-herni-konzole/18859916.htm

Resp. některé z těch retro konzolí. V ceně jednoho fee na "lepším" hřišti a spousta her a zábavy z mého mládí. Mně ty nové hry přijdou nějaké postupem času všechny překombinované. :)
Po tomhle koukám taky. Zapneš a hraješ.
Moderní hry mě buď přestanou bavit nebo mi dojde čas než se rozkoukám a zjistím, o co jde a jak se to hraje. Xbox mám uz roky doma a jen se na něj práší.

Shoty: requo

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,026
2,318
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Vnímám to úplně stejně. Jako, když jse byl náctiletej, tak sem seděl u compu a pařil, nějak na to není chuť. Jasně, když byla hromada času, bavily mě i různé bojovky a strategie, ale teď nic. A přitom bych si rád zahrál, ale asi stárnu, chci jednoduchou hru, s jednoduchým ovládáním, jasným principem... prostě to, co bylo dřív - styl automaty. Golden Axe, Dynablaster, Prehistorik... jsou dvě možnosti, buď dřívější hry byly prostě geniální a nebo sem už starej (opatrně, co kdo odpovíte! :)

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,452
933
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Vnímám to úplně stejně. Jako, když jse byl náctiletej, tak sem seděl u compu a pařil, nějak na to není chuť. Jasně, když byla hromada času, bavily mě i různé bojovky a strategie, ale teď nic. A přitom bych si rád zahrál, ale asi stárnu, chci jednoduchou hru, s jednoduchým ovládáním, jasným principem... prostě to, co bylo dřív - styl automaty. Golden Axe, Dynablaster, Prehistorik... jsou dvě možnosti, buď dřívější hry byly prostě geniální a nebo sem už starej (opatrně, co kdo odpovíte! :)
Dřívější hry byly geniální a navíc jsi starej:)

Shoty: requo

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,218
1,311
123
Praha
Jméno
Honza
Ses starej!

Ale megadrive s 100 hrami za litr... to asi koupim do sve sbirky konzoli.
Mel si to napsat vcera, byl jsem v alze.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,452
933
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Koukal jsem, že v číně se dají koupit klony třeba NESu klidně za 15 dolarů. S 500 hrama..
Jen nevím, jak je to v porovnání s tou segou třeba. Konzole jsem nikdy neměl..

Shoty: jan

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,218
1,311
123
Praha
Jméno
Honza
Koukal jsem, že v číně se dají koupit klony třeba NESu klidně za 15 dolarů. S 500 hrama..
Jen nevím, jak je to v porovnání s tou segou třeba. Konzole jsem nikdy neměl..
NES byl 8-bit system... u Segy k tomu byl ekvivalent tzv. Master system.

Sega Genesis (US) alias Megadrive (EU) byla 16-bit konzole na bazi MC 68000 (Amiga 500, Atari ST)... neco ala Nintendo SNES.

Hry jsou na to skvele... a na toto existovaluz treba Mortal Kombat. :D

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,218
1,311
123
Praha
Jméno
Honza
Nostalgie hezká. Většinu těch konzolí si pamatuji v originále. Za ty peníze si ale radši koupím to KingdomCD... a vydrží mi to mnohem déle. Witchera 3 jsem na compu hrál víc jak rok :D.
Wicthera 2 mam rozehraneho... a bude to na petiletku... pri detech :D

Seppper

Aktivní člen
23.3.2016
170
95
38
Chýně
Jméno
Lubos Hendrich
Dej si hledat na youtube The Golf Club 2 a prohlidni si gameplay. Doporucuji hrat na ovladaci, na klavesnici s mysi je to tezky.